Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Φωτηηηη πως πηγε το λιτζιον?

χαχα ποιο legion re Mαργαριτονι; Λοιπον την πεφτω γιατι ταξιδευα 22 ωρες με τις αναμονες και ειμαι σαν ζομπι .αν με ζητησει κανεις δεν ειμαι εδω :P

 

Sent from my iPad Air 2 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουνα σιγουρη οτι θα λιποτακτουσε το ειδατε ολοι!!!! Και καλα θα πηγαινε Κυπρο για το legion.. Και καλααα

 

-------------------------------

 

Καλη ξεκουραση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Μαργαρίτα, στο Βόρνεο πήγε ο άνθρωπος, το έγραψε πριν φύγει.

 

Νίκο, για τα προβλήματα υγείας των μωρών δε φταίει η σαβούρα που τρώνε στην εγκυμοσύνη αλλά που αντί να το θηλάσουν το μωρό, το πλακώνουν στο έτοιμο γάλα μη τους πέσει το βυζί.

Όσο για τις καισαρικές που ανέφερε ένας άλλος, υπάρχει έντονο κίνημα να απαγορευτούν εκτός κι αν πρόκειται για ζήτημα ζωής ή θανάτου. Σάχλα έχει καταντήσει πια.

Η γυναίκα μου γέννησε φυσιολογικά και τις 2 φορές -εννοείται ήμουν μέσα και τραβούσα βίντεο-, τη 2η φορά μάλιστα χωρίς καν επισκληρίδιο ένεση. Ο πόνος παλεύεται άμα έχεις μια μαμή να σε καθοδηγεί στις ανάσες κι επιπλέον δεν έχασε στιγμή από τη μαγεία της γέννας.

 

Μαους, θέλουμε αναλυτική παρουσίαση των ασκήσεων που είπες με τις μακαρονάδες :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε καλό καθάρισμα-γράμμωση να έχουμε !!! 

 

qPU67Ls.jpg

 

Αν εισαι brothers in law, πηγα κ γω πριν κατι μερες και ξεχασα να πω εντυπωσεις :X

 

Πηρα το return of the cowboy το μεγαλο (εννοειται με αυγο) και μια πατατες.Ωραιο μπιφτεκι, ζουμερο, ψωμακι crispy απεξω κ αφρατο απο μεσα και οι πατατες αψογες.Αν και μου πιασανε λιγο κωλο, χαλαλι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισαι brothers in law, πηγα κ γω πριν κατι μερες και ξεχασα να πω εντυπωσεις :X

 

Πηρα το return of the cowboy το μεγαλο (εννοειται με αυγο) και μια πατατες.Ωραιο μπιφτεκι, ζουμερο, ψωμακι crispy απεξω κ αφρατο απο μεσα και οι πατατες αψογες.Αν και μου πιασανε λιγο κωλο, χαλαλι :P

όχι δεν ήμουν εκεί, είχα να φάω burger από το 2013 και πατάτες τηγανιτές από τον Μάιο του 2014

απλά ήμουν σε άλλη διάσταση...ωραία πράγματα! να υγιαίνουμε, να τρώτε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν ήμουν εκεί, είχα να φάω burger από το 2013 και πατάτες τηγανιτές από τον Μάιο του 2014

απλά ήμουν σε άλλη διάσταση...ωραία πράγματα! να υγιαίνουμε, να τρώτε :P

Αρρωστη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω χτες ημουν στο κοσμος, μου λεει η κοπελα μου θα μου κανεις μια χαρη, λεω τι; θα φαμε παγωτο;

 

Λεω δεν ξερω, τελικα δεν.εφαγα, αλλα τις διαλεξα τις γευσεις που θα ετρωγα, παλια ειχα κανει καλη διατριβη πανω στο αντικειμενο... στο τσακ ημουν να μην παρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω χτες ημουν στο κοσμος, μου λεει η κοπελα μου θα μου κανεις μια χαρη, λεω τι; θα φαμε παγωτο;

 

Λεω δεν ξερω, τελικα δεν.εφαγα, αλλα τις διαλεξα τις γευσεις που θα ετρωγα, παλια ειχα κανει καλη διατριβη πανω στο αντικειμενο... στο τσακ ημουν να μην παρω.

ακόμα και σε δίαιτα μια στις 8-9 μέρες κάνει καλό να τρως κάτι εφόσον είσαι σωστός στη διατροφή σου (όχι cheat day νταξ) , αυτό ισχύει για όλους μας, γιαυτό το λέω 

αλλα όπως κ να έχει γιατί δεν έφαγες και να κόψεις τις θερμίδες απο κάπου αλλού? και εγώ σε cutting diet είμαι και μάλιστα στην 6η μόλις μέρα αλλα χθες έφαγα pop corn (homemade γιατι τρώω κουβά) και tradeαρα τις cals με carbs της μέρας , συνήθως πριν τις 3-4 εβδομάδες δεν τρώω "junk" γιατι έτσι κ αλλιώς δεν μου λείπει , απλά τυχαίνει μια φορά την εβδομάδα ή στις 2 εβδομάδες παρα κάτι να πάω κάπου και φάω , χωρίς όρεξη να φάω τα πάντα , γιατι δεν έχω στερηθεί κάτι. 

(προσωπικά δε γουστάρω λάδια , σαβουροφάγια κλπ, αυτό που γουστάρω ειναι ποιοτικά κρεατικά , χαλβά damn ..dat shit has cals, που μπορώ να φάω ένα ολόκληρο χαλαρά , σουβλάκια (το κρέας, όχι πίτες ) τζατζίκια και γλυκά. 

απ την άλλη μαγιονέζες , λουκάνικα , μπέικον , σαλάμια , ψωμιά των fast foodάδικων , τηγανιτά κλπ τα χέζω, ακόμα και αν ηταν τα φαγητά για την καλύτερη γράμμωση δεν θα τα έτρωγα, καλά ούτε χοντρός δεν τα έτρωγα λολ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο, για τα προβλήματα υγείας των μωρών δε φταίει η σαβούρα που τρώνε στην εγκυμοσύνη αλλά που αντί να το θηλάσουν το μωρό, το πλακώνουν στο έτοιμο γάλα μη τους πέσει το βυζί.

Σορρυ που επεμβαινω αλλα δε μπορω να μην το κανω οταν διαβαζω περι θηλασμου.

 

Η μητερα ΓΑΛΟΥΧΕΙ το μωρο , και το μωρο ΘΗΛΑΖΕΙ (απο) την μητερα του .

 

Το "η μητερα θηλαζει το μωρο" σημαινει οτι ειναι μια μητερα πανω απο ενα μωρο και εχει βαλει το στομα της στις θηλες του.

 

Δυστυχως μια απο τις απειρες ελληνικες εννοιες,λεξεις και φρασεις που εχει καθιερωθει να λεγεται με λαθος τροπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...