Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πες μου οτι εχεις παλι αδεια να τρελαθω ?

Ο Μάιος ειναι κολασμένος μήνας καθώς με τις εξετάσεις θα δουλεύω και Σ/Κ, μιλάμε για 30 μέρες σερί. Αλλά μετά έρχεται καλοκαίρι λέμε!

 

Kettlebell rules! Φοβερές προπονήσεις βγάζουν τα άτιμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 

Ας πιουμε 1-2 αναψυκτηκακια μωρε δεν πειραζει σε τπτ.
Αλλα τον καφε παντα χωρις ζαχαρη γτ ειναι κακη...fucking logic κοριτσιων στο πανεπιστημιο που συζηταμε

 

χέστα ρε , εδώ έχουν κυτταρίτιδα κ αναρωτιούνται πως , αφού δεν είναι χοντρές.. λολ, λες και είναι φυσιολογικό που κόβουν μαχαίρι το φαγητό και τη βγάζουν με μια σοκολάτα ή μερικά κουτιά κοκα κόλα τη μέρα πχ και καφέ κ τσιγάρο , yeah, το κάνουν αρκετές τελευταία στιγμή και είναι πολύ ηλίθιο . Και οκ γιαυτες , μαθαίνουν κ τα παιδιά τους έτσι αργότερα...
 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πιουμε 1-2 αναψυκτηκακια μωρε δεν πειραζει σε τπτ.

Αλλα τον καφε παντα χωρις ζαχαρη γτ ειναι κακη...fucking logic κοριτσιων στο πανεπιστημιο που συζηταμε

 

 

 

 
 

χέστα ρε , εδώ έχουν κυτταρίτιδα κ αναρωτιούνται πως , αφού δεν είναι χοντρές.. λολ, λες και είναι φυσιολογικό που κόβουν μαχαίρι το φαγητό και τη βγάζουν με μια σοκολάτα ή μερικά κουτιά κοκα κόλα τη μέρα πχ και καφέ κ τσιγάρο , yeah, το κάνουν αρκετές τελευταία στιγμή και είναι πολύ ηλίθιο . Και οκ γιαυτες , μαθαίνουν κ τα παιδιά τους έτσι αργότερα...

 

 

Δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να αντισταθώ στα αναψυκτικά

Είναι καλή εναλλακτική.

GreenColaOrestiada.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω και καιρο θελω να δοκιμάσω απο περιέργεια... απο γευση καλη ?

Μετα απο μια απόπειρα μου με coca cola cherry(ναι ειναι τοσο χαλια οσο ακούγεται) δεν εχω ξαναπειραματιστει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω και καιρο θελω να δοκιμάσω απο περιέργεια... απο γευση καλη ?

Μετα απο μια απόπειρα μου με coca cola cherry(ναι ειναι τοσο χαλια οσο ακούγεται) δεν εχω ξαναπειραματιστει :P

Κοίταξε να σου πω την αλήθεια δεν καταλαβαίνω κάποια μεγάλη διαφορά στη γεύση(ίσως πιο ελαφρά από την κλασσική) σίγουρα δεν έχει την γεύση της σκέτης στέβιας όπου ψιλοπικρίζει για λίγο.Το κακό της είναι η τιμή....είναι κάπως πιο τσιμπημένη από την κλασσική κόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω και καιρο θελω να δοκιμάσω απο περιέργεια... απο γευση καλη ?

Μετα απο μια απόπειρα μου με coca cola cherry(ναι ειναι τοσο χαλια οσο ακούγεται) δεν εχω ξαναπειραματιστει :P

Πριν μπω στρατο ειχα να πιω αναψυκτικο 3 χρονια περιπου και κοκα κολα γυρω στα 6-7 γιατι δε μ'αρεσει.

Απο την απαλεψια ομως αρχισα να πινω που και που κανενα αναψυκτικο στο φαγητο απο αυτα που μας σερβιραν και ετυχε να δοκιμασω τη συγκεκριμενη κοκα κολα.

Αυτη, οπως και η μπυρα ΚΕΟ μου θυμιζουν το κωλονησι και ειχαν απαισια γευση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα πήγα να κάνω πόδια , δεν ήμουν κ πολύ στα καλά μου αλλα είχα όρεξη κ έβαλα 100kg squat τα οποία ειναι καλά για τα δικά μου δεδομένα σε δίαιτα , αλλα και έχω πρόβλημα στα γόνατα εδώ  και δυο εβδομάδες οπότε αρκέστηκα εκεί. Την προηγούμενη σκίπαρα legs day για να τα ξεκουράσω αλλα δεν , σήμερα τα ίδια. Θα το πάω προσεκτικά , έτσι κ αλλιώς δεν με ενδιαφέρει να τα μεγαλώσω.. αν ειναι να μεγαλώσουν κ άλλο ας μεγαλώσουν χωρίς ταρζανιές. Η μόνη ξενέρα ειναι οτι ήθελα να κάνω HIIT σε κανα μήνα και ελπίζω να μου έχουν περάσει μέχρι τότε, αλλιώς γρήγορο περπάτημα στη φύση παρέα με τη γκόπ-γκόπ :P

έχω την εντύπωση πως θα δείχνουν ωραία τα πόδια μου όταν τα γραμμώσω , τόσο που δεν θα ξαναβάλω λίπος λολ
τέσπ , έβγαλα 2-3 φωτογραφίες αλλα όπως κάθε πρωί με το φως του ήλιου στα αποδυτήρια δεν ήταν κ εύκολο, τώρα όμως που θα πηγαίνω μεσημέρι προς απόγευμα απο εδώ κ πέρα θα ειναι κομπλέ. 

sorry για την ποιότητα αλλα τις τράβηξα σα noobάς απο απόσταση και ήταν το καλύτερο που μπορούσα να έχω μετά το crop :P
 
post-212651-0-92953300-1429875801_thumb.jpg

και knee level = alien face

post-212651-0-70582200-1429876068_thumb.jpg


χαχαχαχα 
post-212651-0-92529200-1429875927_thumb.jpg


 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για στατικό ποδήλατο έχει κανείς να προτείνει κάτι; Κάποια μάρκα, κάποιο μαγαζί (Σαλονίκη); Ή, τι χαρακτηριστικά να δω να έχει;

Βασικά αυτό που έχω είναι της λούτσας, λιγότερο από 100 ευρώ το είχα πάρει από καρφούρ, και φυσικά σχεδόν διαλύθηκε μετά από ελάχιστη χρήση. Δεν το χρησιμοποιώ συχνά, αλλά όποτε το χρησιμοποιώ γίνομαι ψιλορόμπα :) Με κάνα 250άρι-300άρι παίρνω αξιοπρεπές ποδήλατο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για στατικό ποδήλατο έχει κανείς να προτείνει κάτι; Κάποια μάρκα, κάποιο μαγαζί (Σαλονίκη); Ή, τι χαρακτηριστικά να δω να έχει;

Βασικά αυτό που έχω είναι της λούτσας, λιγότερο από 100 ευρώ το είχα πάρει από καρφούρ, και φυσικά σχεδόν διαλύθηκε μετά από ελάχιστη χρήση. Δεν το χρησιμοποιώ συχνά, αλλά όποτε το χρησιμοποιώ γίνομαι ψιλορόμπα :) Με κάνα 250άρι-300άρι παίρνω αξιοπρεπές ποδήλατο;

 

Eιχα παρει ενα για τη μανα μου το 2004, κανα 300αρι τοτε. Το είχε αρκετό καιρό για κρεμάστρα αλλά σε κάποια φάση το πήρα εγω και του άλλαξα τα φώτα. Ακόμα δουλευει καλά, δεν εμφάνισε πρόβλημα, αντέχει σε cardio, π.χ. 8 all out  σπριντ 1 λεπτου κλπ. Εχει 8 επίπεδα αντιστάσεων, εγω κάνω μεταξύ 4 κ 6 και 7-8 βαζω μονο για να βγάλω 1 τελευταιο λεπτό στην υψηλότερη ένταση. Θα σω μαρκα από δευτέρα που θα επιστρέψω σπίτι και θα σου πω. Ψαξε για μαγνητικό παντως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερσί.

 

δεν σκοπεύω να του αλλάξω τα φώτα πάντως, 99% το χρησιμοποιώ σε χειρουργημένους χιαστούς, μηνίσκους, τέτοια, ήπια ασκησούλα δηλαδή, δεν θα ανεβεί κανείς επάνω για να καεί ζωντανός :) Απλά, ρεζίλι να μην γινόμαστε... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγνητικό πήρα κι εγώ, 149€, πολύ καλό εργαλείο. Για 1 μήνα το δούλεψα αρκετά, μετά όμως βαρέθηκα και πλέον είναι μια αξιοπρεπέστατη κρεμάστρα. :)

 

Άμα θες στο σκοτώνω στη μισή τιμή, πρέπει να έχει ακόμα εγγύηση. Πμ αν σε ενδιαφέρει.

 

Νίκο, ωραία πόδια. Έχεις δικιο που δε θες να φουσκώσουν, για πλάκα μπορείς να τα κάνεις διπλά. Άμα το χεις στα γονίδια ρε φίλε... Εμένα καλαμάκια είναι αν και πια έχουν αρχίσει να ψιλοσχηματίζονται...


Δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να αντισταθώ στα αναψυκτικά

Είναι καλή εναλλακτική.

GreenColaOrestiada.jpg

 

Για ποιο λόγο να πιεις αναψυκτικό; Χρυσοπληρώνεις νερό με γεύση --> στην καλύτερη περίπτωση, μια καταστροφική αηδία πηγμένη στη ζάχαρη, στην χειρότερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρώτη φορά που μ πάει τόσο καλά δίαιτα , να σας πω τελικά καλύτερα να ξεκινάς νωρίς κ να το πας αργά αργά παρά τελευταία στιγμή κ όλα μέσα , είμαι στα 78kg atm - 1,70-71 ύψος

 

βέβαια νιώθω λίγο flatαρισμένος αλλα overall νιώθω και μου λένε πως ειμαι καλύτερα now γιατι λόγο αδυναμίας δέρματος το καλύτερο για εμένα ειναι να μην έχω ούτε λίπος ούτε νερά ώστε να είναι ποιο μαζεμένο κ tight

ίσως παίξει νωρίτερα απ το μήνα το πρώτο refeed κ να είναι ποιο μαζεμένο , στις 3 εβδομάδες ξέρω γω :P

 

το πρωί που ξύπνησα

ksipnima.jpg

 

after hands workout ( rip μπλούζα κ φόρμα ξεχείλωσαν στο bulk , never again lol)

after wa.jpg

 

 

ποσους μηνες σου πηρε για να δεις τα πρωτα αποτελεσματα στους δικεφαλους? και τι ασκησεις κανεις ? ποσα sets,reps
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...