Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

H θεση του αυχενα πρεπει να ειναι στην ιδια ευθεια με την ευθεια του παγκου στις πιεσεις στηθους ειτε σε οριζοντιο ειτε σε επικλινη ετσι;;Τις τελευταιες εβδομαδες οταν κανω στηθος εχω καποιες ενοχλησεις στον αυχενα πισω ψηλα στους τραπεζοειδης,σημερα που εκανα πιο πολυ ενιωθα ενα καψιμο σε εκεινα τα σημεια παρα στο στηθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H θεση του αυχενα πρεπει να ειναι στην ιδια ευθεια με την ευθεια του παγκου στις πιεσεις στηθους ειτε σε οριζοντιο ειτε σε επικλινη ετσι;;Τις τελευταιες εβδομαδες οταν κανω στηθος εχω καποιες ενοχλησεις στον αυχενα πισω ψηλα στους τραπεζοειδης,σημερα που εκανα πιο πολυ ενιωθα ενα καψιμο σε εκεινα τα σημεια παρα στο στηθος.

Τι τεχνική έχεις ? 

 

Προσπαθείς εσκεμμένα μήπως να κάνεις retract τις ωμοπλάτες σου? Αν ναι τότε λογικό στην αρχή να σε πιάνουν οι traps. Αν όχι τότε πρέπει να δεις ολόκληρη την τεχνική σου, ξεκινώντας από το set up.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τεχνική έχεις ?

 

Προσπαθείς εσκεμμένα μήπως να κάνεις retract τις ωμοπλάτες σου? Αν ναι τότε λογικό στην αρχή να σε πιάνουν οι traps. Αν όχι τότε πρέπει να δεις ολόκληρη την τεχνική σου, ξεκινώντας από το set up.

πιστευω οτι ειναι κατι λαθος στην σταση μου αρχικα και δευτερον μαλλον πρεπει να μειωσω τα κιλα γιατι οσο τα αυξανω στα σετ τοσο πιο πολυ πιεζομαι σε εκεινο το σημειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω καταντήσει να παρατηρώ τον άντρα στη γάμπα.... ήμαρτον. 
Νέο προγραμματάκι για τα ωμάκια μου, καλύτερη αίσθηση λειτουργίας των μυών (τρεις μοίρες δελτοειδή) ... για να δούμε αν θα αποφέρει το επιθυμητό αποτέλεσμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νεα μαστιγα και αυτη ? :P εχω καμποσες συμφοιτητριες και γνωστεςπου λενε το ιδιο

Εγώ την βρίσκω με αχίλλειους τένοντες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ειναι έτσι εχω χαρέμι και δεν το ξέρω :P

Εγώ πάλι καμμία ελπίδα, παρθένος θα φύγω απο τη ζωή. :P

-----------------------

 

Με ποια λογική παίζουν νταμπαντουμπα στα γυμναστήρια κι όχι μέταλ, δεν το καταλαβαίνω. Θα κανεις pr με Tiesto κι όχι με Iron Maiden;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ πάλι καμμία ελπίδα, παρθένος θα φύγω απο τη ζωή. :P

-----------------------

 

Με ποια λογική παίζουν νταμπαντουμπα στα γυμναστήρια κι όχι μέταλ, δεν το καταλαβαίνω. Θα κανεις pr με Tiesto κι όχι με Iron Maiden;

 

ελα στο δικο μου να ακουσεις Παντελιδη,Ρεμο και Ρεμιξ του Μοτζαρτ..

 

Με κορυφαιο οταν η γρια βαζει το τραγουδι σε fast forward και δεν το παιρνει χαμπαρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι καμμία ελπίδα, παρθένος θα φύγω απο τη ζωή. :P

-----------------------

 

Με ποια λογική παίζουν νταμπαντουμπα στα γυμναστήρια κι όχι μέταλ, δεν το καταλαβαίνω. Θα κανεις pr με Tiesto κι όχι με Iron Maiden;

 

Ώπα, Γιάνναρε! Δεν ήξερα ότι είσαι "δικός μας" (heavy metal is the law κι έτσι)! :-D

 

 

Edit: Spect~ πρέπει να τρως τρελλή πίκρα με τη μουσική στο γυμναστήριο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι καμμία ελπίδα, παρθένος θα φύγω απο τη ζωή. :P

-----------------------

 

Με ποια λογική παίζουν νταμπαντουμπα στα γυμναστήρια κι όχι μέταλ, δεν το καταλαβαίνω. Θα κανεις pr με Tiesto κι όχι με Iron Maiden;

Ολα μπορω να τα αντεξω στο gym (metal oriaka ) εκτος απο μπουζικοελληνικοβλακειες ...Στο διαδρομο που με ενδιαφερει πιο πολυ  βαζω τα ακουστικα μου  και ακουω οτι γουσταρω εγω .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο ειναι το σωστο IF protocol? Μολις τελειωσει η περιοδος αφαγειας πως μοιραζω τις θερμιδες μου

 

Εχω να φαω απο χθες 9:30 το βραδυ και θα τερματισω τη νηστεια στις 8 να κλεισω περιπου 24ωρο. Απο 8 εως 1 πως μοιραζω γευματα και τι ωρα κανω προπονηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...