Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

@δε-θυμάμαι-το-όνομά-του: Βασικά υπάρχει τοπικό αδυνάτισμα. Λιπαναρόφηση ονομάζεται. 

 

Το ζήτημα είναι ότι ακόμα κι αν με μαγικό τρόπο σου αφαιρούσαν ΟΛΟ το τοπικό πάχος, με τη ζωή που κάνεις θα το έπαιρνες όλο πίσω σε λίγες βδομάδες. Κλαιν δηλαδή.

 

Φώτη, μόνη απάντηση στην πείνα είναι τα φρούτα/λαχανικά. Να υποθέσω ότι απέχεις γιατί σε φουσκώνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει γιαουρτάκι 0% η 2% πιστεύω ότι είναι οκ ακόμα και σε cutting.

Δεν δίνει τόση πρωτεΐνη αλλά για 50-60 kcal ανα 100 gr είναι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω δεν το πείραξα το γιαούρτι που έχω για βράδυ. απλά άλλαξα κάποιες πηγές υδατάνθρακα με άλλες. Δεν αφαίρεσα ακόμα πηγή υδατάνθρακά από γεύμα

αλλά δίνω πόνο και ιδρώτα στο μεταερόβιο .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω δεν το πείραξα το γιαούρτι που έχω για βράδυ. απλά άλλαξα κάποιες πηγές υδατάνθρακα με άλλες. Δεν αφαίρεσα ακόμα πηγή υδατάνθρακά από γεύμα

 

αλλά δίνω πόνο και ιδρώτα στο μεταερόβιο .... 

Έτρωγα πράσινα cream crackers σαν κύρια πηγή carb,τα έβγαλα εντελώς(-700kcal την ημέρα) και τώρα είμαι 2 κιλά κάτω :(

Μ@λακία μου....έπρεπε να αντικαταστήσω αυτές τις θερμίδες με κάτι που διαθέτει καλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη.

Έριξα και το cheat meal στις 2 βδομάδες οπότε πάμε καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γενικα οι του θρεντ ενιαι ολοι του natural! Και πραγματικα δεν υπαρχει λογος να μπαινει κανεις σε τετοιες διαδικασιες. 

 

δεν χρειαζεται πατνως να τεσταρω κατι πανω μου για να μπορω να εχω γνωμη για το αν ειναι καλο η κακο

 

μαλλον παει στο νικο για τα μηνυματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ειπα κακως ποσταρα δεν εκατσα να κοιταξω το θρεντ πρωτα αυτες οι αντιδρασεις ειναι συνηθισμενες σε φορουμ που δεν εχουν να κανουν αποκλειστικα με τα βαρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σου ειπα κακως ποσταρα δεν εκατσα να κοιταξω το θρεντ πρωτα αυτες οι αντιδρασεις ειναι συνηθισμενες σε φορουμ που δεν εχουν να κανουν αποκλειστικα με τα βαρη

ολοι κανουμε βαρη ! αλλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο και αλλων ειναι η δουλεια τους αυτη! Απλα σε αυτο το κυκλο υπαρχουν δυο κατηγοριες 1)natural και 2)αυτοι με τα κοκτειλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου δεν μπηκα εδω μεσα για να τσακωθω.Πεταξα μια σποντα για πλακα και αντιδρασατε λες και δεν ξερω εγω τι ειπα γιαυτο απαντησα στο αναλογο υφος.Τελοσπαντων οβερ and out απο μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ απο μένα τελευταίο για το συγκεκριμένο θέμα 

σορρυ για το οφτοπικ αλλα επειδη αναψε το μηνυμα απο πανω κοκινο ξαναστειλε μου γιατι δεν βλεπω κατι

φίλε μου ο τρόπος μου ηταν τέτοιος γιατι μπήκες να μας πεις οτι είσαι ο φοβερός που δεν έπαθες τίποτα με δεκαετία-ες στην πλάτη κλπ (άρα credible source πληροφοριών για κάποιον που δεν γνωρίζει , απελπισμένο ίσως που ψάχνεται) 
αυτά μεγάλε δεν τα λες ανοιχτά σε ενα forum που καταρχάς βλέπουν ανήλικα και που ο άλλος ρωτάει τι να φάω για να χάσω το λίπος στην κοιλιά πχ , όταν ρωτάνε για τοπικό αδυνάτισμα etc. 

Οταν αυτό στο οποίο αναφέρεσαι έχει προκαλέσει θανάτους με μια λάθος δοσολογία ιδικά κάτω απο τις κατάλληλες συνθήκες(πρόβλημα στην καρδιά , πίεση and list goes on)  ή το κλασικό του απελπισμένου σε άσχημη ψυχολογία υπέρβαρου-παχύσαρκου( που μπορεί να πάρει μια χούφτα για ποιο γρήγορο αποτέλεσμα μπορεί να σκοτώσει. Μην μου πεις και η ασπιρίνη σε μεγάλη δόση σκοτώνει , ναι οκ , μόνο που η ασπιρίνη δεν απευθύνεται σε emotional unstable persons 

τα περι τεμπέλη ηταν καθαρά γιατι οι περισσότεροι χρήστες του το παίρνουν για να γραμμώσουν σε ποσοστά που πας με αερόβια και μετά δεν μπορούν να κάνουν αερόβια λόγο αυξημένο hr και bp άρα δεν κάνουν αερόβια κ βασίζονται σε αυτό για το ίδιο αποτέλεσμα . 

το κλείνω εδώ το θέμα κ θα παρακαλούσα να μην διαγραφεί γιατι μάλλον κατάλαβε λάθος αν και παραδέχομαι πως κ ο τρόπος μου ηταν απότομος.  :-) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει θεμα ο γραπτος λογος παρεξηγειτε παντα και εχω αποτρεψει πολυ κοσμο απο το να παρει οτιδηποτε.Επισης αυτος που θα παρει μια τετοια ουσια προφανως και πρεπει να ειναι γυμνασμενος σε καλη φυσικη κατασταση και χωρις καρδιακα προβληματα αυτο ειναι ευθυνη δικη του.Απλα με τις καταλληλες γνωσεις γενετικα και ψυχολογικες αντοχες(πιστεψε με ειναι ψυχοφθορο πολυ) μπορεις να την βγαλεις καθαρη με τα ροιντς(δεν ανηκει εκει η κλενβουτερολη αλλα το αναφερω χαρην της συζητησης)και οτι αλλο αυτο δεν σημαινει οτι θα πω στον αλλον πηγαινε και παρε ,συζητηση κανω.Το ειπα και πριν δεν επρεπε να ποσταρω ηταν λαθος δικο μου ποσταρα σε λαθος μερος και ατομα σε αυτο εχεις δικιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...