Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και γω από αυτό έβαλα πρωί πρωί για να βγάλω φώτο προόδου και να τουμπανιάσουν τα μούσκουλα. 
τώρα υπερήφανη θα πάω για προπόνηση ωμακιων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ρε φωτη δε φτανει το αβαταρ γραφεις κ κατι τετοια και προσπαθω να κανω αυθυποβολη οτι εισαι φιλος μου :P

 

Μετα την εξεταστικη του Ιουνιου, Ιουλιο δηλαδη, θελω να δοκιμασω θαλασσιο σκι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε χαλασε μΑους που ο αγωνας ηταν πιο στημενος και απο τα πρωταθληματα του γαυρου...

Πιο στημενο απο αυτα δεν υπαρχει τιποτα σε αυτην την γη ! 

Κοιτα ενα απο τα πιο ωραια μηνυματα που εχω παρει απο γκομενα  :-)

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνθολ εχει βαλει αυτος στην φωτο κοινως ενα λαδι που βαζουν οι αγωνιστικοι με ενεση για να δωσουν κορυφωση στους μυς τους.Δυστυχως το χει παρει καθε πικραμενος και γινετε καρτουν.Δεν ειναι καν πραγματικος μυς αυτο που φαινετε ειναι φουσκωμενος με λαδι.Αυτος που χει κανει την μεταφραση πρεπει να χει κανει κοπι πειστ δεν βγαζουν νοημα καποια πραγματα που γραφει.

είναι σα να πας να φτιάξεις καρμπονάρα και να βάζεις στην κατσαρόλα μισό κιλό αλατοπίπερο, να το βράζεις και να το σερβίρεις και να λες κοιτάξτε φαγητό που έφτιαξα xD

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικο ειναι βασικα τουλαχιστον παλια την χρυση εποχη του ββ φτιαχνανε με το φαρμακο σωματα γλυπτου η αυξητικη τα χαλασε ολα αυτα και βλεπεις φουσκωμενα μπαλονια με ζωγραφισμενους κοιλιακους(η αυξητικη μεγενθυνει τα εσωτερικα οργανα γιαυτο πρηζετε η κοιλια και φαινετε ψευτικη)Το συνθολ ειναι απλα τραγικο για μενα ακομα και για τους αγωνιστικους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φωτη δε φτανει το αβαταρ γραφεις κ κατι τετοια και προσπαθω να κανω αυθυποβολη οτι εισαι φιλος μου :P

 

Μετα την εξεταστικη του Ιουνιου, Ιουλιο δηλαδη, θελω να δοκιμασω θαλασσιο σκι

Margaritoni εισαι φιλη μου και ας εισαι κι γαυρινα δεν πειραζει κανεις δεν ειναι τελειος .Για σκι ston ΝΟΒ ο καλυτερος ομιλος στην Ελλαδα ελα και Αστερα να σε εμψυχωνω  τις μερες που  παω για μπανιο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικο ειναι βασικα τουλαχιστον παλια την χρυση εποχη του ββ φτιαχνανε με το φαρμακο σωματα γλυπτου η αυξητικη τα χαλασε ολα αυτα και βλεπεις φουσκωμενα μπαλονια με ζωγραφισμενους κοιλιακους(η αυξητικη μεγενθυνει τα εσωτερικα οργανα γιαυτο πρηζετε η κοιλια και φαινετε ψευτικη)Το συνθολ ειναι απλα τραγικο για μενα ακομα και για τους αγωνιστικους.

 

Καθάρισε ο Arnold και από τα επόμενα mr Olympia θα γίνεται αφαίρεση πόντων για bloaded guts. 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φωτη δε φτανει το αβαταρ γραφεις κ κατι τετοια και προσπαθω να κανω αυθυποβολη οτι εισαι φιλος μου :P

 

Μετα την εξεταστικη του Ιουνιου, Ιουλιο δηλαδη, θελω να δοκιμασω θαλασσιο σκι

δεν τα βλεπω καλα τα γονατα σου :P Που αν θυμαμαι ειχες κατι θεματα αλλα why not.δοκιμαζεις και βλεπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθάρισε ο Arnold και από τα επόμενα mr Olympia θα γίνεται αφαίρεση πόντων για bloaded guts. 

 

 

απότι καταλαβαίνω προσπαθούν να επαναφέρουν την old school era (μακάρι)

 

δεν ξέρω αν τον ξέρεις τον τύπο αλλα έχει αυτή τη φιλοσοφία απότι έχει πει , aesthetic over mass κ ο Arnold τον υποστηρίζει απότι φαίνεται , μακάρι δηλαδή γιατί το πράγμα έχει ξεφύγει κ αναρωτιέσαι που θα σταματήσει ..

 

 

post-212651-0-01536500-1430800956_thumb.jpg

 

αν μου λέγανε οτι είναι γιος του θα το πίστευα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν τον ξέρεις τον τύπο αλλα έχει αυτή τη φιλοσοφία απότι έχει πει , aesthetic over mass κ ο Arnold τον υποστηρίζει απότι φαίνεται , μακάρι δηλαδή γιατί το πράγμα έχει ξεφύγει κ αναρωτιέσαι που θα σταματήσει ..

 

 

τον ξέρω μεν αλλά τον ξέρω από την σελίδα του και το vitality του, δεν νομίζω ότι έχει κάποια διακριση αρκετά μεγάλη για να τον ξέρω από το bodybuilding (δεν το παρακολουθώ το άθλημα ιδιέτερα βέβαια, ενα mr Olympia και ένα Arnold classic τον χρόνο βλέπω).

 

Όσον αφορά το bodybuilding έχει ξεφύγει τελείως το πράμα, εχει καταντήσει freak show. Επίσης είναι δύσκολο να καταλάβει κάπιος τι θα πει bloated gut, αν δεν δει μπροστά του ένα pro bodybuilder, να καταλάβει για τι μιλάμε.. είναι όντως σαν να κυοφορούν μερικοί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Margaritoni εισαι φιλη μου και ας εισαι κι γαυρινα δεν πειραζει κανεις δεν ειναι τελειος .Για σκι ston ΝΟΒ ο καλυτερος ομιλος στην Ελλαδα ελα και Αστερα να σε εμψυχωνω  τις μερες που  παω για μπανιο .

Ισχυει  αυτο οτι εχει   κραδασμους  το σκι   (εχει λιγοτερους   απο το χιονι αλλα εξαρταται και απο τον καιρο ) βασικα εχω κανει αλλα ημουν αθλιος δεν το εχω .Τωρα για τα γονατα της Μαργαριτας  επειδη εχουν μια ευπαθεια    θα ρωτησει τον δασκαλο του σκι και θα της πει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μιλατε για motiv βιντεο μπορει να το ακουω ολη την ωρα στο gym ασταματητα 
https://www.youtube.com/watch?v=q57qB6Kwroo% 

 

btw o stallone λεει ειχε φτασει 3% λιπος γ αυτη τη ταινια .
ο ρωσσος εχει το πιο απιστευτο σωμα που εχω δει οχι μονο απο μυικοτητα αλλα αναλογιες ομορφια κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...