Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ρε τι κρεατινη στην διαιτα ημαρτον ποιος τα λεει αυτα? Θα ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε ...

Κάτσε γιατί θα σου έρθει έρευνα και σένα τώρα που θα λέει ότι με την κρεατινη κόβουμε και ότι ενδεικτειται για δίαιτα , περίμενε :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

1100ng/dl με απλο τριβολο χερσαιο οταν ημουν 30 δεν το λες ασχημο.Με εξετασεις.Ρε γιαννη δουλευουν απλα δεν δουλευουν σε ολους μην διαβαζεις τις ερευνες που κανανε σε αρουραιους στο πακισταν.Βοηθανε και πολυ στην διαιτα.Την lh ανεβαζουνε που δινει την εντολη στα γεννητικα οργανα να παραγουν παραπανω τεστο δεν ειναι τοσο πολυπλοκο το πως λειτουργουν και αν.

 

Ξαναλέω...έγραψα αν στην ανεβάσει την τέστο (οκ, εσένα σε την ανέβασε) στην υπερτροφία δεν είναι σημαντική αυτή η άνοδος μιάς και πάλι σε normal ranges παίζεις. 

 

Παιδιά για την κρεατίνη υποθέτω θα νομίζετε ότι σου κρατάει νερά κτλπ κτλπ. Ναι σου κρατάει νερά...ενδομυικά, όχι υποδόρια οπότε αν σε κάνει κάτι μάλλον καλύτερο θα σε δείχνει μιάς και φαίνονται πιό full οι μυς. Και επειδή υποθέτω πως είμαι nerd-ουλο και μία σταλιά και δεν έχουν κάποιο βάρος αυτά που λέω θα σας παραπέμψω σε αυτόν τον τυπά (φυσικός) εδώ (http://www.bodyledge.com/uploads/1/2/9/2/12927480/1024901_orig.jpg)

 

 

Τα λέμε αργότερα...έφυγα προπόνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως δεν ειναι σημαντικο να χεις την τεστοστερονη 18χρονου με καλο ορμονολογικο προφιλ κιολας το ιδιο ειναι να χεις 600 με 1100.Παραπανω ολικη=παραπανω ελευθερη εκτος και αν εχεις θεμα με την shbg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

γενικορτερα δεν παίρνουμε κρεατίνη στην δίαιτα

Νικολα παρε λιγη Καρνιτίνη και εισαι κομπλέ

 

http://bodybuilders.gr/bodybuilding.asp?dtype=4&catid=3&recid=139

 

Ναι ρε τι κρεατινη στην διαιτα ημαρτον ποιος  τα λεει αυτα? Θα ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε ...

 

παιδιά(ποιος τη χάρη σας χαχαχα :D)  την κρεατίνη σε cut την είχα για χρήσιμη λόγο οτι σε cut συνήθως(carb depended) φλατάρουμε και μας βοηθάει να κρατάμε μυικά νερά , αλλα γενικά το σημαντικό αυτή τη στιγμή ειναι να πάρω καμια πολυβιταμίνη καλή , απορώ πως δεν το σκέφτηκα. 

οπότε care to share γιατί δεν κάνει για cut ? :P

η καρτινίνη ούτε που μ πέρναγε απ το μυαλό , thx για την ιδέα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα την μονουδρικη μπορεις να την εχεις μεσα πριν ερθει η ωρα να μοστραρεις το κορμι σου :-D  για να σε βοηθησει να βγαζεις τις προπονησεις απλα μπορει να σε ριξει ψυχολογικα αυτο που θα βλεπεις και η ψυχολογια ειναι νουμερο ουνο στην διατα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε τι γκαντεμια ειναι αυτη?  Και εγω αυριο ρεπο ηθελα να παρω να παω για μπανιο και το βλεπω να γινεται κατακλυσμος ...

θέλω να πάω για μπάνιο εδώ και δυο εβδομάδες μετά απο χρόνια, όποτε κανονίζουμε έχει συννεφιά xD 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα την μονουδρικη μπορεις να την εχεις μεσα πριν ερθει η ωρα να μοστραρεις το κορμι σου :-D  για να σε βοηθησει να βγαζεις τις προπονησεις απλα μπορει να σε ριξει ψυχολογικα αυτο που θα βλεπεις και η ψυχολογια ειναι νουμερο ουνο στην διατα

ε τότε να μου λείπει χαχαχ γιατι η ψυχολογία μου τον τελευταίο καιρό περνάει κρίση xD

 

 

opti-men h adam παρε  multi vitamin υπαρχουν και δυνατοτερες αλλα δεν εισαι ακομα για αυτες

 

thanks!!  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράτησα το crossfit, είναι για μαζωχες και ξεκίνησα.......................................... άρση βαρών στον πανελλήνιο. ΒΟΟΜ.

 

 

Επίσης στηρίζω Bosei by default, να πάτε να ξεστραβωθητε τα γεροντια :-P

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράτησα το crossfit, είναι για μαζωχες και ξεκίνησα.......................................... άρση βαρών στον πανελλήνιο. ΒΟΟΜ

ΑΗΑΗΗΗΑΗΑ αυτος ειναι ο Dakon που ολοι ξερουμε !

Δεν πειραζει ολοι εχουμε κανει μαλακιες στην ζωη μας δεν ειναι κακο  :P Mια παρενθεση ηταν και εκλεισε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κλαταρει, ευτυχως εχω αυτη κ ακομα μια βδομαδα προπονητικη καριερα και μετα οφφ για γενικο τσεκαπ, θα κανω κ μια τσιταρα μετα την αιμοληψια να πεθανω στη γλυκοζη. Κ μετα ξανα στα σιδερα.

 

Ενδοπροπονητικα θα παρω κατι μαλακιουλες τυπου αμινοξεα.. να δουμε αν θα με βοηθησουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχω κλαταρει, ευτυχως εχω αυτη κ ακομα μια βδομαδα προπονητικη καριερα και μετα οφφ για γενικο τσεκαπ, θα κανω κ μια τσιταρα μετα την αιμοληψια να πεθανω στη γλυκοζη. Κ μετα ξανα στα σιδερα.

 

Ενδοπροπονητικα θα παρω κατι μαλακιουλες τυπου αμινοξεα.. να δουμε αν θα με βοηθησουν

Γιατί;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι με παγους στα γονατα ξανα, δε γ@μιεται..θα περασει η εξεταστικη κ θα παω για υαλουρονικο μετα το πηρα αποφαση. Αν δεν ειχα εξοδα θα οηγαινα απο τωρα, αλλα εκανα χτες ενα τεστ αλλεργιων και περιμενω τα συχαρικια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι με παγους στα γονατα ξανα, δε γ@μιεται..θα περασει η εξεταστικη κ θα παω για υαλουρονικο μετα το πηρα αποφαση. Αν δεν ειχα εξοδα θα οηγαινα απο τωρα, αλλα εκανα χτες ενα τεστ αλλεργιων και περιμενω τα συχαρικια...

Τι θα παρεις αρρωστακι και εχεις εξοδα  εεε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...