Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Και κοψε την αεροβια αν κανεις σου ριχνει και την λιγη τεστοστερονη που εχεις εσυ δεν εχεις αναγκη να λυωσεις ουτε να οδηγησεις τον οργανισμο σου στο να αναζητησει πηγη ενεργειας στο λιπος εσυ χρειαζεσε αναβολισμο για να μπει καινουργιο κρεας στην θεση του λιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κοψε την αεροβια αν κανεις σου ριχνει και την λιγη τεστοστερονη που εχεις εσυ δεν εχεις αναγκη να λυωσεις ουτε να οδηγησεις τον οργανισμο σου στο να αναζητησει πηγη ενεργειας στο λιπος εσυ χρειαζεσε αναβολισμο για να μπει καινουργιο κρεας στην θεση του λιπους.

ναι αλλά πρέπει να κάψω και το λίπος, πως θα το κάψω δίχως cardio?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκληρη προπονηση με βαρη και την καρδια σου να δουλευει σε υψηλους ρυθμους.Δωσε εσυ τροφη και αναρωση στους μυς σου και αυτοι θα κανουν τα υπολοιπα μην ανησυχεις.Η αεροβια το μονο που κανει ειναι να μπουσταρει τον μεταβολισμο για 12 ωρες αν θυμαμαι καλα και να διωχνει νερα τα οποια νερα μολις κοβεις το αεροβιο σου σκανε πισω αποτομα οπως και οταν παιρνεις διουρητικα ο οργανισμος εχει τρελες αμυνες.Τωρα το να τρεχεις νηστικη και εξουθενωμενη για να ωθησεις το σωμα σου να παει στο λιπος δεν θα κανει αυτο που θελεις εσυ αυτο ειναι για εναν ανθρωπο που εχει θεμα με το βαρος του και εχει μεγαλο ποσοστο λιπους.Η υπαρξη μυικου ιστου ανεπτυγμενου αυξανει μονιμως τον μεταβολισμο σου πολυ ποιο αποτελεσματικα απο οποιαδηποτε αεροβια.Αυτα απο μενα :-)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μένα το κάνω και για κανέναν άνδρα, όποιος γουστάρει έχει καλώς ειδάλλως άντε γεια.

δεν γουστάρω απλά να είμαι αδύνατη, το έχω τώρα δεν μου αρέσει. θέλω να μεγαλώσω μυικά.

 

έχω να κάνω τσιτ από 18.4 ένα burger και γλυκό από την Κυριακή του Πάσχα.

ναι με recomp είμαι, απλά τώρα είπα να ρίξω υδατάνθρακα να κάνω ένα mini καθάρισμα και σιγά σιγά θα αυξάνω έως ότου ξανά κόψω για κάνα μήνα. Από Σεπτέμβρη σταθερές θερμίδες.

Calm down. Εννοείται πως δεν ανέφερα ότι το κάνεις για κάποιον απλά πιο σώμα δείχνει οπτικά πιο όμορφο. Και στον άνδρα ένα σώμα σαν του coleman είναι έκτρωμα. Η φώτο της τενιστριας που έβαλες είναι πολύ χειρότερο από αυτό που έβαλε ο manzah80 οπτικά. Είναι αντικειμενικη άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Calm down. Εννοείται πως δεν ανέφερα ότι το κάνεις για κάποιον απλά πιο σώμα δείχνει οπτικά πιο όμορφο. Και στον άνδρα ένα σώμα σαν του coleman είναι έκτρωμα. Η φώτο της τενιστριας που έβαλες είναι πολύ χειρότερο από αυτό που έβαλε ο manzah80 οπτικά. Είναι αντικειμενικη άποψη.

υποκειμενικα μιλας . Σεβασμος στα θελω του καθενος θα συμπληρωσω.

κοινως, αν δν σου αρεσει, δν παιρνεις.

Παντως θελει πολυ μεγαλα κακαλα για να αποκτησει μυικη μαζα μια γυναικα. Καμια σχεση με τη δουλεια που θελει ο ανδρας.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποκειμενικα μιλας . Σεβασμος στα θελω του καθενος θα συμπληρωσω.

κοινως, αν δν σου αρεσει, δν παιρνεις.

Παντως θελει πολυ μεγαλα κακαλα για να αποκτησει μυικη μαζα μια γυναικα. Καμια σχεση με τη δουλεια που θελει ο ανδρας.

Αντικειμενικα αν ρωτήσεις 1000 άνδρες θα σου πουν τι σώμα γυναίκας προτιμάμε. Σεβασμος υπάρχει δεν έθιξα τα θέλω σου. Η γυναίκα λόγω οιστρογονων προφανώς είναι ζόρι να βαλεις μυς χωρίς φάρμακα κτλ. Απλα μια γυναίκα με κάποιους μυς που δείχνουν ωραία θα είναι ευχαριστημένη ενώ ένας άνδρας που αγαπάει τη γυμναστική θα θελήσει να φτάσει στα όρια του και μόνο τότε ίσως είναι ευχαριστημένος με τη δουλειά που έριξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο καθαρκτικό... ;)

 

Φώτη, μόλις γύρισα από την πρωινή βόλτα με τα κορίτσια μου στο Cosmos (η γυναίκα ακόμα δουλεύει), σε λίγο προπόνηση και το απόγευμα θα πάμε θάλασσα. Κα-λο-καί-ρι, ο,ο,ο,ο!

Χαχαχαχαχαχχα γιατι τοση "κοντρα" ? :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικειμενικα αν ρωτήσεις 1000 άνδρες θα σου πουν τι σώμα γυναίκας προτιμάμε. Σεβασμος υπάρχει δεν έθιξα τα θέλω σου. Η γυναίκα λόγω οιστρογονων προφανώς είναι ζόρι να βαλεις μυς χωρίς φάρμακα κτλ. Απλα μια γυναίκα με κάποιους μυς που δείχνουν ωραία θα είναι ευχαριστημένη ενώ ένας άνδρας που αγαπάει τη γυμναστική θα θελήσει να φτάσει στα όρια του και μόνο τότε ίσως είναι ευχαριστημένος με τη δουλειά που έριξε.

εχεις υπαρξει γυναικα που με καποια μυακια εμεινε ευχαριστημενη κ το λες?

επισης,δουλεψες στατιστικα με 1000ανδρες κ ξερει, αντικειμενικα μαλιστα, τι προτιμαει η πλειαδα?

ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις υπαρξει γυναικα που με καποια μυακια εμεινε ευχαριστημενη κ το λες?

επισης,δουλεψες στατιστικα με 1000ανδρες κ ξερει, αντικειμενικα μαλιστα, τι προτιμαει η πλειαδα?

ελεος

Απλά σπάνια να δω γυναίκα τούμπανο με τρελούς μυς. Και πάλι καλά γιατί δεν είναι ωραίο θέαμα. Για στατιστικά κάνε ένα γκάλοπ στο μπλα μπλα να δούμε τι θα βγει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά σπάνια να δω γυναίκα τούμπανο με τρελούς μυς. Και πάλι καλά γιατί δεν είναι ωραίο θέαμα. Για στατιστικά κάνε ένα γκάλοπ στο μπλα μπλα να δούμε τι θα βγει.

εσυ το ανεφερες λες κ εκανες ερευνα, εμενα τωρα λες να κανω γκαλοπ.

ο,τι να ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλά πρέπει να κάψω και το λίπος, πως θα το κάψω δίχως cardio?

 

Με διατροφη?Καλο το cardio ,αλλα για ε μενα ειναι για αλλα θεματα[αντοχη].Ανετα κανεις προγραμματα superset -drop set ,ειδικα με τετοια ζεστη θα γινεις παπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...