Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Σαν τον δάσκαλο κανείς ! Απίστευτος αθλητής και άνθρωπος ,  όλα σε αυτόν τα οφείλω !

diakogiannis1.jpg

diakogiannis.jpg

http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=15327

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ ακριβώς αυτό !

Ο 1ος Ελληνας( ο οποιος κατοικουσε κ παντα στην Ελλαδα χωρις να φυγει εξωτερικο για να κανει καριερα) που καταφερε να φτασει να εχει δικαίωμα της επαγγελματικής κάρτας της Ifbb!!!

τέσσερις όλοι και όλοι μέχρι σήμερα !

 

Επιστήμονας , απίστευτες γνώσεις εγκυκλοπαίδεια κανονική , και απίστευτος άνθρωπος !

στο γυμναστήριο του ξεκίνησα , φίλος και αδελφός πλέον ..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι αυτοι που ασχολουνταν τοτε με κατι βιβλια  που χανε φερει καποιοι απο αμερικη ηταν στα τυφλα πηγαιναν καμια σχεση πρεπει να το αγαπουσαν παρα πολυ για να το κανουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλοι σε εξωτικα νησια(Αλεξ) και αλλοι στο μεροκαματο .Οταν λεω  εγω πως για σας ειναι η ζωη ξερω τι λεω  ,το αλλο το προτυπο(Γιαννης ) θα καθεται 3 μηνες ...ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ και ο Άλεξ όταν φεύγετε, φεύγετε για τα καλά!!

Όλες μου οι διακοπές, ένα 7ήμερο σας είναι , την τύχη μου γ@#ω μέσα :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω σε διακοπές είμαι αλλά είχα μάθημα το μεσημέρι, ξανά έχω το βράδυ, κτλ. Εντελώς διακοπές θα κάνω λίγες μέρες τον Αύγουστο. Απλά τώρα δεν έχω το πολύ τρέξιμο του χειμώνα.

 

Σε λίγο θα βγω για προπόνηση. Έχει καμία 40αρια βαθμούς έξω κι έναν καυτό Λίβα... Αγκαλιά με ενα δίλιτρο νερό θα είμαι!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ και ο Άλεξ όταν φεύγετε, φεύγετε για τα καλά!!

Όλες μου οι διακοπές, ένα 7ήμερο σας είναι , την τύχη μου γ@#ω μέσα :)

Εγώ πάω μεγάλες διακοπές (2 εβδομαδες) για χάρη της γυναίκας. Κανονικά θα προτιμούσα να μην φεύγω πάνω από μια εβδομάδα γιατί βγαίνουν θέματα στην δουλειά.

 

Βασικά συνήθως προτιμώ δουλειά από διακοπές εκτός αν είναι για κάνα πενταημερο στην Θεσσαλονίκη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σκόνη ισοτονικού ποτού με υδατάνθρακες vfm παίζει? Γιατί μετά τη δουλειά, το γυμναστήριο (πάμε μωρή άρση βαρών) θέλω κάτι να κουβαλάω χωρίς να χαλάει και να το πιώ στην προπόνηση (6 ώρα ξύπνημα, straight για προπόνηση στις 8 ε κάπου κλατάρω)

Θες σόνι και ντε να είναι πόσιμο ? Θα σου βγει πολύ ακριβά, γι αυτό στο λέω. 

 

Εγώ θα σου έλεγα να κοιτάξεις και προς waxy maize που είναι και σχετικά φθηνό και δεν θα σε χαλάει στο στομάχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαγωσιμο? Αποξηραμένα σύκα? Η extra μπολ ρύζι?

Δεν θες waxy ? Από αυτά που λες όποιο προτιμάς. Αρκεί, άν τα τρως στα καπάκια πριν την προπόνηση να μην έχει λιπαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...