Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eσυ ρε αρχηγε θελω να σε ρωτησω καιρο  με τι σκατα τραβας αυτες τις φωτο και βγαινουν ετσι? πραγματικα  απορια το εχω ,καταιγιδα κοκκων γινεται ...

 

με lg g2 αλλα δεν ξέρω ρε κάτι παίζει , σήμερα μου έβγαζε θολές και νομίζω δεν μπορεί να κλειδώσει εστίαση... καλά μου έχει πέσει και καμια 10ριά φορές απο ύψος οπότε πάλι καλά να λέμε ;)

αν έχεις δει και στο thread με τα κατοικίδια ποτέ δεν βγαίνουν καθαρές  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Eσυ ρε αρχηγε θελω να σε ρωτησω καιρο  με τι σκατα τραβας αυτες τις φωτο και βγαινουν ετσι? πραγματικα  απορια το εχω ,καταιγιδα κοκκων γινεται ...

Εχει παρει μαθηματα απο μαου στο φωτοσοπ :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρει μαθηματα απο μαου στο φωτοσοπ :-D

αχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα

πλάκα πλάκα πρέπει να μάθω photoshop , έχω που λέω θα μάθω εδώ και 3-4 χρόνια ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμένα η πρώτη φώτο μου αρέσει παραπάνω από όλες. Τούμπανο πόδι - χερια!

καλά μη νομίζεις οτι άλλαξα κ τόσο σε λίγες μέρες , στην κοιλιά φεύγουν τα νερά , οι αλλες έχουν βγει παρακμή αλλα βαριέμαι να βγάζω χαχα

 

edit ; ειμαι δουλειά και μου πρίξανε τα @@ , δεν πρόλαβα να τελειώσω αυτό που έλεγα..

στην πρώτη είμαι με υδατάνθρακες , αναγκαστικά τους μείωσα πολύ(επειδή αυξησα το αλάτι για να μην πάθω καμια θερμοπληξία οπότε θα είχα πρόβλήμα αφού έχω ενα θέμα bloat που πιστεύω πως είναι estro releated , μέχρι να το checkάρω τουλάχιστον είναι ο μόνος τρόπος να το κρατάω σε έλεγχο. Όταν λέμε bloat δεν μιλάμε για "ωχ θόλωσα και παπαρίτσες που κάνουν μερικοί σαν γκόμενες ... φαντάσου 2-3kg νερό στα μπούτια (εκεί που ενώνονται ) και στην μέση , είναι σκατά φάση και καθόλου normal, μια φορά το έπαθα απο αντιπηκτικό φάρμακο (αν θυμάμαι καλά) μετά την εγχείρηση που είχα κάνει επειδή είχα αλλεργία και ο μαλάκας ο doctor το ξέχασε

 

οπότε καλύτερα να νιώθω flatαρισμένος (μέχρι το refeed) παρά να έχω τέτοιο θέμα .. 

 

όσο για τα χέρια δεν τα έχω σφίξει στις άλλες αλλα σίγουρα δεν μίκρυναν , απλά είναι το πλάνο έτσι   B)

Επεξ/σία από Vapir
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά μη νομίζεις οτι άλλαξα κ τόσο σε λίγες μέρες , στην κοιλιά φεύγουν τα νερά , οι αλλες έχουν βγει παρακμή αλλα βαριέμαι να βγάζω χαχα

edit ; ειμαι δουλειά και μου πρίξανε τα @@ , δεν πρόλαβα να τελειώσω αυτό που έλεγα..

στην πρώτη είμαι με υδατάνθρακες , αναγκαστικά τους μείωσα πολύ(επειδή αυξησα το αλάτι για να μην πάθω καμια θερμοπληξία οπότε θα είχα πρόβλήμα αφού έχω ενα θέμα bloat που πιστεύω πως είναι estro releated , μέχρι να το checkάρω τουλάχιστον είναι ο μόνος τρόπος να το κρατάω σε έλεγχο. Όταν λέμε bloat δεν μιλάμε για "ωχ θόλωσα και παπαρίτσες που κάνουν μερικοί σαν γκόμενες ... φαντάσου 2-3kg νερό στα μπούτια (εκεί που ενώνονται ) και στην μέση , είναι σκατά φάση και καθόλου normal, μια φορά το έπαθα απο αντιπηκτικό φάρμακο (αν θυμάμαι καλά) μετά την εγχείρηση που είχα κάνει επειδή είχα αλλεργία και ο μαλάκας ο doctor το ξέχασε

οπότε καλύτερα να νιώθω flatαρισμένος (μέχρι το refeed) παρά να έχω τέτοιο θέμα .. 

όσο για τα χέρια δεν τα έχω σφίξει στις άλλες αλλα σίγουρα δεν μίκρυναν , απλά είναι το πλάνο έτσι   B)

Ερώτηση

 

Πως ξεχωρίζει κάποιος το νερό απο το λίπος; Τι κοιταει στον καθρέφτη;

 

Επίσης

Φθηνο και ποιοτικό bcaa σε σκόνη παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες στο personal training (δοκιμαστικο) φαση ενταση/crossfit ημουν ενα απολυτο μηδεν ! σε οτι ειχε να κανει με βαρος ημουν οκ στα υπολοιπα ρεζιλι εγινα ! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατα Αλεξ ευαγγέλιο το ακολουθώ κι εγω όποτε βάλε δυο σε αυτούς που πίνουν την πρωτεΐνη με γάλα Φώτη. Εκτός κι αν με κατατασεις στις αδερφές :P

 

Revolver, σ εμένα έχουν περάσει τέσσερις μέρες κι ακόμα πονάει το στομάχι μου απο το φαΐ στο γλέντι. Τι βάζετε μέσα ρε φίλε...

 

Πρώτη σοβαρή προπόνηση σήμερα μετά τις διακοπές, πόδια, κι ήμουν κάτω σε επιδόσεις. Ίσως η αποχή, ίσως ότι κοιμήθηκα χάλια, δεν ξέρω αλλά τσατιστηκα απο την πτώση κι όσο το κορμί έλεγε όχι εγω του έλεγα ναι κι έκανα επιπλέον ασκήσεις μέχρι να μην μπορώ να περπατήσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση

 

Πως ξεχωρίζει κάποιος το νερό απο το λίπος; Τι κοιταει στον καθρέφτη;

 

Επίσης

Φθηνο και ποιοτικό bcaa σε σκόνη παιζει;

 

 

Το νερο κανει κατι σαν σακουλα στο δερμα το λιπος ειναι στερεο ας πουμε.

αυτό ακριβώς ! αν έχεις σοβαρή κατακράτηση πχ στην κοιλιά κ πατάς με το χέρι μπορεί να κάνει κυματάκια (είχα μετά την εγχείρηση στους κοιλιακούς για καιρό)! Το λίπος είναι ποιο στέρεο όπως λέει και ο manzah

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Revolver, σ εμένα έχουν περάσει τέσσερις μέρες κι ακόμα πονάει το στομάχι μου απο το φαΐ στο γλέντι. Τι βάζετε μέσα ρε φίλε...

Ανάλογα το μαγαζί και την οικογένεια.Αν το μαγαζί είναι καλό και η οικογένεια έχει φροντίσει να δώσει δικά της κρέατα τότε μιλάμε για ωραίες καταστάσεις..αλλιώς από μακριά και αγαπημένοι.

 

 

 

Την Τρίτη μπαίνω μέσα,είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα πέσω πολύ αλλά θα προσπαθήσω με βασικές  bodyweight ασκήσεις να κρατηθώ και μετά στη μονάδα να γραφτώ σε γυμναστήριο ή αν με αφήνουν στο στρατόπεδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα το μαγαζί και την οικογένεια.Αν το μαγαζί είναι καλό και η οικογένεια έχει φροντίσει να δώσει δικά της κρέατα τότε μιλάμε για ωραίες καταστάσεις..αλλιώς από μακριά και αγαπημένοι.

 

 

 

Την Τρίτη μπαίνω μέσα,είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα πέσω πολύ αλλά θα προσπαθήσω με βασικές  bodyweight ασκήσεις να κρατηθώ και μετά στη μονάδα να γραφτώ σε γυμναστήριο ή αν με αφήνουν στο στρατόπεδο.

Ναι, τα παραπανω ΑΝ εχεις ορεξη/χρόνο να κουνηθεις μεσα στη μοναδα...

Πολλοι το λεγαμε αλλα δεν το καναμε  :P

 

Καλη θητεια να εχεις btw!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...