Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

Αν εξαιρεσουμε τα χοντρα μπουτχια όλα τα αλλα ειναι αριστα. 

αν δεις τι κρυβει η πισω μερια απο τα χοντρα μπουτια που λες δεν θα τα παρατηρησεις καν!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι... φουσκωτες αλλα στην τσιτα οχι πλαδαρες....

 

Αλλο να πιανεις ενα μπουτι το ζουλας και ειναι σφιχτο,αλλο αν πηγαινει περα δωθε.

 

Α κρις μαλλον δεν θα θες να σε σφιξει με αυτα τα μπουτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ρε και να ρθετε στο γυμναστηριο εδω στη σχολη μου! θα δειτε κωλους και κακο (με την καλη εννοια)

ειναι στη παιδεια τους το fit life, εδω μονο το junk και το hangover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω δημητρα τα θελουν ολα δια μαγειας.

 

Φιτ, ξεφιτ, ποτα ξενυχτι ολα. Η επιδερμίδα να ναι μωρου.

 

Θελω να δω γυναικα που να ναι τροπος ζωης της, το καλο φαγητο, η σωστη γυμναστικη ας μην κανει βαρη, να μην μιλαει σαν νταλικερης πχ να με λεει σε καθε προταση μαλακα, ή θα το φαω στο κωλο, να μην αντιγραφη η μια την αλλη. Οι ξενες οσο ξινες και να μου φαινονται εχουν ενα αλλο τροπο ζωης, που οφειλεται κυριως στην παιδεια τους.

 

Δηλαδη ολοι επιστημονες εδω στην ελλαδα θελουμε να μαστε, κανεις δεν εχει ταλεντο πχ στην κολυμπηση, στην παλη καπου αλλου.

 

Ακουω ανοιξανε το ταδε σταδιο για κατάλυμα προς τους πρόσφυγες καλα κανανε, το ερωτημα ειναι γιατι ειναι κλειστο, επρεπε μεσα να χει νεα παιδια να τα κανουν να αγαπησουν τον αθλητισμο

Στο χωριο μου ενα παιδακι μικρο.δημοτικου για να παει στην τοπικη ομαδα ποδοσφαίρου, πρεπει να πληρωσει.

 

Η ακαδημια μας μαρανε. Παλια θυμαμαι μας παρακαλουσαν να παμε δωρεαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καφές μου σκοτώνει την ζωή αλλά συνήθισα την φραπεδιά το μεσημέρι.. Ένα μικρό κουταλάκι νεσκαφε το μεσημέρι και κοιμάμαι σκατά το βράδυ..

 

2 εβδομάδες και έχω κάνει μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια σαν ζόμπι.. Θα δοκιμάσω decaf λοιπόν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αν σαρέσει απλά δώστου χρόνο ώστε να μην σε επειρέαζει. Με τον καιρό τον συνηθίζει ο οργανισμός.

 

Συνηθίζει αλλά μετά θέλει περισσότερο γιατί δεν σε πιάνει όπως σε έπιανε πριν. Δίκοπο μαχαίρι είναι ο καφές. Άμα δεν αυξήσεις τη ποσότητα και μείνεις σταθερά χωρίς να σε επηρεάζει έχει καλώς. Το θέμα είναι ότι η συνήθεια στο καφέ δεν κάνει καλό, γιατί άμα μια μέρα δεν πιεις θα ζητάς σαν junkie τη δόση σου το πρωί για να λειτουργήσεις. H καφεΐνη είναι εθιστική όταν γίνεται κατάχρηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η αν σαρέσει απλά δώστου χρόνο ώστε να μην σε επειρέαζει. Με τον καιρό τον συνηθίζει ο οργανισμός.

 

 

Το έχω δοκιμάσει 2-3 φορές, συνέχεια το ίδιο.. zombie

 

Προτιμώ decaf να τελειώνω με αυτό το θέμα. Δεν μου αρέσει η ιδέα να έχω οποιαδήποτε εθιστική συνήθεια anwyay 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καφές μου σκοτώνει την ζωή αλλά συνήθισα την φραπεδιά το μεσημέρι.. Ένα μικρό κουταλάκι νεσκαφε το μεσημέρι και κοιμάμαι σκατά το βράδυ..

 

2 εβδομάδες και έχω κάνει μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια σαν ζόμπι.. Θα δοκιμάσω decaf λοιπόν. 

δεν σε χαλασε που δεν με πιανει καθολου η καφεινη !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...