Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δεν ειναι χοντρα .....Πρησμενα και μεγαλα τετρακεφαλα εχει η κοπελα...

έχει λίπος στα πόδια και αυτό γιατί είναι λίγο δύσκολο το σημείο  για να καθαρίσει η γυναίκα (το τελευταίο και δυσκολότερο σημείο που καθαρίζει) 

 

ακόμα και με λίπος στα πόδια είναι πολύ καλή. και δεν μιλάμε για φλαπ φλαπ πόδι, ίσα ίσα είναι σφικτά 

 

φοβερή πάντως !

Ούτε εμένα. Μπορεί να πιώ καφέ και δέκα λεπτά να κοιμάμαι

ω και μένα...θα θελα λίγο νεύρο ειδικά στους πρωινούς καφέδες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτή έχει λίπος τότε όλοι εμείς εδώ είμαστε λιποσαρκοι!!!

Μια χαρά είναι τα πόδια της, είναι όμορφα ανεπτυγμένα, πρησμένα και τα πατάει κι όλας γι αυτό φαίνονται έτσι..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι χοντρα .....Πρησμενα και μεγαλα τετρακεφαλα εχει η κοπελα...

 

ΟΚ δεν ειναι χοντρα. Τα πρησμένα και μεγάλα τετρακεφαλα της, κατα τα αλλα πολυ ωραίας κοπέλας, ειναι αρκετά πρησμένα σε σχεση με το υπόλοιπο πολυ ωραιο και γυμνασμένο σώμα της που φαίνονται άσχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ δεν ειναι χοντρα. Τα πρησμένα και μεγάλα τετρακεφαλα της, κατα τα αλλα πολυ ωραίας κοπέλας, ειναι αρκετά πρησμένα σε σχεση με το υπόλοιπο πολυ ωραιο και γυμνασμένο σώμα της που φαίνονται άσχημα.

Απέρριψε την Δον Ζουαν 

 

έχει το καταλληλότερο λίπος για μια γυναίκα. (πρέπει να ναι 16-18%)

Έχει συμμετρικά δομημένο σώμα...το άνοιγμα της πλάτης δένει απίστευτα με τα τούμπανειρος πόδια της. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pr τη Δευτέρα στο σκουοτ, νέο pr σήμερα και νιώθω ότι μπορούσα να ανέβω κι άλλο αλλά, το παραδέχομαι, κώλοσα. Φοβήθηκα όταν είδα ολες αυτές τις πλάκες πάνω στην μπάρα. Άλλωστε ανέβηκα 5 κιλά πριν 3 μέρες, ανέβηκα άλλα 5 σήμερα, ε κώλοσα να τα κάνω 10. Λογικά η επιπλέον αύξηση θα γίνει τη Δευτέρα.

 

Τα κιλά ανεβαίνουν διαρκώς τόσο σε σωματικό βάρος όσο και στις ασκήσεις -και μιλάμε για άνοδο σε όλες σχεδόν. Το σώμα προφανώς αξιοποιεί επαρκώς την άφθονη πρωτείνη που του παρέχω καθημερινώς.

 

Το κακό είναι ότι ανεβαίνει και η κοιλιά. Ίσως να βάζω πολύ γρήγορα ή ίσως απλά λόγο ηλικίας ή/και σωματοδομής να είναι έτσι τα πράγματα. Δεν έχω σκοπό να σταματήσω πάντως τώρα που άρχισα να βάζω λίγο κρέας πάνω μου. Ας φτάσω εκεί που θέλω να φτάσω και μετά θα πέσει κόψιμο για να φύγει το λίπος.

 

Υ.Γ. Την Κυριακή το πρωί άφησα τα κορίτσια μου σε ένα παιδότοπο και πήγα να παρκάρω. Αφού πάρκαρα, κίνησα στον παιδότοπο να τους βρω και πέρασα από ένα γυμναστήριο που ήταν ανοιχτό. Είναι Κυριακή πρωί, πάω για καφέ και ζήλεψα ρε φίλε αυτούς που προπονούνταν, ήθελα να μπω κι εγώ. 

Και μετά φοβάται ο Άλεξ τον εθισμό στην καφείνη  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει λίπος στα πόδια και αυτό γιατί είναι λίγο δύσκολο το σημείο  για να καθαρίσει η γυναίκα (το τελευταίο και δυσκολότερο σημείο που καθαρίζει) 

 

ακόμα και με λίπος στα πόδια είναι πολύ καλή. και δεν μιλάμε για φλαπ φλαπ πόδι, ίσα ίσα είναι σφικτά 

Οτι εχει λιπος οκ..Αλλα τα ποδια ΔΕΝ ειναι πρησμενα για αυτον τον λογο...Αλιμονο...Κανει μπαμ στο δεξι ποδι της το πρησμενο τετρακεφαλο...Δεν κρατατε μονο οι γυναικες λιπος σε εκεινη την περιοχη αλλα και οι ανδρες...Οταν ομως βλεπω μια γυναικα με υπερβολικα μικρο ποσοστο λιπους στην κοιλια σαν και αυτη τοτε στα ποδια σιγουρα ολο αυτο δεν ειναι λιπαρο αλλα το αντιθετο :P ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι εχει λιπος οκ..Αλλα τα ποδια ΔΕΝ ειναι πρησμενα για αυτον τον λογο...Αλιμονο...Κανει μπαμ στο δεξι ποδι της το πρησμενο τετρακεφαλο...Δεν κρατατε μονο οι γυναικες λιπος σε εκεινη την περιοχη αλλα και οι ανδρες...Οταν ομως βλεπω μια γυναικα με υπερβολικα μικρο ποσοστο λιπους στην κοιλια σαν και αυτη τοτε στα ποδια σιγουρα ολο αυτο δεν ειναι λιπαρο αλλα το αντιθετο :P ..

έχεις δει χορεύτρια; έχω πιάσει μπούτι χορεύτριας φίλης μου που η κοπέλα ήταν τούμπανο και χωρίς ίχνος γράμμωσης, χαμηλού bf  !! 

σφικτή όσο δεν πάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δει χορεύτρια; έχω πιάσει μπούτι χορεύτριας φίλης μου που η κοπέλα ήταν τούμπανο και χωρίς ίχνος γράμμωσης, χαμηλού bf  !! 

σφικτή όσο δεν πάει

H γραμμωση στην γυναικα ειναι αλλο καπελο...ΠΑΝΤΑ θα εχει περισσοτερο λιπος απο τον αντρα ( αρα και λιγοτερη γραμμωση) αφου το χαμηλοτερο ποσοστο στον ανδρα ειναι γυρω στο 3-5% και στην γυναικα το 11% ...

 

Υ.Γ οχι μπουτι χορευτριας δεν εχω πιασει αλλα αμα εχεις γνωστη μπορω να κανω ενα τεστ :P.,..Ετσι για την εμπειρια μωρε....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 7 ημέρες αποχής το CPK από 690 πήγε 88 :)

( Εμ ο κολόγερος είχα μπεί σε cross fit προσπαθώντας με εγωισμό να ακολουθήσω τους τούμπανους πιτσιρικάδες και κάηκα.Θέλω να ξαναρχίσω και bjj τρομάρα μου....)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...