Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ε ναι, με την 20αρα παίζεις πάγκο , καθισμματα κτλ γενικότερα βαριές ασκσησεις

για δικέφαλα τρικέφαλα κτλ πας στις παιδικές τις 10 αρες :P

Οι στραβομαπρες νομιζα οτι επαιζαν στα 12 κιλα. Θα ζυγισω αυριο τη μια που εχουμε στο γυμναστηριο ! 

 

Ειναι μια φιλη μου που ειναι λιγο γεματουλα αλλα γενικα θελει να χασει βαρος και προσεχει. Επαιζε μπασκετ χρονια και δυο χρονια που ειμαστε εδω πηγαινει Δευτερα με Παρασκευη στο γυμναστηριο αλλα για aerobic κλπ. To Γεναρη λογο μειωμένων μαθηματων ερχεται για βαρη και αυτες τις μερες της λεω εγω τι να κανει (μεχρι την ωρα την εβαζα να κανει κυκλικο) ε καθε μερα με βριζει γιατι ειναι "πιασμενη", ειδικα χτες που εκανε ποδια και της ειπα να κανει γεφυρες και αλλη μια για κωλο με εβριζε :P

Στην δευτερη φωτογραφια φαινεται σαν να ειναι χαρακτηρας απο το GTA φτιαγμενος στον υπολογιστη! 

16406968_1913791761970742_61257112500682

Επισης, ενα παραδειγμα για το πως γίνεται καποιος οταν σταματαει να κουμπωνει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δηλαδη οταν σταματας το φαρμακο γινεσαι ετσι?

Νομιζω πως ειχε καποιον τραυματισμο και τα σταματησε ολα γι'αυτο εγινε ετσι, οχι μονο το φαρμακο.

 

Παντως και το φαρμακο αν σταματησει καποιος δεν πιστευω οτι θα τα χασει ολα ολα.Αν πριν το φαρμακο ηταν στο peak του λογικα θα γυρισει παλι στα ιδια ή λιγο πιο κατω.Με ποια λογικη να τα χασει ολα? Με την προϋποθεση οτι συνεχιζει την ιδια διατροφη και σκληρη γυμναστικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα ξαναδει πιο παλια και καπου αλλου.Ειναι λιγο misleading το αρθρο ή μου φαινεται? :P Οι περισσοτεροι νομιζω τα παρατησαν ολα (γυμναστικη-διατροφη) και ειχαν και health issues, γι'αυτο εγιναν ετσι. 2-3 που ειδα ειχαν μια χαρα σωμα ακομα και οταν σταματησαν το φαρμακο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα ξαναδει πιο παλια και καπου αλλου.Ειναι λιγο misleading το αρθρο ή μου φαινεται? :P Οι περισσοτεροι νομιζω τα παρατησαν ολα (γυμναστικη-διατροφη) και ειχαν και health issues, γι'αυτο εγιναν ετσι. 2-3 που ειδα ειχαν μια χαρα σωμα ακομα και οταν σταματησαν το φαρμακο..

Οι μυς δε χάνονται εύκολα αν φτιαχτούν με φυσικό τροπο πριν το φάρμακο. Αν φτιαχτούν με το φάρμακο εννοειται πως θα ξεφουσκώσουν μετά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μυς δε χάνονται εύκολα αν φτιαχτούν με φυσικό τροπο πριν το φάρμακο. Αν φτιαχτούν με το φάρμακο εννοειται πως θα ξεφουσκώσουν μετά.

Γιατι το φαρμακο ομως αναιρει αυτον τον κανονα? Δε βγαζει νοημα :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρειαζομαι βοηθεια σε ενα θεμα γυμναστικης, 6 μηνες αφου αποληθηκα απ το στρατο, εχω παρει κιλα πεταξα και μπακα που δεν ειχα σχεδον ποτε το αντιθετο, ειχα γραμμωμενο στομαχι, και ο λογος ηταν οτι μαζευω στα μπουτια....εχω λοιπον αυτο το ενοχλητικο <<γυναικειο>> προνομιο, θελω λοιπον να αρχισω να χανω κανενα κιλο ειδικα εκει, γιατι σε λιγο θα χρειαστω καινουργια παντελονια, και ειμαι και δυσκολος στο νουμερο καθως εχω στενη μεση, αλλα πρησμενα μπουτια, θα ακολουθησω μια τυπικη διαιτα χωρις λυπαρα ζαχαρη και τηγανιτά, το θεμα ειναι στην ασκηση λοιπον, αλλου βλεπω να γυμναζω ποδια, αλλου οχι γιατι θα τα πριξω παραπανω, μου αρεσει αρκετα το ποδηλατο το τρεξιμο οχι και τοσο, δεδομενου οτι δεν εχω γυμναστηριο στο χωριο μου θελω να μου προτεινεται τι μπορω να κανω μονος μου, και αν τελικα πρεπει να συνεχισω το ποδηλατο η να το γυρισω σε περπατημα-τρεξιμο για να χασω το λοιπος της περιοχης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινα τρεξιμο μαζι με το ποδηλατο, προσεχε τη διατροφη σου και καθως χανεις λιπος/κιλα θα χανεις απο παντου.

οσο ημουν φοιτητης και πηγαινα γυμνατηριο παρατηρησα οτι ενω γενικα εχανα βαρος και ποντους οπως ειπες τα μπουτια παλι ηταν μεγαλυτερα απ την μεση μου, δεν ειναι πολυ ασχημο καθως εχω και ακρετα φαρδιες πλατες, αλλα εμενα με ενοχλει και θελω να φερω μεση και μπουτια στην ιδια ευθεια αν οχι να ειναι πιο στενα τα ποδια μου, αυτο λοιπον θελω να αποφυγω μην οπως λες χανω απο παντου και απο την μεση δηλαδη και καταληξω παλι γενικα πιο αδυνατος αλλα με πιο φαρδια μπουτια απ οτι μεση, γ αυτο και θελω να επικαιντρωσω στη περιοχη, (ποδηλατο κανω γυρω στα 14 χιλιομετρα τη μερα με μεσο ορο 27 χλμ/ωρα να το αυξησω?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...