Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνω incl. chest press με αλτήρες. 

Έρχεται ο γυμ και μου λέει... έχεις σε υπερέκταση τη μέση σου, θα πάθεις ζημιά. του λέω πως πρέπει να την έχω δλδ; μου λέει ίσια. Εκεί έπαθα ένα εγκεφαλικό και φάνηκε στο πρόσωπό μου οπότε βλέποντας την αντίδρασή μου μου λέει, ναι μπορείς να έχεις μια κλήση ώστε να βάζεις (ή απομονώνεις μου είπε, δεν θυμάμαι) το στήθος, αλλά όχι τόσο όσο είχες. οκ του λέω την επόμενη φορά θα το διορθώσω. τι να κάθομαι να εξηγώ τώρα.. το awkard της ημέρας 

btw ήμουν έτσι 

Δημητρα νομιζω και εγω πως ειχες υπερεκταση στην μεση  παραπανω απο το προβλεπομενο .

 

70 Φωτη.

Θα ανεβεις η' θα μεινεις σε αυτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δημητρα νομιζω και εγω πως ειχες υπερεκταση στην μεση  παραπανω απο το προβλεπομενο .

 

περίμενα να μου πεις να την έχω ίσια... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι διάολο προσπαθώ να πάρω μια 2.5κιλη με γεύση από myprotein που έχει σήμερα 30% και δεν εφαρμόζεται... στα 42,κατι μένει αντί για 30€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσπασα όλα τα records σήμερα το πρωί.

 

Τη συνηθισμένη διαδρομή των 14χλμ "σπίτι-δουλειά" την έκανα σε 26:57, φορτωμένος με το σακίδιο με ρούχα/παπούτσια κτλ, με μέσο όρο λίγο πάνω από τα 31χλμ/ώρα! Σημειωτέον, χθες το βράδυ είχα προπόνηση. Λέτε τελικά να άρχισαν να αποδίδουν οι κόποι μου;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε αυτό που περιγράφεις είναι όντως γαμάτο, αλλά μετά πώς πας στη δουλειά μούσκεμα;

Εμ, δες πιο κάτω:

 

[...] φορτωμένος με το σακίδιο με ρούχα/παπούτσια κτλ [...]

Ευτυχώς, στην εργασία μου έχουμε πλήρες γυμναστήριο με αποδυτήρια κτλ, οπότε κάνω εκεί μπάνιο, αλλάζω και πάω γραφείο κύριος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς, στην εργασία μου έχουμε πλήρες γυμναστήριο με αποδυτήρια κτλ, οπότε κάνω εκεί μπάνιο, αλλάζω και πάω γραφείο κύριος.

Ιδανικός χώρος εργασίας! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω incl. chest press με αλτήρες. 

Έρχεται ο γυμ και μου λέει... έχεις σε υπερέκταση τη μέση σου, θα πάθεις ζημιά. του λέω πως πρέπει να την έχω δλδ; μου λέει ίσια. Εκεί έπαθα ένα εγκεφαλικό και φάνηκε στο πρόσωπό μου οπότε βλέποντας την αντίδρασή μου μου λέει, ναι μπορείς να έχεις μια κλήση ώστε να βάζεις (ή απομονώνεις μου είπε, δεν θυμάμαι) το στήθος, αλλά όχι τόσο όσο είχες. οκ του λέω την επόμενη φορά θα το διορθώσω. τι να κάθομαι να εξηγώ τώρα.. το awkard της ημέρας 

btw ήμουν έτσι 

Γενικα παντως απο τη βδομαδα που ημουν εκει στο γυμναστηριο σου παρατηρησα πως αρκετες φορες οι γυμναστες λενε κατι ετσι απλα για να το πουν.. just saying :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα παντως απο τη βδομαδα που ημουν εκει στο γυμναστηριο σου παρατηρησα πως αρκετες φορες οι γυμναστες λενε κατι ετσι απλα για να το πουν.. just saying :P

Γενικά όσους έχω δει, βαριούνται που ζουν...τα είδες και τα βίωσες και συ. Για το ανάθεμα....Επίσης υπάρχουν άτομα-αθλούμενοι που είναι και φαίνονται έμπειροι, δλδ αυτοί γιατί δεν κάθονται να διορθώσουν κάποιον ή κάποια? Κρίμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικες μερες καθομαι και βλέπω survivor.

 

Εχουμε δυο τυπους τον Μπο και τον Βασαλο.

 

Ενας γυμνασμενος με λιπος, τον λες χοντρο, ο αλλος φετες ταχα bodybuilder.

 

Βλεποντας την πορεια τους, απο την πεινα που τραβανε, μηπως ειναι καλυτερα η λυση του μπο, προπονηση+παρα πολυ φαγητο και ας γινω μπαουλο και μετα αυστηρο κοψιμο. Ετσι που τους βλεπω ο μπο εγινε πιο ωραιος, ενω ο βασαλος χαλασε κραταει μονο στηθος, κοιλιακους που ναι φυσιολογικο αφου πεινανε.

 

Ενα αλλο που με εκανε εντυπωση, οποτε το χω δει δειχνει το μπο να γυμναζεται με οτι βρησκει, ο νέος τιποτα. Μην συγκρινω την δυναμη τους, φανηκε σε μερικα αγωνισματα οτι τα μουσκουλα του βασαλου δεν προσδιδουν και δυναμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γενικά όσους έχω δει, βαριούνται που ζουν...τα είδες και τα βίωσες και συ. Για το ανάθεμα....Επίσης υπάρχουν άτομα-αθλούμενοι που είναι και φαίνονται έμπειροι, δλδ αυτοί γιατί δεν κάθονται να διορθώσουν κάποιον ή κάποια? Κρίμα...

 

 

άμα πληρώνονται φραγκοδίφραγκα χέστηκαν, κάνα ένσημο άμα κολλάνε καλά είναι, κάνα personal κάνα εμπόριο συμπληρώματος έτσι βγαίνει το μαρούλι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...