Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι γνώμη έχετε για κωπηλατική? Μου αρέσει περισσότερο απο τρέξιμο μιας κ δεν βαριέμαι αλλα πονάω σε ολο το σώμα =-O. Ειναι no pain no gain κατάσταση ή απλα δεν ειναι για τα μέτρα μου.

Μάλλον δεν εχει συνηθίσει ακόμα το σωμα σου γι αυτό πιάνεσαι και πονάς. Ποσο καιρό κανεις;

 

Σαμοθράκη ειναι φοβερά Φώτη. Πολύ το γούσταρα το νησί. Καλα να περάσεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Μάλλον δεν εχει συνηθίσει ακόμα το σωμα σου γι αυτό πιάνεσαι και πονάς. Ποσο καιρό κανεις;

 

Σαμοθράκη ειναι φοβερά Φώτη. Πολύ το γούσταρα το νησί. Καλα να περάσεις!

κωπηλατική περίπου 10 μέρες. Το παω εντελώς χαλαρά για να βελτιώσω τεχνική αλλά απο την πρώτη μέρα πονάω κ πλέον αναρωτιέμαι αν ειναι υπερβολικό για μένα ή μου κάνει καλό.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαλα η νερο με ενα σκουπ πρωτεινης και βρωμη , τελειο σαν δημητριακα ;)

Εδω με κακαο και γαλα δε μπορω να το φαω...

Καμια πατεντα να το τρωω στο μπλεντερ υπαρχει, σα smoothy με κατι αλλο ξερω γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ταιλανδη κανε μια χαρη  στον ευατο σου και μην πας με την  γυναικα ρε ...Και φυσικα φερε μου δωρο .

 

Εγω παντως παω κανονικα προπονησεις και μεσα στο μεσημερι κλασικα .Τελευταια μερα που θα παω θα ειναι η Κυριακη .

Μετα εγινα καπνος παω Σαμοθρακη  για μια βδομαδα γιατι δεν μας λενε ΜΑργαριτες να κανουμε 2 μηνες διακοπες .

Θα παει για Muay Thai ρε χεστηκε για τα τραβελια, θαλασσα προπονηση μασαζ και φαγηταρες με 3€, Να πας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παει για Muay Thai ρε χεστηκε για τα τραβελια, θαλασσα προπονηση μασαζ και φαγηταρες με 3€, Να πας

Σιγουραααααα .

 

Ειναι πολυ πονηρος ο Αλεξ δεν τον ξερεις καλα εγω τον εχω γεννησει :P

 

Eπισης σιγα μην χαλαει 3  ευρω για φαγητο ειναι καλοφαγας και αυτος  δεν θα την βγαλει με ρυζι και noodles .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σιγουραααααα .

 

Ειναι πολυ πονηρος ο Αλεξ δεν τον ξερεις καλα εγω τον εχω γεννησει :P

 

Eπισης σιγα μην χαλαει 3  ευρω για φαγητο ειναι καλοφαγας και αυτος  δεν θα την βγαλει με ρυζι και noodles .

το 3 ηταν λιγο υπερβολη για τις χαμηλες τιμες, οχι οτι θες και πολλα παραπανω για καλο φαγητο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πώς τα κάνετε αυτά. Να τρως γιατί πρέπει χωρίς να σου αρέσει καν αυτό που τρως. Μαγκιά σας δε λέω, αλλά για κανένα λόγο δεν βάζω στο στομάχι μου κάτι που δεν θα το ευχαριστηθώ έστω και λίγο. 

 

Διαφορετικοί άνθρωποι, άλλοι στόχοι βέβαια, να τα λέμε αυτά. Όσα τρώω την ημέρα παίζει να τα χρειάζεστε εσείς ως το μεσημέρι.

Εγω παντως τις περιοδους που κανω διατροφη τρωω συνεχεια πραγματα που δεν μου αρεσουν .Για αυτο και ειναι το χειροτερο μου .

Το κανω με ευχαριστηση ? ΟΧΙ

Σημασια εχει ομως το αποτελεσμα και για αυτο ειμαι διατεθειμενος να κανω θυσιες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω με κακαο και γαλα δε μπορω να το φαω...

Καμια πατεντα να το τρωω στο μπλεντερ υπαρχει, σα smoothy με κατι αλλο ξερω γω.

 

Εμένα πλέον το πρωινό μου είναι γάλα αμυγδάλου,βρώμη,μπανάνα,αυγό και 1 scoop πρωτείνη. Τα βάζω όλα σε μπλέντερ και μετά τα τηγανίζω σε αντικολλητικο τηγάνι χωρίς λάδι. Ξέρω τηγάνι... αλλά  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμένα πλέον το πρωινό μου είναι γάλα αμυγδάλου,βρώμη,μπανάνα,αυγό και 1 scoop πρωτείνη. Τα βάζω όλα σε μπλέντερ και μετά τα τηγανίζω σε αντικολλητικο τηγάνι χωρίς λάδι. Ξέρω τηγάνι... αλλά  :D

το τηγανι σαν σκευος δεν ειναι κακο(εκτος αν στο φέρει καποιος στο κεφαλι) το καμενο λαδι ειναι κακο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω με κακαο και γαλα δε μπορω να το φαω...

Καμια πατεντα να το τρωω στο μπλεντερ υπαρχει, σα smoothy με κατι αλλο ξερω γω.

Στο μπλεντερ εγω το κανω με : 300ml γαλα, βρωμη , 1 μπανανα , 1 σκουπ πρωτεινης και μια κουταλια φυστικοβουτυρο , ισως το καλυτερο smoothie που εχω πιει , δοκιμασε το !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παει για Muay Thai ρε χεστηκε για τα τραβελια, θαλασσα προπονηση μασαζ και φαγηταρες με 3€, Να πας

 

Mπα στα ξενοδοχεία που μένω συνήθως, σε όλο τον κόσμο ίδιες τιμές είναι. Για biz trip θα είναι. Μακάρι να πάω και για κάνα Muay Thai το έχω κόψει από τότε που τραυματίστηκε ο τύπος που παίζαμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κωπηλατική περίπου 10 μέρες. Το παω εντελώς χαλαρά για να βελτιώσω τεχνική αλλά απο την πρώτη μέρα πονάω κ πλέον αναρωτιέμαι αν ειναι υπερβολικό για μένα ή μου κάνει καλό.

Κανεις καθε μερα; Πόση ώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κούραση πως την αντιμετωπίζουμε διατροφικά;

 

 

πρωτα κοιτάμε την ξεκουραση και πανω απο ολα ενα σταθερο προγραμμα και φυσικα τον ΥΠΝΟ.

μετά τσεκάρεις αν εισαι σε θερμιδικό έλειμα και μήπως πρέπει να το αυξήσεις..

 

μετά καφέδες για τσίτα.

 

πρωσοπική αποψη τη δουλευει σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως τις περιοδους που κανω διατροφη τρωω συνεχεια πραγματα που δεν μου αρεσουν .Για αυτο και ειναι το χειροτερο μου .

Το κανω με ευχαριστηση ? ΟΧΙ

Σημασια εχει ομως το αποτελεσμα και για αυτο ειμαι διατεθειμενος να κανω θυσιες .

Εσύ είσαι των άκρων σε όλα σου, καλά κάνεις, συνέχισε, αλλά ο μπέμπης που δεν θα σε φτάσει ποτέ (για πολλούς λόγους) γιατί να ταλαιπωρεί τον εαυτό του; Θα τα παρατήσει μια ώρα αρχύτερα. Με πιάνεις πιστεύω... 

 

Μην παρεξηγηθεί κανείς με το παραπάνω, θα βριστούμε. Και δεν μου αρέσει.  :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...