Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλάμε για εταιρίες κολοσσούς και όχι μαγαζάκια της διπλανής πόρτας
παραγγελία συμπληρωμάτων και ειδών διατροφής από musclemax.gr πριν έναν χρόνο μου απέστειλε ληγμένο προϊόν εν αγνοία μου. Όταν πάω να το καταναλώσω, βλέπω ότι έχει λήξει του στέλνω mail και τι μου απαντάει; "κατανάλωσέτο, δε θα πάθεις τίποτα!!" ήταν για καταγγελία και ακόμα χτυπάω το κεφάλι μου που δεν ενήργησα τα νόμιμα εκείνη τη στιγμή. αλλά ελλάδα είσαι που να βρεις το δίκιο σου...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Διακοπή μιας εβδομάδας για διακοπές όπου το φαγητό έπιασε άλλο επίπεδο, +1.5 κιλό και σήμερα στο γυμναστήριο ψόφια τελείως.  :lol: Δεν βαριέσαι, είχα τέσσερα χρόνια να κάνω διακοπές καλοκαίρι! Του δώσαμε και κατάλαβε. Καλή επιστροφή τώρα. Συμμορφώθηκα σήμερα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω 10ημερο off (λόγω ότι όλα ηταν όλα κλειστά, βρηκαμε και χρονο για ένα τρίημερο. )

 

μπήκα σημερα πολυ δυνατος... γυρησα περδίκι... και ας εχω ψυχολογια στα τάρταρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω 10ημερο off (λόγω ότι όλα ηταν όλα κλειστά, βρηκαμε και χρονο για ένα τρίημερο. )

 

μπήκα σημερα πολυ δυνατος... γυρησα περδίκι... και ας εχω ψυχολογια στα τάρταρα.

μετά από τόσες διακοπές και ξεκούραση, γιατί έχεις ψυχολογία στα τάρταρα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από τόσες διακοπές και ξεκούραση, γιατί έχεις ψυχολογία στα τάρταρα; 

 

οικογενιακά θεματα δημητρα ;p

ευτηχώς πήγαμε σημερα λίγο ξελαμπικάραμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν που λέτε γουστάρω όλους αυτούς που κυνηγάνε το όνειρό τους και προπαντώς τους σωστούς επιχειρηματίες .

Ο τυπάς 35 χρονών σήμερα,αθλητής της άρσης βαρών,πήρε ένα παλιό εργοστάσιο και το μετέτρεψε σε ένα υπερσύγχρονο γυμναστήριο .

Ισόγειο μηχανήματα,ελεύθερα κ.λ.π ,πρώτος όροφος ομαδικά . Από τις 7 το πρωί μέχρι τις 12 το βράδυ 360 μέρες τον χρόνο. Μια καθαρίστρια συνέχεια να μαζεύει τους ιδρώτες μας και συντηρητή να φτιάχνει άμεσα ότι χαλάει.

Και έτσι μάζεψε κόσμο χωρίς αρπαχτές συνδρομές τις ξεφτίλας αλλά ούτε και ακριβές.

Και συνεχίζει. Πήρε και το υπόγειο . Κάνα στρέμμα θάναι. Αρχές Σεπτέμβρη ξεκινάει με crossfit και μέχρι τέλους του χρόνου θα βάλει Άρση βαρών και ενόργανη. Αρχές του επομένου χρόνου ring.

Μακάρι όλες οι δουλειές στην Ελλάδα να επιχειρούσαν έτσι με πρόγραμμα και συνέπεια ,με επενδύσεις που μετράνε και να σέβονται τους πελάτες τους

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν που λέτε γουστάρω όλους αυτούς που κυνηγάνε το όνειρό τους και προπαντώς τους σωστούς επιχειρηματίες .

Ο τυπάς 35 χρονών σήμερα,αθλητής της άρσης βαρών,πήρε ένα παλιό εργοστάσιο και το μετέτρεψε σε ένα υπερσύγχρονο γυμναστήριο .

Ισόγειο μηχανήματα,ελεύθερα κ.λ.π ,πρώτος όροφος ομαδικά . Από τις 7 το πρωί μέχρι τις 12 το βράδυ 360 μέρες τον χρόνο. Μια καθαρίστρια συνέχεια να μαζεύει τους ιδρώτες μας και συντηρητή να φτιάχνει άμεσα ότι χαλάει.

Και έτσι μάζεψε κόσμο χωρίς αρπαχτές συνδρομές τις ξεφτίλας αλλά ούτε και ακριβές.

Και συνεχίζει. Πήρε και το υπόγειο . Κάνα στρέμμα θάναι. Αρχές Σεπτέμβρη ξεκινάει με crossfit και μέχρι τέλους του χρόνου θα βάλει Άρση βαρών και ενόργανη. Αρχές του επομένου χρόνου ring.

Μακάρι όλες οι δουλειές στην Ελλάδα να επιχειρούσαν έτσι με πρόγραμμα και συνέπεια ,με επενδύσεις που μετράνε και να σέβονται τους πελάτες τους

που ακριβώς όλα αυτά;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί κάπιος να μου εξηγήσει τι διαφορά romanian deadlift με κανονικό deadlift;

 

Στο romanian δεν ακουμπάς την μπάρα στο πάτωμα και δεν χαμηλώνεις τα πόδια όσο στο κανονικό deadlift. Πιάνει περισσότερο τον δικέφαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώτης, μαζεύω κάποια λεφτά μέχρι να μπω στρατό Σεπτέμβρη. Θα ξεκινήσω σχολή Αντρέου παράλληλα εφόσον θα είμαι ειδικές δυνάμεις. :D

 

Επίσης, από την πρόσφατη ανάβαση Όλυμπο. Ανεβάσαμε 14 άτομα, εκ των οποίων τα 13 κορυφή. :D

 

 

 

post-223995-0-96101300-1503599160_thumb.jpg

post-223995-0-75363700-1503599162_thumb.jpg

post-223995-0-63686700-1503599192_thumb.jpg

post-223995-0-09982200-1503599178_thumb.jpg

post-223995-0-98906700-1503599179_thumb.jpg

 

 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις μπει για τα καλά στα χνάρια του Φώτη, Τζον!

 

Αγορασα κρίκους και θα αρχίσω από αύριο να τους εντάσσω στο πρόγραμμα προπονήσεων. Μερικές ασκήσεις που δοκίμασα εκαναν ξεκάθαρο ότι αποτελούν πολύ αξιολογη επιλογή για όποιον ασχολείται με bodyweight.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικοι, Γιάννη! Η αίσθηση όταν αποχωρίζεσαι το έδαφος και ξεκινάς να "πετάς" χρησιμοποιώντας το σώμα σου, είναι από τις πιο όμορφες πιστεύω! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...