Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει κανείς ιδέα για αυτό ? http://www.transamgrafx.com/index.php?/topic/25803-ps3-450-jailbreak-reserve-list/

 

αναφέρουν ότι δεν χρειάζετε downgrade και δουλεψε.

 

 

μακρια. τα εχουμε πει ποσες φορες. Μη πιστευετε οτι βλεπετε ειδικα εαν θελει donation.

Αν βγει κατι διαφορετικο θα το γραψουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του habib να βαλεις, κανενα δεν θελει dongle, αλλα δεν πρεπει να εχει ofw πανω απο 3.55 προεγκατεστημενο

To γιαχαμπιμπι εχει webman?

 

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mtzs να υποθέσω ότι έχεις εγκαταστήσει το stealth PSN patch; Το εγκατέστησα και εγώ και ενώ θα έπρεπε να εμφανίζεται σαν NBA2k8 σε εμένα εμφανίζεται κανονικά ως "PSN Patch μπλα μπλα". Το ίδιο συμβαίνει και σε εσένα;

 

Viper όχι δεν έχει το webman αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mtzs να υποθέσω ότι έχεις εγκαταστήσει το stealth PSN patch; Το εγκατέστησα και εγώ και ενώ θα έπρεπε να εμφανίζεται σαν NBA2k8 σε εμένα εμφανίζεται κανονικά ως "PSN Patch μπλα μπλα". Το ίδιο συμβαίνει και σε εσένα;

Σωστα υπεθεσες :)

Που διαβασες οτι εμφανιζεται ως NBA2008 ?

Δεν ισχυει κατι τετοιο. Το εμφανιζει κανονικα οπως λες.

Μιλαμε για την εκδοση 1.01. Δεν εχω περασει την 1.05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, θέλω λίγη βοήθεια για jailbreak σε ps3, είναι 4.46 οπότε θα χρειαστώ βοήθεια και downgrade. Από ότι είδα πρέπει να πάρω e3 flasher; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα υπεθεσες :)

Που διαβασες οτι εμφανιζεται ως NBA2008 ?

Δεν ισχυει κατι τετοιο. Το εμφανιζει κανονικα οπως λες.

Μιλαμε για την εκδοση 1.01. Δεν εχω περασει την 1.05

 

Το αναφέρει στο readme της 1.05.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε παίδες!

 

Είμαι σε habib 4.46 και θα ήθελα να ρωτήσω πώς μπορώ να συνδεθώ online. Χρειάζεται να ενεργοποιήσω ή απενεργοποιήσω τίποτε πριν μπω?

 

Δεν έχω μπει ποτέ online εκτός από μια φορά πριν κανά χρόνο νομίζω και δε θυμάμαι πολύ καλά.

 

Βασικά θέλω να μπω για το Assassin's Creed IV για το additional content...

 

Σας ευχαριστώ ακόμη μια φορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Χαίρετε παίδες!</p>

<p> </p>

<p>Είμαι σε habib 4.46 και θα ήθελα να ρωτήσω πώς μπορώ να συνδεθώ online. Χρειάζεται να ενεργοποιήσω ή απενεργοποιήσω τίποτε πριν μπω?</p>

<p> </p>

<p>Δεν έχω μπει ποτέ online εκτός από μια φορά πριν κανά χρόνο νομίζω και δε θυμάμαι πολύ καλά.</p>

<p> </p>

<p>Βασικά θέλω να μπω για το Assassin's Creed IV για το additional content...</p>

<p> </p>

<p>Σας ευχαριστώ ακόμη μια φορά!</p>

 

Πάντως το additional content μπορεί να περαστεί και ως pkg,αν μιλάμε για το ίδιο..Εγώ το έχω περάσει,αν θέλεις στείλε ένα μήνυμα να σου πω περαιτέρω ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mtzs: Μόλις κατέβασα το habib 4.50. Μπορώ να το εγκαταστήσω κανονικά από XMB? Και μετά τι διαδικασίά χρειάζεται για να μπω online?

 

@ThodorisZ: Έχω εγκαταστήσει το DLC Unlocker. Είναι το ίδιο? Βασικά αυτά τα οποία θέλω να έχω κυρίως πρόσβαση είναι τα τελευταία treasure maps που είδα στο internet ότι είναι μόνο online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...