Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψιλο ντρέπομαι να σου πω την αλήθεια. Ποιος φοράει επίχρυσο ρολόι? Σαν δώρο το δεχτηκα μεν, θα ήταν αγένεια να μην το κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πες μου 1 ο οποιος παιρνει τη φεραρι επειδη ειναι απλα πιο γρηγορη ή πιο ασφαλης απο μια μερσεντες! Πες μου 1 ο οποιος χρειαζεται καγιεν στη λαρισα ή στην κερκυρα ή οπουδηποτε στην Ελλαδα.. Ουτε ασφαλεια ειναι ουτε τιποτα απλα ειναι φανσι αμαξι το οποιο ειναι πορσε. 

 

Η ferrari για κάποιους (βάζω και τον εαυτό μου) είναι ένα όνειρο.Την παίρνεις γιατί είναι μια ιδιαίτερη κατασκευή κυρίως.

 

 

Το ερωτεύτηκα!!! Πάει όμως με ένα κυριλέ ντύσιμο, πουκάμισο πχ; Γιατί μου χει κολλήσει ότι το μπρασελέ πάει περισσότερο εκεί.

 

 

 

btw. οι πιο σκατά δουλειές ειναι και οι πιο κακοπληρωμένες ;)

 

 

 

Όχι πάντα, ένας σερβιτόρος αυτή τη στιγμή μπορεί να παίρνει και 800€ ενώ ένας γραφιάς με το ζόρι 500.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλο ντρέπομαι να σου πω την αλήθεια. Ποιος φοράει επίχρυσο ρολόι? Σαν δώρο το δεχτηκα μεν, θα ήταν αγένεια να μην το κάνω.

 

αν είναι yellow gold δεν φοριέται όντως. Πολύ ακυρο γούστο αυτός που έκανε το δώρο. 

 

F16806-3.jpg

 

αν είναι Pink gold βάλε φώτο να δούμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλο ντρέπομαι να σου πω την αλήθεια. Ποιος φοράει επίχρυσο ρολόι? Σαν δώρο το δεχτηκα μεν, θα ήταν αγένεια να μην το κάνω.

 

Ελα ρε σιγα, στο gala που ανεφερα χθες, αυτο φορουσα...... (και ειπαμε ηταν απο τα φθηνα εκει μεσα) :-)

 

 

 

 

 

326-90-8m_61_main.jpg

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε Ναυπλιο μενεις ;; εχω φιλους εκει.Δεν ξερω αν πρεπει να πω μαγαζι ,βασικα πανε κ χρονια που το πηρα,αν επιτρεπετε πες μ να γραψω.Ξερω οτι ειναι ο πιο γνωστος εκει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φαίνεται καλά λόγω κακού φωτισμού και μέτριας κάμερας. Το 2ο είναι ενα esprit που έχω για casual χρήση. Το diesel δεν το βρίσκω κάπου θα το έχω βάλει. Παντως το festina δεν έχει μπαταρία εδω και καιρό.

Το άλλο ξέχασα να βάλω.

Λογικά απο Κωσταρελλο το πηρες

post-365485-0-66164500-1449342815_thumb.jpg

post-365485-0-51051400-1449342918_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι. Εγω ενα tommy hilfiger ρολοϊ γιατι ηθελα και κατι που να ταιριαζει στην ηλικια μου (24), αλλα μια μερα καθως περνουσα απο την πορτα γρατζουνισα το γυαλι απο πανω, υπαρχει τροπος να το φτιαξεις αυτο? Κατι ειχα διαβασει να το τριψεις με ενα πανακι με λιγο οδοντροκρεμα ή baking soda, ισχυει κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είσαι πολύ ψαγμένος (και εκπαιδευμένος θα έλεγα) για να καταλαβαίνεις με μια ματιά πόσο περίπου κοστίζει ένα ρολόι κι αν είναι το αυθεντικό. Μου φαίνεται πολύ δύσκολο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φαίνεται καλά λόγω κακού φωτισμού και μέτριας κάμερας. Το 2ο είναι ενα esprit που έχω για casual χρήση. Το diesel δεν το βρίσκω κάπου θα το έχω βάλει. Παντως το festina δεν έχει μπαταρία εδω και καιρό.

Το άλλο ξέχασα να βάλω.

Λογικά απο Κωσταρελλο το πηρες

 

χάλια είναι και φαίνεται φτηνιάρικο παρόλο που είναι βαμμένο χρυσό (δεν μου φαίνεται για επίχρυσο αυτό όπως είπες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηaris προσωπικά δεν γνωρίζω. Καλύτερα κατα την γνώμη μου να ρωτούσες ενα ρολογαδικο

 

 

 

Αλεχ επίχρυσο ειναι και όμως. Ξέρω και ποσο το είχε αγοράσει. Ήταν ακριβό. Απο κοντά φαίνεται αλλιώς. Αλλα τι να το κανεις που με χαλάει το χρημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...