Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω (περα απο το tag που ευελπιστω ν αποκτησω του χρονου) εχω δει καποιους χρονογραφους nixon που μου αρεσουν πολυ, γυρω στα 4-5 κατοσταρικα

 

Εχω το rubber player καμια τριετια και παει μια χαρα, βεβαια σ αυτα τα χρηματα θα μπορουσα να παρω και κατι σε tissot/seiko δε ξερω αν τ αξιζει το nikon αν και μου αρεσει πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα χαρη στα λογια μου ερχεσαι. 100.000 ευρω στην τραπεζα δεν ειναι αρκετα για να κανεις ζωαρα. Αλλα θα πρεπει να σηκωνεσαι καθε πρωι να πηγαινεις στη δουλεια κ να αντιμετωπιζεις τον καθε βλακα που σου σπαει τα νευρα.

 

 

Κάπου σε έχασα. Με 1000 ευρώ στην τράπεζα δεν σηκώνεσαι κάθε πρωί να πας στην δουλειά να σου σπάσουν τα νέυρα? Ισα ίσα αυτό που λες ταιριάζει περισσότερο σε δουλειές των 700 ευρω τον μήνα όχι σε δουλειές 3000 και πάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Αλεξ το αντιθετο λεω.

 

Τεσπα το ποιντ είναι οτι 4000 δεν ειναι πολλα κ δικαιουσαι να τα δωσεις οπου γουσταρεις αν τα εχεις δουλεψει σκληρα. Ακομα κι αν ειχα καποιες αμφιβολιες οταν ξεκινησε η συζητηση τωρα δεν εχω καμια. Θα σου πηγαινει και επιβάλλεται να το εχεις, γιατι εισαι νεος κ ωραιος, εργαζεσαι ξερεις να κανεις διαχειριση των χρηματων σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ημαρτον για ρολογια ειναι το θεμα οχι για φιλοσοφιες και αναλυσεις ποιος ξοδευει τι και που!

Απορω οι μοντ γιατι δε το εχουν καθαρισει ακομα να σταματησει το off topic

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταστροφή εισαι ώρες ώρες. Στο τοπικ παιδιά. Είχα δει σε μια βιτρίνα ενα seico , έρωτας. Τιμή δεν είχε αλλα σίγουρα πάνω του budget μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταστροφή εισαι ώρες ώρες. 

 

ε κάτι θα ξέρεις εσύ

 

Μαργαρίτα για βάλε φωτό των ρολογιών που λες

είμαι ασχέτη και δεν μπορώ να πω οτι κατάλαβα για ποια ρολόγια λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...