Προς το περιεχόμενο

στραβο διαφραγμα


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, vairass είπε

Καλημέρα, δηλαδή νιώθεις χειρότερα από πριν; σε ιδιώτη ιατρό πήγες; 

Χειροτερα οχι απλα δεν εχω διαφορα με πριν.πολυ λιγες στιγμες νιωθω και τα 2 ρουθουνια ανοιχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

38 minutes ago, Dimitris_w said:

Χειροτερα οχι απλα δεν εχω διαφορα με πριν.πολυ λιγες στιγμες νιωθω και τα 2 ρουθουνια ανοιχτα.

εφοσον τα νιωθεις ανοιχτα πιστευω οτι θα εισαι καλυτερα σε λιγες μερες και απλα ακομα εχεις αιμα και ξεραμενο αιμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/10/2018 στις 8:42 ΠΜ, Dimitris_w είπε

Καλημερα παιδια.1 μηνα απο την επεμβαση και τιποτα ακομα...η μυτη κλειστη...ολο πλυσεις βγαζω αιμα ακομα.την δευτερα παω γιατρο να με δει.λες να μην πετυχε?

Που την εκανες; Ποσο πληρωσες; Μετα απο ποσες μερες εβγαλες τις σιλικονες; Ολα αυτα μας ενδιαφερουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Που την εκανες; Ποσο πληρωσες; Μετα απο ποσες μερες εβγαλες τις σιλικονες; Ολα αυτα μας ενδιαφερουν.

Την εκανα στην κλινικη καρρα αθηνα.δεν ειχα σιλικονες γαζες που βγηκαν την επομενη μερα.1500 ολα μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Dimitris_w είπε

Την εκανα στην κλινικη καρρα αθηνα.δεν ειχα σιλικονες γαζες που βγηκαν την επομενη μερα.1500 ολα μαζι

Μην περιμενεις να παραδεχτει οτι απετυχε. Τεσπα βλεπω πολλες ομοιοτητες με εμενα. Βγαλσιμο πολυ συντομα των γαζων, ιδια κλινικη, χαμυλη τιμη, μεγαλος χρονος με αιμα, βουλωμενη μυτη μετα απο μηνα,

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

Μην περιμενεις να παραδεχτει οτι απετυχε. Τεσπα βλεπω πολλες ομοιοτητες με εμενα. Βγαλσιμο πολυ συντομα των γαζων, ιδια κλινικη, χαμυλη τιμη, μεγαλος χρονος με αιμα, βουλωμενη μυτη μετα απο μηνα,

Η τιμή τόσο πάει βρε φίλε, πήγα σε αρκετούς ιατρούς 1300-1600.  Οι γάζες μου είπαν βγαίνουν σε 24 ώρες,  η μύτη θα ανοίξει έπειτα από 2-3 μήνες έτσι μου είπαν όλοι οι ιατροί στη Θεσσαλονίκη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.500-3.500 παει η τιμη για καλους γιατρους. Και ανεβαινεις και αλλο αν θες. Και Αλεξανδρουπολη που ρωτησα βρηκα με 3.000 αλλα οχι οπου να ναι, σε γιατρο που γινεται ουρα στο ιατρειο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

2.500-3.500 παει η τιμη για καλους γιατρους. Και ανεβαινεις και αλλο αν θες. Και Αλεξανδρουπολη που ρωτησα βρηκα με 3.000 αλλα οχι οπου να ναι, σε γιατρο που γινεται ουρα στο ιατρειο του

3000; ανοιχτή καρδιάς κάνουν με τόσα και μάλιστα σε κλινική. 

Επεξ/σία από vairass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Zerg13 είπε

Αν κανεις οικονομια δεν θα γινει η δουλεια σου.

Ε δεν κάναμε οικονομία... Γενική κλινική, από τους καλύτερους καρδιο... Πριν 8 χρόνια τόσα πήρε στον θείο μου, Αντε τώρα να πάρει το πολύ 5.000....

Είναι πολλά τα 3500 για διάφραγμα φίλε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, vairass είπε

Ε δεν κάναμε οικονομία... Γενική κλινική, από τους καλύτερους καρδιο... Πριν 8 χρόνια τόσα πήρε στον θείο μου, Αντε τώρα να πάρει το πολύ 5.000....

Είναι πολλά τα 3500 για διάφραγμα φίλε. 

Πληρωνεις και την κλινικη, τους υπολοιπους, δεν πανε ολα στο γιατρο. Καμια φορα τα μισα πανε στοα υπολοιπα. Τα δημοσια νοσοκομεια πλεον ειναι σε κακη κατασταση

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Πληρωνεις και την κλινικη, τους υπολοιπους, δεν πανε ολα στο γιατρο. Καμια φορα τα μισα πανε στοα υπολοιπα. Τα δημοσια νοσοκομεια πλεον ειναι σε κακη κατασταση

Ναι το ποσόν που σου λέω περιλαμβάνει τα πάντα μέσα. Ας μας πούνε τα παιδιά εδώ πόσα δώσανε για να μην χαλάμε το θέμα άδικα. 

 

Τα δημόσια όντως είναι σε κακή κατάσταση αλλά οι γιατροί είναι καλοί... 

Αν πάθεις κάτι στην κλινική σε αυτούς θα σε πάνε για να σε σώσουν ( με φακελάκι όπως πάντα όμως). 

Επεξ/σία από vairass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Μην περιμενεις να παραδεχτει οτι απετυχε. Τεσπα βλεπω πολλες ομοιοτητες με εμενα. Βγαλσιμο πολυ συντομα των γαζων, ιδια κλινικη, χαμυλη τιμη, μεγαλος χρονος με αιμα, βουλωμενη μυτη μετα απο μηνα,

Εσυ ποσο καιρο την εχεις κανει φιλε μου? Καμια διαφορα με παλια? Και τελικα τι εκανες πηγες σε αλλον ωρλ και σου ειπε οτι δεν πετυχε? Εγω εκανα και κογχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά,

"τα φώτα σας παρακαλώ" έχω στραβό διάφραγμα και όσο περνάνε τα χρόνια η κατάσταση ολοένα και χειροτερεύει.

Αναπνέω ελάχιστα απο το 1 ρουθούνι και τα κλασικά συμπτώματα πονοκέφαλο, λαχανιασμά, ροχαλητό, ξερό στόμα κτλ  και τις προάλλες που πηγα στον ΩΡΛ δεν μπορούσε καν να μου κάνει την εξέταση με την λαβίδα  για την ιγμορύτιδα λόγου του διαφράγματος αλλά δεν έμπαινε καθόλου μέσα.

Πίνω αντιβίωση προς το παρόν για να αντιμετωπιστεί κάπως το πρόβλημα παρωδικά αλλά μου επισήμανε ο'τι χρειάζεται επέμβαση τους επόμενους μήνες/χρόνια .

Γνωρίζετε το κόστος σε ιδιωτική κλινική ή σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο που να κάνει αυτή την επέμβαση.

*(Μένω Αθήνα αν βοηθάει καθόλου)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Μανώλης.

Επεξ/σία από Tsoukos87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Tsoukos87 είπε

Καλησπέρα παιδιά,

"τα φώτα σας παρακαλώ" έχω στραβό διάφραγμα και όσο περνάνε τα χρόνια η κατάσταση ολοένα και χειροτερεύει.

Αναπνέω ελάχιστα απο το 1 ρουθούνι και τα κλασικά συμπτώματα πονοκέφαλο, λαχανιασμά, ροχαλητό, ξερό στόμα κτλ  και τις προάλλες που πηγα στον ΩΡΛ δεν μπορούσε καν να μου κάνει την εξέταση με την λαβίδα  για την ιγμορύτιδα λόγου του διαφράγματος αλλά δεν έμπαινε καθόλου μέσα.

Πίνω αντιβίωση προς το παρόν για να αντιμετωπιστεί κάπως το πρόβλημα παρωδικά αλλά μου επισήμανε ο'τι χρειάζεται επέμβαση τους επόμενους μήνες/χρόνια .

Γνωρίζετε το κόστος σε ιδιωτική κλινική ή σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο που να κάνει αυτή την επέμβαση.

*(Μένω Αθήνα αν βοηθάει καθόλου)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Μανώλης.

Αντιβιωση για το διαφραγμα να φτιαξει λιγο δυσκολο.μαλλον για τις κογχες θα σου εδωσε κατι.σε δημοσιο οτι ζητησει ο γιατρος.σε ιδιωτικη απο 1500 και ανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...