Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όπως επίσης και τα Maximo iP-HS5 (υποστηρίζουν και voice control στο 3G) αλλά δε τα βρήκα πουθενά για αγορά.

 

Να πω ότι μετά την απόφαση του Amazon UK να αποστέλνει και Ελλάδα electronics, έκανα order το προηγούμενο μοντέλο Maximo iP-HS2.

 

Θα γράψω εντυπώσεις όταν τα παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ότι μετά την απόφαση του Amazon UK να αποστέλνει και Ελλάδα electronics, έκανα order το προηγούμενο μοντέλο Maximo iP-HS2.

 

Θα γράψω εντυπώσεις όταν τα παραλάβω.

 

χμ... φαίνονται heavy duty! Αναμένουμε για τι εντυπώσεις σου (μπας κ τα τσιμπήσω και εγώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι , το δοκίμασα και εγώ σήμερα σε ένα 3Gs. Έκανα αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση 3.1.2 ,

έτρεξα το εξεδάκι , μπήκε μόνο του σε DFU και έβαλε ένα icon με το blackra1n. Το έτρεξα και έγινε το Jailbrake.

Η όλη διαδικασία κράτησε -βαριά- ένα λεπτό και είναι το Πλέον εύκολο αποφυλάκισμα.

 

Super το πρόγραμμα του geohot, πλάκα εχει την ώρα που είναι σε DFU δείχνει ότι και στο Site...την φάτσα του :)

 

καλημερα. στην 3.0 την εκανες την μαγκια ή 3.1.2 φιλε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ρε παιδιά στην 3.1.2 το app του facebook μοθ κολλάει μια ώρα στο "logging in..."

Σε εσάς δουλεύει? iPhone 3G χωρίς JB μιας κ το blackra1n δε μου δουλεύει!

 

Σε iPhone 3GS χωρίς jb και firmware 3.1.2, το facebook app δουλεύει μια χαρά χωρίς κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε iPhone 3GS χωρίς jb και firmware 3.1.2, το facebook app δουλεύει μια χαρά χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Confirming ότι παίζει απροβλημάτιστα και σε 3.1.2 fw ΜΕ jb

 

Ok παιδιά έπαιξε κ σε εμένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χερεται παλικαρια θελω να σας ρωτησω κατι

στα 2G με το WinScp μπορουσαμε και καναμε τρελες τροποποιησεις σχετικα με ta sms snounds που με ενδιαφερουν

τωρα που δεν εχω jailbreak iphone τι κανουμε για μεταφορα sms sounds?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια-δυο αποριες που συγουρα εχουν απαντηθει και πιο πριν αλλα δεν νομιζω να υπαρχει καπιος να ψαξει 88 σελιδες.... Αν το παρω τωρα μεσα σε 1 μηνα περιπου, υπαρχει δυνατοτητα jailbreak με το νεο firmware οπως διαβασα και στην πρηγουμενη σελιδα, σωστα? Επισης υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξω γενικοτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
χερεται παλικαρια θελω να σας ρωτησω κατι

στα 2G με το WinScp μπορουσαμε και καναμε τρελες τροποποιησεις σχετικα με ta sms snounds που με ενδιαφερουν

τωρα που δεν εχω jailbreak iphone τι κανουμε για μεταφορα sms sounds?

Χαρη δοκιμασε το blackra1n για να κανεις jailbreak.Μετα εγκατασταση ssh και στην συνεχεια winscp κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρη δοκιμασε το blackra1n για να κανεις jailbreak.Μετα εγκατασταση ssh και στην συνεχεια winscp κλπ.

 

ooo γεια σου φιλος ..τι λεει ??

 

δυστηχως δεν θελω να πειραξω το ολο θεμα διοτι αγοραζω συνεχως απο appstore εφαρμογες και ειπα επειδη ειναι το 5 iphone αγορασμενο απο vodafone αυτην την φορα να μην το ριμαξω και αυτο εστω και με jailbreak που δεν παθαινει τιποτα μεν αλλα να το παιξω καλο ''παιδι''

αλλα λογικα για να συνδεθεις μεσω winscp χρειαζεσαι οπωσδηποτε ssh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν εχω ιδεα αν γινεται να πειραξεις τα sms sounds χωρις jailbreak.Δεν ξερω αν υπαρχει κανενα ετοιμο app για αυτη τη δουλεια στο appstore.Φανταζομαι εχεις ψαξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλήθεια ειναι οτι δεν έψαξα και πολύ διοτι πίστευα οτι ειναι ενάντια στην πολιτική τις apple το να επιτρέπει την τροποποίηση των αρχείων αυτών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
η αλήθεια ειναι οτι δεν έψαξα και πολύ διοτι πίστευα οτι ειναι ενάντια στην πολιτική τις apple το να επιτρέπει την τροποποίηση των αρχείων αυτών.

Kατι τετοιο φανταζομαι και γω αν κρινω απο τη διαδικασια που χρειαζεται για το 2G.Κανε ενα search μηπως και..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ότι μετά την απόφαση του Amazon UK να αποστέλνει και Ελλάδα electronics, έκανα order το προηγούμενο μοντέλο Maximo iP-HS2.

 

Θα γράψω εντυπώσεις όταν τα παραλάβω.

 

χμ... φαίνονται heavy duty! Αναμένουμε για τι εντυπώσεις σου (μπας κ τα τσιμπήσω και εγώ)

 

LOL, μόλις μ ήρθε το παρακάτω email

 

We are writing to confirm that we have processed your refund in the amount of £43.53 for your Order 203-3454689-4488318 from Discount Memory.

 

Notes: Sorry this item is no longer available

 

Οπότε μετά έκανα σήμερα τα Skullcandy - FMJ iPhone Earbud - Silver [ame=http://www.amazon.co.uk/Skullcandy-SC-FMJISI-iPhone-Earbud-Silver/dp/B00139W80W/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1255521317&sr=8-1]order[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...