Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι οπως το εχουμε ολοι μας :) Στα βιντεο settings εχει επιλογη borderless

Σ'ωραίοοοοοοοοος!

 

Ο roger έτυχε να έχει αυτή τη φάτσα έβλεπα το τελευταίο american dad :P

Σ'ωραίοοοοοοοιιιιιιι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

meh με πρόλαβε, αλλά τουλάχιστον εγώ το έδειξα πιο εντυπωσιακά 

Χαχα εσυ για μενα (!) ανοιξες custom στις 5 το πρωι, εκανες printscreen, ανεβασες την εικονα και απαντησες στην ερωτηση μου :P

 

Insomnia forum στα καλυτερα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ακόμα παρατήρηση του τι συμβαίνει όταν είσαι σε winning streak. Το δικό μου είναι στο 8 και είμαι Bronze 1. Με βάζει να παίξω με Silver 5 - 3 (τόσο συμπαίκτες όσο και αντιπάλους) αλλά δίνει ακόμα καλά LP, μεταξύ 21 και 25.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριως επειδη ειναι τελειως Random.

I see what you did there :P

Btw τελικά με 33 games, όχι 40. 22/12. Better than expected.

Τώρα πιστεύω χωρίς το άγχος του demotion θα παίζω καλύτερα, οπότε go go go plat.

 

In other news λέω να πάω Cologne κάποιο ΣΚ που θα έχει games της προκοπής. Ξέρουμε αν μπορούμε να κλείσουμε εισιτήρια απο πρίν για το LCS?

 

Μια ακόμα παρατήρηση του τι συμβαίνει όταν είσαι σε winning streak. Το δικό μου είναι στο 8 και είμαι Bronze 1. Με βάζει να παίξω με Silver 5 - 3 (τόσο συμπαίκτες όσο και αντιπάλους) αλλά δίνει ακόμα καλά LP, μεταξύ 21 και 25.

Το ίδιο έκανε και σε μένα. Ήμουν silver 1 με streak και με έβγαζε μόνιμα first pick ενώ και οι teammates και οι αντίπαλοι ήταν πάντα gold 2-4. Δε νομίζω οτι πέτυχα κανέναν silver στα τελευταία 10 games (πάντα lolkingάρω πρίν το game)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το πραγμα με τα duo q πως δουλευει? Καθε φορα που θα μπω premade θα με βγαλει last pick ακομα και αν ο premade μου ειναι unranked ο οποιος θα παει leader 100%.. Καθε φορα ομως..
Βασει ποιων κρητιριων δουλευουν τα picks εκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι κάτω απο 1200 τότε ο unranked φίλος (που φαντάζομαι παίζει τα placement matches) είναι πάνω απο σένα στο mmr. Τι στιγμή που ξεκινάς να παίζεις είσαι ~1250+ ανάλογα με το τι ήσουν στην προηγούμενη season. Έτσι είναι first pick και εσύ last. Τώρα αν κάνει κάνα σερί ήττες θα έρθετε στα ίσα σας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι κάτω απο 1200 τότε ο unranked φίλος (που φαντάζομαι παίζει τα placement matches) είναι πάνω απο σένα στο mmr. Τι στιγμή που ξεκινάς να παίζεις είσαι ~1250+ ανάλογα με το τι ήσουν στην προηγούμενη season. Έτσι είναι first pick και εσύ last. Τώρα αν κάνει κάνα σερί ήττες θα έρθετε στα ίσα σας :P

Χαχααχ! :P

Μαλιστα. Θενκς!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

In other news λέω να πάω Cologne κάποιο ΣΚ που θα έχει games της προκοπής. Ξέρουμε αν μπορούμε να κλείσουμε εισιτήρια απο πρίν για το LCS?

 

 

 

 

Μπορεις αλλα πρεπει να τα κλεισεις νωρις

 

Εισιτηρια

Προγραμμα

 

Βλεπεις τι αγωνες εχει και ποτε και κλεινεις αναλογα τα εισιτηριακια σου με 7 ευρουλακια και εισαι και πρωτη μουρη στο καβουρι

 

2 παρακλησεις μονο

 

Θελω pic με Froggen

Και αν δεις τον Ocelote πες του να βγαλει επιτελους το μαμημενο το κασκολ που φοραει σε καθε event γιατι εχουμε κουραστει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ deluminator ,εβλεπα ενα stream σου εχθες[ναι αυτο με μαοκαι και turret dive στα 3 lvl χωρις creep wave B) :cool: ],και θα ορκιζομουν οτι ακουγα τον Ζαχο,τελικα αυτος ηταν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks.

Τι νωρίς. Στο site έχει μόνο για τις 2 επόμενες εβδομάδες. Εγώ έλεγα σε βάθος διμήνου για να βρώ και καλούτσικα αεροπορικά και hotel. Week 4 και Week 8 συγκεκριμένα με το Week 8 επικρατέστερο.

Οι pic προφανώς και θα βγούν. We <3 EG. Και όσο για το φουλάρι ελπίζω οτι θα του το πάρει ο Krepo όπως ειπώθηκε σε περίπτωση που κερδίσουν οι EG αυτο το ΣΚ.Next game είναι Week 8 οπότε μακάρι να κάτσει και να δώ τι διεκδίκηση του live ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ ναι ισχυει , δεν εκανα scroll down και φανταστηκα οτι θα εχει tickets και για τις υπολοιπες μερες

Ισως να πρεπει να επικοινωνησεις με το esl 

 

Η μαγκια?

Μεσα στα 7 ευρω του εισιτηριου εχει φαγητο και drinks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Y βασικά αυτό είδα οτι τα εισιτήρια έχουν εξευτελιστικές τιμές.

Τα αεροπορικά βέβαια έχουν άλλη άποψη λίγο που το ψάχνω. Αλλα ίδωμεν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...