Προς το περιεχόμενο

E-book reader?


kotlid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελωνειο απο ευρωπαικη ενωση οχι. Αν στελνει το προιον Ελλαδα (το γερμανικο δε στελνει ολα τα προιοντα) τοτε θα σου βγαλει ποσα ειναι τα μεταφορικα και αυτο ειναι ολο.

Απο Ιταλια και Γαλλια τα ιδια. 

Δε θυμαμαι σιγουρα ποιος τα ειχε φερει αλλα νομιζω ηταν DHL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, ilias12369 είπε

Λειτουργει οπως acs και αλλες?Courier στο σπιτι η αλλιως απο το καταστημα?

Κανονικα οπως ολες οι courier.

https://www.dhl.com/gr-en/home.html

Ξαναλεω, δε θυμαμαι σιγουρα αν το εχει φερει η DHL οντως.

Ας επιβεβαιωσει ή διορθωσει οποιος εχει παραγγειλει προσφατα με Standard delivery

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να αγορασω ενα kobo απο amazon και ελπιζω να μην πληρωσω τιποτα εξοδα τυπου Bangood που για ενα προιον 2,5 ευρω εδωσα και 2.8 ευρω τελωνειο.

Παιδια εαν πουλαει καποιος κανενα kobo libra θα με ενδιεφερε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 hours ago, ilias12369 said:

Eιδα review του kobo libra 2 vs libra h2o και ειχε ελαχιστες διαφορες,καποιος που να πηρε το libra 2 να πει καποια αποψη αν αξιζει η αγορα του?

Εγώ έχω το Libra 2 και είμαι ευχαριστημένος, αλλά προς το παρόν παίζω μόνο με epubs δεν έχω ασχοληθεί με PDF. Ειδικά στα 160-170 ευρώ που έχει απο Amazon νομίζω είναι αρκετά καλά.

6 hours ago, ilias12369 said:

Σκεφτομαι να αγορασω ενα kobo απο amazon και ελπιζω να μην πληρωσω τιποτα εξοδα τυπου Bangood που για ενα προιον 2,5 ευρω εδωσα και 2.8 ευρω τελωνειο.

Banggood δεν έχει τελωνείο για τέτοια ποσά (160+ ευρώ). Εγώ τουλάχιστον που πήρα κινητό απο εκεί δεν πλήρωσα τίποτα παραπάνω.

Επεξ/σία από Luciddream
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, ilias12369 said:

Καλημερα,εσυ απο amazon το πηρες η banggood?

Εγώ το πήρα από ένα Γαλλικό μαγαζί γιατί δεν ήξερα ότι υπάρχουν και άλλα amazon που φέρνουν Ελλάδα και δεν το είχε διαθέσιμο όταν το πήρα. Αλλά δεν έχει καμια σημασία νομίζω απο όπου και να το πάρεις η ίδια συσκευή είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν μιλαω για την συσκευη αλλα για το πως θα ερθει Ελλαδα,πως θα το παραλαβω και αν θα εχει εδω εξτρα εξοδα.

Σκεφτομαι να το αγορασω απο το amazon.de εχει καποιος εμπειρια με το συγκεκριμενο amazon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Εφόσον πωλητής είναι το ίδιο το amazon (Dispatched from and sold by Amazon) ότι δεις στο τελευταίο βήμα πριν πατήσεις επιβεβαίωση για πληρωμή αυτό είναι και το τελικό ποσό.

Τώρα για το πως θα το παραλάβεις... Εγώ που είμαι επαρχία πχ τα οικονομικά πακέτα έρχονται συνήθως με Elta courier (έχουν συνεργασία πλέον) ενώ πιο ακριβά μου έρχονται με συνεργαζόμενη courier αναλόγως και από ποιο amazon έχουν φύγει. Πχ το iphone 13 το παρέλαβα από γενική ταχυδρομική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...