Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανονικα υπαρχουν αριθμημενες θεσεις (αναγραφεται στο boarding pass) …… τι ειναι? Κτελ ? :P

 

Επι πληρωμη επισης υπαρχουν, για να διαλεξεις σε ποια θελεις να κατσεις…..

 

Σε παρακαλώ τα ΚΤΕΛ μια χαρά αριθμημένες θέσεις έχουν εδώ και χρόνια μη τα προσβάλεις... :-D

 

Απλά νομίζω μέχρι πριν κάποια χρόνια στη Ryan δεν υπήρχε καν αριθμημένες , και ότι έμπαινες στο αεροπλάνο και καθόσουν όπου έβρισκες. Λογικά έχει αλλάξει αυτό και πλέον μαζί με το check in σου δίνουν και μία τυχαία πχ θέση ή με τη σειρά από μπροστά προς τα πίσω, απλά δε μπορείς να διαλέξεις όπως στις άλλες εταιρείες εκτός και αν πληρώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οι αεροσυνοδοι της εαγεαν ειναι οι πιο ξυνες που εχω δει παγκοσμιως! μαλλον τις διαλεγουν ως αντιπροσωπευτικο παραδειγμα των κατοικων της χωρας! ασε καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επίσης για αυτά τα λεωφορεία η ώρα δεν είναι αυστηρή απ ότι κατάλαβα ε ; Κλείνεις μεν στις 9 και 30 το πρωί πχ αλλά αν αργήσεις ξέρω γω με τις βαλίτσες κλπ πας και απλά παίρνεις το πρώτο διαθέσιμο..

 

 

Yeap, σωστα….. Mην σε ανησυχει αυτο….. ειναι flexible…  :-)

Που σαι ρε μπόμπα!

 

Εδω και κει….. 

 

Προσπαθω να συμμαζευτω σιγα σιγα, απο τις διακοπες…. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι αεροσυνοδοι της εαγεαν ειναι οι πιο ξυνες που εχω δει παγκοσμιως! μαλλον τις διαλεγουν ως αντιπροσωπευτικο παραδειγμα των κατοικων της χωρας! ασε καλυτερα

 

Ε ναι μπορεί λίγο, αλλά τουλάχιστον είναι προσεγμένες και σχετικά εμφανίσιμες (εντάξει όχι μοντέλα αλλά σε σχέση με easy jet πχ χαχα)

 

Θυμάμαι ακόμα πρώτη φορά που πετούσα με τον πατέρα μου με easyjet και έπαθε πολιτισμικό σοκ όταν έβλεπε πχ άντρα αεροσυνοδό, γυναίκες αεροσυνοδούς κάτι παχουλές αγγλίδες κλπ και μου έλεγε " Τι είναι αυτά τα πράγματα ρε; Παλιά για να σε πάρουν αεροσυνοδό έπρεπε να είσαι μανεκέν 2 μέτρα γυναικάρα...." χαχα   :-D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εγω στην ραιανερ είχα εναν άνδρα ξενος πρρεπει να ήταν και μια κοπέλα...καμία σχέση με της aegean...της aergean ήταν όλες μοντέλες και πολύ πιο ευγενικές απο τους άλλους καμια σχέση δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανότατα θα χρειαστεί να πάω για μια μέρα στην Κύπρο σε 2 εβδομάδες και ψάχνομαι να δω τί τιμές παίζουν μιας και δεν έχω ξαναπετάξει.

 

Εντωμεταξύ βλέπω και στο Μακεδονία το Link.png Site: Mayday που δείχνει που και που διάφορα συμβάντα με φθηνές εταιρίες και έχω χεστεί πάνω μου.

 

Βλέπω έχει πτήση με 80 ευρώ ενώ η aegean πάει στα 180. Το θέμα όμως είναι να μην με ψάχνουνε στο Αιγαίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε email ότι υπάρχει αλλαγή στην ώρα της πτήσης και ότι πρέπει να πατήσω αποδοχή της νέας ώρας... Μπήκα και εγώ τρομαγμένος να δω τι αλλαγή είχε γίνει καθώς φοβόμουν μήπως αυτό επηρέαζε το υπόλοιπο ταξίδι μου (με λεωφ και τραίνα κλπ) και τελικά η πτήση είχε πάει από 6 και 25 σε 6 και 20, 5 λεπτά νωρίτερα δλδ χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε email ότι υπάρχει αλλαγή στην ώρα της πτήσης και ότι πρέπει να πατήσω αποδοχή της νέας ώρας... Μπήκα και εγώ τρομαγμένος να δω τι αλλαγή είχε γίνει καθώς φοβόμουν μήπως αυτό επηρέαζε το υπόλοιπο ταξίδι μου (με λεωφ και τραίνα κλπ) και τελικά η πτήση είχε πάει από 6 και 25 σε 6 και 20, 5 λεπτά νωρίτερα δλδ χαχα

εμένα το Πάσχα πήγε από τις 10 το πρωί στις 6 το απόγευμα...

πρόσεχε μην σου άλλαξαν μέρα και σου κοπεί το γέλιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα το Πάσχα πήγε από τις 10 το πρωί στις 6 το απόγευμα...

πρόσεχε μην σου άλλαξαν μέρα και σου κοπεί το γέλιο

 

Να σου κάνουν τέτοια αλλαγή είναι χοντράδα μεγάλη καθώς μπορεί να σου αλλάξει όλο το προγραμματισμό,  βέβαια είμαι σίγουρος ότι κάπου σε κάτι ψιλά γράμματα εκεί που βγάζαμε τα εισιτήρια θα έλεγε ότι πχ οι ώρες της πτήσης μπορούν να αλλάξουν χωρίς αυτό να σας δίνει το δικαίωμα να ακυρώσετε την πτήση σας ή να πάρετε αποζημίωση κλπ Κάτι τέλος πάντων θα έχουμε συμφωνήσει που θα είναι καλυμμένοι αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω κλείσει εισιτήρια, έχω κάνει check-in και τα έχω τυπώσει..! Έχω τελειώσει ή έχω να κάνω και κάτι άλλο, πέρα από το να προσέξω τις αποσκευές..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι είσαι έτοιμος για απογείωση. Πάντως δεν είναι πια ανάγκη να τυπώνετε το boarding pass, δέχονται πλέον και mobile pass.

 

https://www.ryanair.com/en/questions/does-ryanair-have-a-mobile-boarding-pass-service/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι είσαι έτοιμος για απογείωση. Πάντως δεν είναι πια ανάγκη να τυπώνετε το boarding pass, δέχονται πλέον και mobile pass.

 

https://www.ryanair.com/en/questions/does-ryanair-have-a-mobile-boarding-pass-service/

 

Ευχαριστώ φίλε!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...