Προς το περιεχόμενο

Ultra-Mini 1080P Full HD Media Player $29.99


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο iomage παίζει DTS? Τα κάνει downmix? Ελληνικούς υπότιτλους διαβάζει? Αν, ναί σίγουρα αξίζει τα 10€ παραπάνω από το άλλο.. Για πείτε όσοι τον έχετε γιατί χρειάζομαι ένα media player..

dts δεν παίζει, ούτε κάνει downmix.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 451
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια ερώτηση και από εμένα προς τους κατόχους.

Πως το ανοίγεται το player;Μέχρι τώρα έχω δοκιμάσει να πατάω μια φορά το κουμπί on/off, να το πατάω παρατεταμένα κτλ.Πάντα ανοίγει αφού περάσει λίγος χρόνος και δεν έχω καταλάβει ακόμα πως ανάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε σήμερα και το δικό μου από 27/12 από το site του tomtop...

Όλα ΟΚ ,παίζει ότι δοκίμασα από 1080p mkv & bluray m2ts, κάνει downmix το DTS, ελληνικοί υπότιτλοι μια χαρά... Και είναι και απίστευτα μικρό... Στο γραφείο που το έδειξα έπαθαν όλοι πλάκα...

Έχει επίσης τη δυνατότητα να του συνδέσουμε usb dvd-rom και να παίζει DVD ταινίες (στο μενού του - δεν το δοκίμασα!)

Τα μενού του απλά και γρήγορα... Έχει και ρύθμιση 1080p24 (εκτός από 1080p50 & 1080p60), το σύνδεσα με το composite ίσα-ίσα για να το δοκιμάσω. Το πήρα για να το κάνω δώρο, αλλά τώρα που το είδα θα παραγγείλω και για μένα!

Στα λεφτά του δεν παίζεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει επίσης τη δυνατότητα να του συνδέσουμε usb dvd-rom και να παίζει DVD ταινίες (στο μενού του - δεν το δοκίμασα!)

 

Φίλε, αυτό το δοκίμασες εσύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόλαβα να το δοκιμάσω, στο μενού του όμως movie, σου βγάζει επιλογή αναμέσα σε USB, DVD, SD ... Επίσης στα settings έχει επιλογή "Auto play DVD" ... Κάπου στην αποθήκη έχω ένα usb slim DVD-RW , αν μπορέσω θα το ψάξω να το βρω και να δοκιμάσω... Αν και πλέον το Dvd έχει πεθάνει.... κάνε rip σε αρχείο και παίξτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση και από εμένα προς τους κατόχους.

Πως το ανοίγεται το player;Μέχρι τώρα έχω δοκιμάσει να πατάω μια φορά το κουμπί on/off, να το πατάω παρατεταμένα κτλ.Πάντα ανοίγει αφού περάσει λίγος χρόνος και δεν έχω καταλάβει ακόμα πως ανάβει.

επειδη το τηλεχειρηστηριο οπως προειπα ειναι το μονο (-) του player θελει αρκετη δυναμη στα κουμπακια. εγω προσωπικα για να ειμαι σιγουρος οτι πηρε την εντολη να ενοιξει παταω τρεις φορες το πληκτρο on off στη σειρα. μετα απο 5-10 δευτερολεπτα αναβει το λαμπακι του και δινει σημα στη τηλεοραση. εχει δλδ λιγο καθυστερηση απο στιγμη που πατας το on/off μεχρι να αναψει το λαμπακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόλαβα να το δοκιμάσω, στο μενού του όμως movie, σου βγάζει επιλογή αναμέσα σε USB, DVD, SD ... Επίσης στα settings έχει επιλογή "Auto play DVD" ... Κάπου στην αποθήκη έχω ένα usb slim DVD-RW , αν μπορέσω θα το ψάξω να το βρω και να δοκιμάσω... Αν και πλέον το Dvd έχει πεθάνει.... κάνε rip σε αρχείο και παίξτο....

 

Υπάρχει λόγος που το ήθελα... Αν έχεις ένα dvd player να το δοκίμαζες, ή οποιοσδήποτε άλλος, θα το εκτιμούσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη το τηλεχειρηστηριο οπως προειπα ειναι το μονο (-) του player θελει αρκετη δυναμη στα κουμπακια. εγω προσωπικα για να ειμαι σιγουρος οτι πηρε την εντολη να ενοιξει παταω τρεις φορες το πληκτρο on off στη σειρα. μετα απο 5-10 δευτερολεπτα αναβει το λαμπακι του και δινει σημα στη τηλεοραση. εχει δλδ λιγο καθυστερηση απο στιγμη που πατας το on/off μεχρι να αναψει το λαμπακι.

 

Μπορεις να ρυθμισεις το Harmony 600 να μαθει τις λειτουργιες και να το χειριζεσαι μ'αυτο?

 

Το εχει δοκιμασει κανεις?

 

Το εχω παραγγειλει παντως απο TOMTOP στο eBay πριν 20 μερες και ακομα δεν εχει ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν παθει τιποτα το τηλεχειρηστηριο μετα.......εγκεφαλικο?

 

Κ γω την εβλεπα την δουλεια με το τηλεχειρηστηριο κ γι αυτο του παραγγειλα αλλο ενα για ρεζερβα :P

Κοστος κ μερος απαντησης:

"could you just pay a little shipping fee to ........ via paypal about 6USD?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να χρησιμοποιηθεί το πολυτηλεχειριστήριο της Silvercrest από τα Lidl, για να αντιγράψεις σε εκείνο τις συχνότητες του αρχικού τηλεχειριστηρίου και να αντικαταστήσεις τα 2 (ή περισσότερα) τηλεχειριστήρια που χρησιμοποιείς.

Βγαίνει που-και-που σε προσφορά, στα 8€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ γω την εβλεπα την δουλεια με το τηλεχειρηστηριο κ γι αυτο του παραγγειλα αλλο ενα για ρεζερβα :P

Κοστος κ μερος απαντησης:

"could you just pay a little shipping fee to ........ via paypal about 6USD?"

 

Τι ακριβως ειναι αυτο για τα 6USD δεν το καταλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...