Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακομα διαθεσιμο το εχουν αλλα για συγκεκριμενα καταστηματα απο οτι βλεπω παραλαβη.Μηπως γιαυτο εγινε το μπερδεμα?Το λεω γιατι ξαναεμφανιζεται διαθεσιμο απο οτι βλεπω. Δεν τους παιρνεις καλυτερα ενα τηλεφωνο αν ειναι μην ξαναπας τσαμπα και αν χρειαστει να τους κραξεις κιολας?

 

 

Οταν το παρήγγειλα ήταν διαθέσιμο για παραλαβή απο το Πλαίσιο Περιστερίου με σημερινή ημερομηνία.

 

Εχουν κάνει λάθος (Η εσκεμμένα).Το site δείχνει την Artbook Edition και πωλούν την απλή.Μου έδωσαν την απλή έκδοση,μόνο την πλαστική θήκη,πάλι καλά που δεν το άνοιξα.

 

Δεν ξέρω επίσης αν ολα τα extra που δίνει(Dlc κλπ) αν είναι με τον κωδικό η αν είναι ενσωματωμένα για να το βρώ σε μεταχειρισμένο.

 

Στο 02':10" δείχνει οτι έχει κωδικό:

 

 

 

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι στο δισκάκι όλα τα DLC, δεν έχει voucher code.

 

Ο κωδικός που βλέπεις είναι για registration στο site της SE...

 

Το register σε τι χρησιμεύει;Απλά για να βλέπεις το προφίλ(account),stats κλπ;

 

Το βρήκα σε μεταχειρισμένο αλλά χωρίς τον κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους αγοράζουν απο US Store, το pcgamesupply εχει προσφορά τις prepaid των 10$ με 6.56€.

 

Πληρωμή μόνο με κάρτα και μόνο 1 prepaid ανά πελάτη (δυστυχώς). 

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι τις 06:30 το πρωί (ώρα Ελλάδας).

 

http://www.pcgamesupply.com/special_promotion/

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την άμεση απαντηση,σε διαβεβαιωνω πως δε γέλασα καθόλου.έχουν δει πολλά τα μάτια μου με τις συσκευές μου.Πρώτη φορά παρατήρησα ότι κάτω από το κουμπί Αυτό κάναν την προέκταση για

Μια απο τις τρεις βάσεις για να πατάει το σονυ στην ουσία.νομίζω κ πολύς κόσμος δεν το έχει παρατηρήσει.Επίσης όντως το κουμπί πιάνει απο πολυ χαμηλά κ όχι μόνο η επιφάνεια που φαίνεται απο μπροστά.Όπως κ να έχει το καθάρισα κ εκεί χαμηλά κ έβαλα κ ένα βιβλίο χωρίς να ακουμπάει το κουμπί.θα περιμένω κάνα δυο μέρες για να σιγουρευτώ,Ευχαριστώ πολύ.

Ίσως είναι παρόμοια περίπτωση:

 

http://www.insomnia.gr/topic/546836-το-ps4-κολλάει-τελείως/

το Πρόβλημα διορθώθηκε με το βιβλίο τελικά!!Ευχαριστώ πολυ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις για πειτε .

Πhρε ο φιλος μου το pro  σημερα πηρε psn συνδρομη  50 ευρω apo to wallet    και παει να αγορασει και το division   apo to ps store  και δεν τον αφηνει να βαλει λεφτα στο wallet   ουτε 5 ευρω .Εννοειεται πως εχει λεφτα η καρτα κλτπ .

Καμμια ιδεα γιατι συμβαινει αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αναρτώ και εδώ μπας και βρώ κανέναν ενδιαφερόμενο..

 

Επειδη με τρωνε τα χερια μου οταν το βλεπω, και επειδη εχω αυτη την παρανοια του να τα χω ολα τακτοποιημενα και στην εντελεια..

Εχω ολα τα ps4 games σε μικρη βιτρινουλα που εχω κοντα στο συνθετο της τηλεορασης.. και τα exclusive τα εχω σε μια ξεχωριστη μερια για να μου φτιαχνει η διαθεση οταν μπαινω στο σπιτι..
Το δικο μου Bloodborne αντι να γραφει σχετο πανω πανω "only on playstation" το γραφει σε αγγλικα γαλλικα πορτογαλλικα και αραβικα.. Το χω ανεβασει σε φωτογραφια προ λιγων ημερων που το παρελαβα απο καταστημα..
http://www.insomnia.gr/topic/432456-the-official-playstation-4-topic-ps4/?p=55403289

 

Εδω ερχομαι στην ηλιθια θεση να ζητησω απο καποιον συμφορουμιτη την εξης χαρη.. αν καποιος εχει το Bloodborne, που δεν ειναι τοσο μανιακος σαν εμενα, και το εχει χωμενο μεσα σε κανα ντουλαπακι.. που να εχει πανω του εξωφυλλο αψεγαδιαστο ευρωπαικης κόπιας

Bloodborne-game-of-the-year-edition-imag

 

Μπορει να μου το στειλει μεσω ταχυδρομειου σε διευθυνση που θα του δωσω σε pm?

Φυσικα και απευθυνομαι σε καποιον που δεν τον ενδιαφερει καν και δεν εχει σημαδια OCD* οπως εγω..

Και φυσικα αν υπαρχει θεμα μπορω να του στειλω επισης μεσω ταχυδρομειου το εξωφυλλο του δικο μου BB.

 

Αν καποιος ενδιαφερθει τον χιλιο-ευχαριστω εκ των προτερων φυσικα!

 

*OCD = ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχη... μακρυά απο σας ευχομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου κανω που εχω το Game 1η μερα κυκλοφοριας και οχι το Game of the year.

 

Αν και η φαση της εκτυπωσης απο υψηλη αναλυση δεν ειναι ασχημη.

 

Εδω παντως ειναι το cover σε υψηλη αναλυση:

 

http://www.freedvdcover.com/wp-content/uploads/freedvdcover_bloodborne-goty.jpg

post-195653-0-56644200-1484830245_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου κανω που εχω το Game 1η μερα κυκλοφοριας και οχι το Game of the year.

 

Αν και η φαση της εκτυπωσης απο υψηλη αναλυση δεν ειναι ασχημη.

 

Εδω παντως ειναι το cover σε υψηλη αναλυση:

 

http://www.freedvdcover.com/wp-content/uploads/freedvdcover_bloodborne-goty.jpg

 

Δεν πειραζει φιλε μου ευχαριστω για το ενδιαφερον..

Ναι δεν ειναι κακη ιδεα η εκτυπωση αλλα χανει σε καποια σημεια η φωτογραφια δυστυχως..

και σαν το αυθεντικο δεν εχει η αληθεια ειναι.. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ειναι να φας τα νυχια σου και 10 euro και να τρεχεις για εκτυπωσεις δωσε 15 και παρτο μτχ απο τα public με το original cover  - και ενα μεγαλο bonus ειναι η εκδοση 1.0 που εχει item dupe και graveyard skip για τους μερακληδες :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ειναι να φας τα νυχια σου και 10 euro και να τρεχεις για εκτυπωσεις δωσε 15 και παρτο μτχ απο τα public με το original cover  - και ενα μεγαλο bonus ειναι η εκδοση 1.0 που εχει item dupe και graveyard skip για τους μερακληδες :-D

 

Το γελάς το πιο ευκολο θα ειναι αυτο.. απλα δε μου παει η καρδια για μια τετοια βλακεια που κουβαλαω στον εγκεφαλο να δωσω αλλα 15 ευρω για κατι που ηδη εχω και απλα δεν μου χει κατσει στο ματι το εξωφυλλο..

Γι αυτο ψαχνω κανενα συμφορουμιτη που να το εχει παρατημενο σε κανα ντουλαπακι/συρταρι και δεν τον ενδιαφερει να μου το στειλει ή να το κανουμε και τραμπα ακομα μεσω ταχυδρομειου.. old school ανταλλαγες! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω το παραπονο μου παντως μου την δινει γραφιστικα αυτο το "9/10!" "10/10!" που κοτσαρουν στις GOTY εκδοσεις στα εξωφυλλα.

 

Ναι καταλαβαινω οτι θελουν να διαφημισουν το παιχνιδι αλλα σκιζουν το εξωφυλλο ετσι. Τοσο κοπο εκανε ο σχεδιαστης συνηθως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...