Προς το περιεχόμενο

Δισκοκήλη - εμπειρίες


ilias8513

Προτεινόμενες αναρτήσεις

39 λεπτά πριν, Nintendo1889 είπε

Ιωάννα μπας και είσαι γιατρός και κρύβεσαι :D O ένας δεν πονάει, ο άλλος δεν πονάει, γιατί ταλαιπωρούμαστε ρε παiδάκι μου! :D😛

Κ γω ποναωωωωω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

18 ώρες πριν, billyst είπε

Μπηκα και εγώ στο κλαμπ. Και δυστυχώς είμαι στρατο

IMG_20180927_220015.jpg

Και όμως δεν θα έπρεπε να είναι δυστυχώς αφού τώρα έχεις πρόσβαση στα στρατιωτικά νοσοκομεία

Εγώ θα έλεγα να το κοιτάξεις με τους στρατιωτικούς γιατρούς και όσο κανείς τη θητεία σου μήπως μπορείς να λύσεις και το πρόβλημά σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Έχετε ακούσει για βιοαναδραση (biofeedback) τι παίζει βοηθάει στην περίπτωση μας η πρόκειται για παπατζα για να μας φάνε τα κεφτεδάκια μας ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπήρχαν λίγα μηνύματα για βιοανάδραση σε αυτό το θέμα. Ίσως μπορέσεις να τα βρεις με το ψάξιμο. Μία συγκεκριμένα έγραφε ότι είναι ευχαριστημένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά στον αυχενα   εχω προβολές  και εκφυλιστικη  διογκωση  αποφυσιακων αρθρώσεων  αφυδάτωση και ήπια ελάττωση μεσοσπονδυλιων διάστηματων.Μουδιαζει το αριστερό χερι ειδικά όταν κάθομαι  και  πια δε μπορω ούτε καθιστός   πάνω από  20 λεπτά. Έχω και ένα μικρό πονο στη ωμοπλάτη μερικές φορές 

Ταλαιπωρούμαι  εδώ και 1 χρόνο και ένα μήνα και δε υπάρχει βελτιωση

  Έχω γυρίσει 6 7 νευροχειρουργόυς  και μου λένε

" δε εξηγείται  το μούδιασμα .Αυτα π εχεις τα εχουν ολοι,οι κηλες είναι πολύ μικρές  δε ξερω τι να χειρουργησω."

Έχω κάνει 2 κύκλους  xepho  medrol  φυσικοθεραπεια  ανάταξη  ασκησεις κτλ άλλα κανένα αποτελεσμα.... κανεις παρόμοια εμπειρία;

Επεξ/σία από Ioannis Tsaklidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, x-tra είπε

Παιδιά ξεκίνησα κολύμπι μήπως και βοηθήσω την ισχιαλγια , αλλά συνέχεια μουδιάζει το πόδι. Μήπως κανό κακό αντί για καλό ;

Μουδιαζει τη ωρα που κολυμπας; οταν το κουραζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω τα ιδια φίλε μου αλλά αν το κουράσω πάρα πολύ κ το ζορισω στο κολυμπι ποναει κιολας ιδιαίτερα εκείνη την ωρα.Εχω αυχενικο και με ποναει το χερι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Ioannis Tsaklidis είπε

Και γω τα ιδια φίλε μου αλλά αν το κουράσω πάρα πολύ κ το ζορισω στο κολυμπι ποναει κιολας ιδιαίτερα εκείνη την ωρα.Εχω αυχενικο και με ποναει το χερι

Μετά σε πονάει για μέρες η περνά αμέσως ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο που εχω να πω απο τα τελευταια τρεχαματα που εχω (νευροπαθητικη οστεοαρθριτιδα) ειναι οτι τον καλο γιατρο τον ψαχνεις με το τουφεκι. ειναι ενας τυπος απο το διαβαλκανικο που χειρουργει λαπαροσκοπικα κηλες. ουτε καν να τον πλησιασω δεν μπορω. θα πρεπει να βρω βυσμα. τρεχα γυρευε. και να μην μπορεις να κουνηθεις επειδη τραβανε ολα τα νευρα απο πλατη μεχρι κωλοχωριστρα. αισχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, x-tra είπε

Δυστυχώς και εμένα πονάει πολλές μερες

εμένα μετα την άσκηση ειδικά  το αριστερό μου χέρι αν το σηκώσω στον αερα τρεμει  ενώ το δεξί οχι.και ειμαι και αριστεροχειρας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...