Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τη βοήθειά σας. Σε σχέση με την ερώτηση 3... αν πουληθεί ο δισκος και είναι εγκατεστημένο το παιχνίδι στην κονσόλα μου, θα συνεχίζει να παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τη βοήθειά σας. Σε σχέση με την ερώτηση 3... αν πουληθεί ο δισκος και είναι εγκατεστημένο το παιχνίδι στην κονσόλα μου, θα συνεχίζει να παίζει;

 

Όχι. Χρειάζεσαι το cd για να παίξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα ειναι προσφορα bundle που αξιζει

Xbox One S Battlefield 1 Special Edition 1tb  plus 2 controller  στα 299 ?

 

Συμπαθητικη τιμη για το συγκεκριμενο, οπου σημειωτεον δεν εχει διατεθει σε χαμηλοτερη τιμη, μαλιστα τις προηγουμενες φορες που επαιξε στα 300 ευρω ηταν χωρις 2ο χειριστηριο. Αν σου ειναι αδιαφορα τα καλυτερα γραφικα του Χ, θεωρω οτι ειναι πολυ καλη περιπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω για τη γνωμη σου,το μονο που με προβληματιζει ειναι η επιλογη του παιχνιδιου (fan των  racing  πιο πολυ) και εαν αξιζει να περιμενω τα χριστουγενα για καποιο bundle με καποιο racing  παιχνιδι! Ο προβληματισμος μου προκυπτει επειδη επαιξε προσφορα  bundle xbox one s με forca horizon 3 500gb 180 euro  απο microsoft γερμανιας με free shipping! H διαφορα των 2 bundles χονδρικα 100 euro ειναι περιπου 2 καλα racing games!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να εισαι καλα. Σαφως αυτη του Αμαζον ηταν καλυτερη, τωρα βλεπεις. Την περιοδο των γιορτων κατι θα τρεξει παλι, ειλικρινα δεν περιμενω πως προκειται να ειναι κατι τρελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικα αγορασα απο γερμανια xbox one s 500gb forca horizon 3 plus forca motorsport 7  στα 212 euro τελικη με free shipping! πιστευω αξιζει για μενα περισσοτερο σαν λατρη racing και με τη διαφορα περιμενουμε για χριστουγενα καμια καλη προσφρορα σε τιμονιερα! Η προσφορα παιζει ακομα για οποιον ενδιαφερεται στο https://www.microsoft.com/de-de/store/b/xbox?icid=TopNavXbox

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα και εγώ από το Microsoft Store Γερμανίας το bundle με το FH3+HW dlc στα 169 χωρίς μεταφορικά. Ξέρετε πόσες μέρες κάνει να έρθει; Η αποστολή έγινε στις 25 Νοεμβρίου αλλά το tracking number δεν έχει ανανεωθεί από τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε να μου προτεινετε καποιο hdmi switch που να υποστηριζει 4k & το xbox one s γιατι αγορασα ενα αλλα οταν ενεργοποιω απο την τηλεοραση μου το hdr δεν δειχνει καθολου εικονα.

 

Αν ειναι δυνατον να ειναι απο 2 θεσεις και πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...