Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω στην μια και μοναδικη hdmi θηρα που υποστηριζει hdr στην τηλεοραση μου να συνδεσω παραπανω απο μια συσκευες που υποστηριζουν hdr.

 

Εχεις να προτεινεις κανενα hdmi switch 4k hdr?

 

Και αυτο που λες με το hdmi output για να δουλεψει πρεπει να ειναι ανοιχτει η κονσολα γιατι αν ειναι κλειστη η κονσολα(Energy saver) τοτε δεν προκειτε να δειξει τιποτα στην τηλεοραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, δεν ξέρω καθόλου να σε βοηθήσω.. 

Αλλά δεν νομίζω να πάθει κάτι η κονσόλα, αν είχε θέμα δεν θα το βάζανε (φαντάζομαι). Αν είναι σε instant on δεν δείχνει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 


Παρήγγειλα και εγώ από το Microsoft Store Γερμανίας το bundle με το FH3+HW dlc στα 169 χωρίς μεταφορικά. Ξέρετε πόσες μέρες κάνει να έρθει; Η αποστολή έγινε στις 25 Νοεμβρίου αλλά το tracking number δεν έχει ανανεωθεί από τότε.

 2 με 3 εργασιμες εγραφε για εμενα οποτε λογικα μεσα βδομαδα πας εσυ...εγω τελος αυτης!!


@generalb31

 

Πάρε και το Horizon 2! Είναι εξίσου καταπληκτικό.

 θα το εχω στις μελλοντικες αγορες....προς το παρων περιμενοντας αρχισα μια ερευνα για τιμονιερες...εχει κανεις αποψη για αυτη

Thrustmaster TMX Force Feedback ? ελλαδα παιζει στα 170

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, δεν ξέρω καθόλου να σε βοηθήσω.. 

Αλλά δεν νομίζω να πάθει κάτι η κονσόλα, αν είχε θέμα δεν θα το βάζανε (φαντάζομαι). Αν είναι σε instant on δεν δείχνει? 

Δεν ειπα οτι θα παθει κατι η κονσολα αλλα εγω δεν θελω να πρεπει να εχω ανοιχτα 2 μηχανηματα για να δω στην 4k hdr τηλεοραση μου μια συσκευη hdr εκτος του xbox one s.

Γι' αυτο και ρωταω αν εχει να μου προτεινει καποιος καποιο hdmi switch 4k hdr που να το εχει δοκιμασει και να του δουλευει σωστα γιατι ηδη εχω ενα που στην ουσια δεν το χρησιμοποιω επειδη ναι μεν υποστηριζει 4k αλλα οχι hdr και το εχω και καθετε και θελω να το δωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Gears of War 4 !!!!!!

 

12 λίρες μαζί με μεταφορικά! Τιμή ΤΖΑΜΠΑ για μία τετοια παιχνιδάρα για τη συλλογή! Τρέχτε μόνο γιατί την προηγούμενη φορά μεσα σε 2 ωρες είχε εξαφανιστεί!!

 

https://www.thegamecollection.net/gears-of-war-4-xbox-one/

Επεξ/σία από Socratis_g
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gears of War 4 !!!!!!

 

12 λίρες μαζί με μεταφορικά! Τιμή ΤΖΑΜΠΑ για μία τετοια παιχνιδάρα για τη συλλογή! Τρέχτε μόνο γιατί την προηγούμενη φορά μεσα σε 2 ωρες είχε εξαφανιστεί!!

 

https://www.thegamecollection.net/gears-of-war-4-xbox-one/

 

Εννοεις μάλλον 12 ευρώ.

Ξέρεις φίλε μου και πόσο ειναι τα μεταφορικά μήπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gears of War 4 !!!!!!

 

12 λίρες μαζί με μεταφορικά! Τιμή ΤΖΑΜΠΑ για μία τετοια παιχνιδάρα για τη συλλογή! Τρέχτε μόνο γιατί την προηγούμενη φορά μεσα σε 2 ωρες είχε εξαφανιστεί!!

 

https://www.thegamecollection.net/gears-of-war-4-xbox-one/

 

Σε ευχαριστώ πολύ! Έγινε η παραγγελία. 14 ευρώ βγαίνει με μεταφορικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gears of War 4 !!!!!!

 

12 λίρες μαζί με μεταφορικά! Τιμή ΤΖΑΜΠΑ για μία τετοια παιχνιδάρα για τη συλλογή! Τρέχτε μόνο γιατί την προηγούμενη φορά μεσα σε 2 ωρες είχε εξαφανιστεί!!

 

https://www.thegamecollection.net/gears-of-war-4-xbox-one/

 

Ευχαριστώ  , έριξα και γω μια παραγγελιά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει χρησιμοποιήσει κανείς hdmi switch για το xbox one s?

 

Ψάχνω να αγοράσω ενα αλλα δεν θέλω να εχω περιορισμούς όσο αφορά την ανάλυση ή το hdr που δίνει η κονσόλα xbox one s.

 

Γιατί αγόρασα ένα αλλά τελικά δεν υποστηρίζει hdr παρόλο που έλεγε ότι υποστηρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ενδιαφέρεστε μονο για single κάντε μια εγγραφή στο game pass και το τελειωνεται άνετα μέσα στις 15 μέρες που διαρκεί.

 

είμαστε και εμείς οι ρομαντικοί που θέλουμε να βλέπουμε κουτί με εξώφυλλο πάνω στο ράφι. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει χρησιμοποιήσει κανείς hdmi switch για το xbox one s?

 

Ψάχνω να αγοράσω ενα αλλα δεν θέλω να εχω περιορισμούς όσο αφορά την ανάλυση ή το hdr που δίνει η κονσόλα xbox one s.

 

Γιατί αγόρασα ένα αλλά τελικά δεν υποστηρίζει hdr παρόλο που έλεγε ότι υποστηρίζει.

 

Από ότι διαβάζω σε ξένα φορουμ (και θα έπρεπε και συ, σιγά μην βρεις κανέναν εδώ) δεν έχουν βρει κανένα φθηνό που να κάνει αυτό που θες.

Μήπως είναι ευκαιρία να πάρεις ένα φθηνό home cinema με avr που να υποστηρίζει 4k + hdr passthrough? Αν είναι δηλαδή να πετάς 100ρια σε switch που μπορεί να παίζουν μπορεί και όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζή ερώτηση συγχωρέστε με. Σε κάθε κάρτα που βάζω με χρεωνει ηmicrosoft 1€ ? Έκανα ετήσια συνδρομή με μια prepaid στον ea acccess. Αν δεν ακυρώσω αλλά δεν έχω λεφτά τι γίνεται? Ακυρώνεται ή μολις βαλω τα βουτάει και πάλι λέγοντας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...