Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο που εκτος των αλλων σιχαινομαι στο viber, ειναι οτι αποκαλυπτεις τον αριθμο κινητου.

Γι αυτο και επιλεγω skype. Username της επιλογης μου και τελος.

Φυσικα αυτο ουδολως ανησυχει τη νεα γενια, που ετσι κι αλλιως η ζωη της ειναι περιοδικο στα χερια του καθενος με το φατσοβιβλιο.

 

Μου λεγε σημερα γνωστος, επαγγελματιας που ομως ως ανθρωπος δικαιουται κι αυτος καποιες ωρες το σκ να ηρεμησει,

οτι δεν απαντουσα κλησεις στο κινητο, και μετα με καλουσαν στο viber, κι ας μη το ειχα δωσει σε ορισμενους!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο που εκτος των αλλων σιχαινομαι στο viber, ειναι οτι αποκαλυπτεις τον αριθμο κινητου.

Γι αυτο και επιλεγω skype. Username της επιλογης μου και τελος.

Φυσικα αυτο ουδολως ανησυχει τη νεα γενια, που ετσι κι αλλιως η ζωη της ειναι περιοδικο στα χερια του καθενος με το φατσοβιβλιο.

 

Μου λεγε σημερα γνωστος, επαγγελματιας που ομως ως ανθρωπος δικαιουται κι αυτος καποιες ωρες το σκ να ηρεμησει,

οτι δεν απαντουσα κλησεις στο κινητο, και μετα με καλουσαν στο viber, κι ας μη το ειχα δωσει σε ορισμενους!!!!!!!

Αυτό που λες είναι οξύμωρο. Τον καλούσαν στο κινητό και δεν απαντούσε και μετά τον καλούσαν στο Viber. Αφού τον καλούσαν στο κινητό, πως δεν το είχε δώσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λες είναι οξύμωρο. Τον καλούσαν στο κινητό και δεν απαντούσε και μετά τον καλούσαν στο Viber. Αφού τον καλούσαν στο κινητό, πως δεν το είχε δώσει;

 

Το κινητο το ειχαν, επαγγελματιας ειναι. Αλλα ηταν σκ, οι ωρες μη καταλληλες, και δεν απανταγε.

Ε, αυτοι μετα καλουσαν viber!

Γιατι σου λεει δε μπορει, θα χει viber, και νουμερο δεν χρειαζεται να μου το δωσει, ειναι το νουμερο του κινητου του!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που εκτος των αλλων σιχαινομαι στο viber, ειναι οτι αποκαλυπτεις τον αριθμο κινητου.

Γι αυτο και επιλεγω skype. Username της επιλογης μου και τελος.

Φυσικα αυτο ουδολως ανησυχει τη νεα γενια, που ετσι κι αλλιως η ζωη της ειναι περιοδικο στα χερια του καθενος με το φατσοβιβλιο.

 

Μου λεγε σημερα γνωστος, επαγγελματιας που ομως ως ανθρωπος δικαιουται κι αυτος καποιες ωρες το σκ να ηρεμησει,

οτι δεν απαντουσα κλησεις στο κινητο, και μετα με καλουσαν στο viber, κι ας μη το ειχα δωσει σε ορισμενους!!!!!!!

 

νομιζω οτι δεν εχει κατανοητο το εξης. σαφως και στο viber γινεται ορατο το τηλεφωνο. αυτη ειναι βασικη προϋπόθεση απο την πρωτη στιγμη που εγκαθιστά την εφαρμογη και το viber λειτουργει επανω σε καποιον τηλεφωνικο αριθμο. ετσι την φτιαξανε την εφαρμογη και οχι σαν το skype. ειναι σαν να πει καποιος θελω να με περνουν τηλεφωνο στο κινητο αλλα να μην μου στελνουν sms !!!!

μα πως θα γινει αυτο, απο την στιγμη που αυτα ειναι πισω απο την ιδια λειτουργια και πισω απο τους ιδιους κανονες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο καιρό έχω θέμα με το viber. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα πετάει μήνυμα viber διακόπηκε. Λύθηκε προσωρινά με διαγραφη και εγκατάσταση της εφαρμογής μετά πάλι είχε θέμα πήρε αναβάθμιση και τώρα πάλι τα ίδια. Έχω το s4mini και έχω το viber και στον υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η συσκευη σου, πως ειναι απο ελευθερο χωρο?

Εσωτερική ελεύθερη έχει 1,11gb και η sd 8,66gb. Αλλά όταν ανοίγω το viber στον υπολογιστή μου βγάζει αυτό.

post-297746-0-05340600-1480326494_thumb.png

Επεξ/σία από Christos21417
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι λοιπον ξεκαθαρο θεμα χώρου. η σβυσε αρχεια που δεν θες και εφερμογες, η καλυτερα ακομα μετεφερε εγκατεστημενες εφαρμογες σπο το τηλεφωνο στην SD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει το μήνυμα που βγάζει στον υπολογιστή με το πρόβλημα στο κινητό;;;! Ελπίζω να μην μεταφέρεις και το Viber στην SD. Δοκίμασε εγκατάσταση μόνο στην εσωτερική μνήμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως πριν απο λιγο καιρο ειχε το ιδιο μια φιλη (σε windows mobile) το ιδιο προβλημα. μετα απο λιγο παντα της "εσκαγε η εφαρμογη" τις ειπα να κανει επαναφορα συστηματος μιας και ειχε και καποια αλλα θεματακια και μετα την επαναφορα δουλευει μια χαρα χωρις κανενα προβλημα. εννοειτε πως μετα την επαναφορα ειχαν σβυστει τα παντα κα ιαπο αρχεια και απο εφαρμογες. ο χωρος δηλαδη ειχε αδειασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει το μήνυμα που βγάζει στον υπολογιστή με το πρόβλημα στο κινητό;;;! Ελπίζω να μην μεταφέρεις και το Viber στην SD. Δοκίμασε εγκατάσταση μόνο στην εσωτερική μνήμη.

Το viber το έχω στην sd εδώ και 3 χρόνια. Να το μεταφέρω τώρα στην εσωτερική;

 

παντως πριν απο λιγο καιρο ειχε το ιδιο μια φιλη (σε windows mobile) το ιδιο προβλημα. μετα απο λιγο παντα της "εσκαγε η εφαρμογη" τις ειπα να κανει επαναφορα συστηματος μιας και ειχε και καποια αλλα θεματακια και μετα την επαναφορα δουλευει μια χαρα χωρις κανενα προβλημα. εννοειτε πως μετα την επαναφορα ειχαν σβυστει τα παντα κα ιαπο αρχεια και απο εφαρμογες. ο χωρος δηλαδη ειχε αδειασει

Έσβησα άλλη μία εφαρμογή και προς το παρόν δείχνει να λειτουργεί. Έτσι έκανε και χθες για μια στιγμή αλλά κόλλησε πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...