Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, Herald είπε

Το Steam το απαγορεύει πάντως, το αν τρώς ban δεν έχει να κάνει με το αν είναι hack. Δηλαδή αν βρείος undetecable hack δεν είναι hack επειδή δεν τρώς ban? 

Σε 20 φίλους μου το έδωσα crackarismeno και κάνανε και οι 20 από 1€ κατάθεση στο λογαριασμό της CDPR, αλλιώς δεν θα το επαίζαν καθόλου, ούτε καν πειρατικό. Οπότε δεν έχασε ίσα ίσα κέρδισε :P 

Έχεις φάει σκάλωμα με το 20 και το 1 ε; 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, Herald είπε

Το Steam το απαγορεύει πάντως, το αν τρώς ban δεν έχει να κάνει με το αν είναι hack. Δηλαδή αν βρείος undetecable hack δεν είναι hack επειδή δεν τρώς ban? 

Σε 20 φίλους μου το έδωσα crackarismeno και κάνανε και οι 20 από 1€ κατάθεση στο λογαριασμό της CDPR, αλλιώς δεν θα το επαίζαν καθόλου, ούτε καν πειρατικό. Οπότε δεν έχασε ίσα ίσα κέρδισε :P 

Ότι να ναι πραγματικά...

Όταν κάποιος έχει σκοπό να υποστηρίξει την άποψή του μέχρι τέλους ότι επιχείρημα και να του αντιπαραθεσουν, η κουβέντα δεν έχει νόημα. 

Κι επειδή είμαστε off topic σταματάω εδώ..

Επεξ/σία από kaklas13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφήστε το παιδιά δε βγαίνει άκρη, όσο ανηθικο είναι το VPN, αλλο τόσο ανηθικο ειναι απο CDPR τα τοσα pre-order στις κονσόλες που βασίστηκαν σε μουφα υποσχέσεις/έλεγχο reviews κλπ. Απο τους 20 που έκαναν pre-order στο ps4, ο 1 να μην κάνει refund, κέρδος είναι 

Επεξ/σία από vins
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λίγο ο ντόρος που έχει γίνει γύρω από το παιχνίδι, λίγο το ότι διαβάζω και τα σχόλιά σας.... Ομολογώ ότι μου κίνησαν την περιέργεια να το κατεβάσω, αν και δύσκολα θα παίζει αξιοπρεπώς στο σάπιο μου σύστημα. 

Αλλά μόνο το ότι διάβασα αυτό στα αρνητικά της γελοίας κριτικής του Gamespot (του έβαλε 7/10)

  • The incorporation of different cultures and backgrounds is wildly inconsistent, from good to inaccurate to downright offensive

Τελείωσε, θα το εγκαταστήσω ακόμα και αν τρέχει με 15 fps. 😂 

(αν και είδα βίντεο στο ΥΤ να τρέχει σε 6300 με 30+ fps)

Επεξ/σία από Undertaker25
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε κανείς το δωρεάν retail copy που μας υποσχέθηκε το plaisio όταν μας έριξε άκυρο για την συλλεκτική; Θα πάρω τηλ αύριο να ρωτήσω γιατί μετά από δική μου πίεση ,πέρσι μετά την ακύρωση, το είχαν προσθέσει και στο ιστορικό των παραγγελιών μου και είναι υπό επεξεργασία βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, jessejames είπε

Πήρε κανείς το δωρεάν retail copy που μας υποσχέθηκε το plaisio όταν μας έριξε άκυρο για την συλλεκτική; Θα πάρω τηλ αύριο να ρωτήσω γιατί μετά από δική μου πίεση ,πέρσι μετά την ακύρωση, το είχαν προσθέσει και στο ιστορικό των παραγγελιών μου και είναι υπό επεξεργασία βέβαια.

το έχω από την Πέμπτη.

σορρυ αν κατάλαβα λάθος. αναφέρεσαι μόνο σε όσους είχαν αγοράσει collector's και λόγω μη διαθεσιμότητας σας είπε οτι θα στείλει retail;

Επεξ/σία από greekfragma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys μια ερώτηση, εχω ultrawide 2κ μονιτορ, ποια ανάλυση έχει το καλύτερο performance? GTX 1070ti και με τα settings ενος φίλου παραπάνω είμαι περιπου στα 37fps σε 1440p αναλυση και 75 σε 1080p. Πως μπορώ να παίξω 1080p για να αυξήσω fps χωρίς να γίνεται το παιχνίδι χάλια οταν παιζω fullscreen?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

υpdate στο steam πριν 3 λεπτα 3.5 GB
https://steamdb.info/app/1091500/patchnotes/

https://steamdb.info/app/1091500/subs/

και στο gog 585mb update

Επεξ/σία από aekoupoli
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόσο πιθανο είναι γενικά με τον καιρό να αρχίσουν να την παλεύουν περισσότερο σαπάκια σαν το δικό μου (1060 3gb - 2400g - 8gb ram).. Προς το παρον παίζω medium με 30fps locked με μερικα drops σε δυσκολες καταστάσεις.

Επεξ/σία από GiwrgosP-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, aekoriginal21 είπε

Έχω 50gb ελεύθερα στον SSD και μου λέει οτι δεν έχω χώρο για το update...

πρεπει να ειναι στυλ xdelta patch,σου κατεβαζει 500μβ update αλλα χρειαζεται 55 γιγα πχ για να γινει το install,εμενα ποση ωρα κ ειναι ακομα στο 56% στο Install του Patch,απλα αντι να βγαζουν τεραστια Patch το κανουν ετσι,αλλα παιρνουν πολυ ωρα στο Install,στο Ps4 το σημερινο Update ειναι 18 γιγα

Επεξ/σία από aekoupoli
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, aekoupoli said:

πρεπει να ειναι στυλ xdelta patch,σου κατεβαζει 500μβ update αλλα χρειαζεται 55 γιγα πχ για να γινει το install,εμενα ποση ωρα κ ειναι ακομα στο 56% στο Install του Patch,απλα αντι να βγαζουν τεραστια Patch το κανουν ετσι,αλλα παιρνουν πολυ ωρα στο Install,στο Ps4 το σημερινο Update ειναι 18 γιγα

Έφυγε cut/paste ο φάκελος στο κύριο SSD και λογικά αυτό που λες είναι μόλις μεταφερθεί θα το βάλω να κάνει update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ γρήγοροι με τα updates.

Σε διάστημα λίγων ωρών έβαλαν την προειδοποίηση για επιληψία, μετά από το περιστατικό με τον άρθρογράφο που έπαθε επιλεπτική κρίση, και τώρα με το update μειώσαν τα εφέ που σύμφωνα με τον αρθρογράφο δημιουργούσαν το πρόβλημα.

Γατίσια αντανακλαστικά η CDPK.

https://www.cyberpunk.net/en/news/37043/hotfix-1-04

Επεξ/σία από panther_512
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panther_512 είπε

Πολύ γρήγοροι με τα updates.

Σε διάστημα λίγων ωρών έβαλαν την προειδοποίηση για επιληψία, μετά από το περιστατικό με τον άρθρογράφο που έπαθε επιλεπτική κρίση, και τώρα με το update μειώσαν τα εφέ που σύμφωνα με τον αρθρογράφο δημιουργούσαν το πρόβλημα.

Γατίσια αντανακλαστικά η CDPK.

https://www.cyberpunk.net/en/news/37043/hotfix-1-04

εντάξει εκτός από επικίνδυνο ήταν κι ενοχλητικό το flash εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω προσωπική εμπειρία από το εφέ που έκανε το θέμα, αλλά είμαι βέβαιος ότι η CDPK έχει ολόκληρη ομάδα που σκανάρει το ίντερνετ συνεχώς για αναφορές προβλημάτων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...