Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Coppermine είπε

Μία βοήθεια αν έχει κάποιος ιδέα έχω κολλήσει εδώ

 

 

01.jpg

ναι οκ μπορώ να δω κάποιο οδηγό όπως εδω

02.jpg

το πρόβλημα όμως είναι οτι πραγματικά έχω κολλήσει ςδώ και μια μέρα σε αυτό το σημείο και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς πρέπει να κάνω ακόμα και διαβάζοντας τον οδηγό

 

υ.γ οποιοδήποτε σχόλιο σχετικά με τις επιδόσεις μου κατανοητό ναι είμαι άχρηστος σαν player fps rpg το μ'ονο που μπορώ να είμαι καλός ως gamer είναι το asseto corsa competizione......οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή 

Άλλξε φίλτρα όταν είσαι στις κίτρινες μπαρίτσες τα 2 σημεία που είναι πιο έντονα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Coppermine είπε

Μία βοήθεια αν έχει κάποιος ιδέα έχω κολλήσει εδώ

 

 

01.jpg

ναι οκ μπορώ να δω κάποιο οδηγό όπως εδω

02.jpg

το πρόβλημα όμως είναι οτι πραγματικά έχω κολλήσει ςδώ και μια μέρα σε αυτό το σημείο και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς πρέπει να κάνω ακόμα και διαβάζοντας τον οδηγό

 

υ.γ οποιοδήποτε σχόλιο σχετικά με τις επιδόσεις μου κατανοητό ναι είμαι άχρηστος σαν player fps rpg το μ'ονο που μπορώ να είμαι καλός ως gamer είναι το asseto corsa competizione......οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή 

Μάλλον δεν άκουγες την Judy όταν σου μίλαγε. Με το left shift αλλάζεις "mode" στο brain dance editor (Οι 3ς μπάρες πάνω). Όταν σου εμφανίζει σημεία με πιο έντονο χρώμα, σημαίνει ότι έχει να ερευνήσεις κάτι εκεί. Με q/e κάνεις rewind/fast forward. Σε αυτήν τη φάση στο screenshot, πατάς συνεχόμενο Q για να πας στα 2 σημεία και με την κάμερα ψάχνεις τους μεγεθυντικούς φακούς (όπως όταν πατάς tab για να δεις στο υπόλοιπο game). Κλασικά με το ποντίκι και wasd μετακινείς την κάμερα. 

Το πράσινο (sound) θα σου εμφανίζει ένα κυκλικό πράσινο σημείο για να το βάλεις να ακούσεις, ενώ το temp θα είναι μπλε/κόκκινο στα σημεία που θα έχει κάτι σχετικό να ψάξεις.

υγ: το δικό σου υγ νομίζω ότι δεν χρειαζόταν, μιας και δεν έχει να κάνει με τις επιδόσεις σου, απλά δεν έχεις κατανοήσει το συγκεκριμένο σημείο. Όλοι χρησιμοποιούμε walkthroughs για να προχωρήσουμε 

Spoiler

Αν πεθαίνεις συνέχεια, κάνε record να σε κρίνουμε εκεί 😂

*εκτός αν όντως έχει buggαρει το game. 

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Πιάνει και στην 1.06 απλά νομίζω πως ο SabotazNic έκανε λάθος στα πλήκτρα ειναι esc + R και όχι esc + F

Πέρα από αυτό, όσο πουλαω τόσο αγοράζω. Τι έγινε με πιασανε κορόιδο? ? 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, nickk0kkav είπε

Πέρα από αυτό, όσο πουλαω τόσο αγοράζω. Τι έγινε με πιασανε κορόιδο? ? 😄

τα ίδια 🤨

θα έχει regional pricing χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, nickk0kkav είπε

Πέρα από αυτό, όσο πουλαω τόσο αγοράζω. Τι έγινε με πιασανε κορόιδο? ? 😄

Μονο ο Πίνακας είναι φθηνότερος.... ολα τα υπόλοιπα είναι στην κανονική τιμή.
Απλα το χρησιμοποιείς αν θες για το duplicate. (τα παιρνεις πισω με τους πινακες...ετσι και αλλιως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, InfinitySurfer είπε

Μονο ο Πίνακας είναι φθηνότερος.... ολα τα υπόλοιπα είναι στην κανονική τιμή.
Απλα το χρησιμοποιείς αν θες για το duplicate. (τα παιρνεις πισω με τους πινακες...ετσι και αλλιως)

Ναι το κατάλαβα. 4000 το πουλαω 4000 buy back. Καλά δε πειράζει αν αποφασίσω να αγοράσω όλα τα αμάξια θα βάλω cheat , κάτι θα βρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, InfinitySurfer είπε

Μονο ο Πίνακας είναι φθηνότερος.... ολα τα υπόλοιπα είναι στην κανονική τιμή.
Απλα το χρησιμοποιείς αν θες για το duplicate. (τα παιρνεις πισω με τους πινακες...ετσι και αλλιως)

Αν κάνετε crafting, το καλύτερο είναι να κάνετε duplicate components, να τα αγοράζετε όλα και μετά να πουλατε πινακες για 4κ και να τους αγοράζετε με 5$ 

Έτσι παίρνετε upgrade components χωρίς μια 😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, SabotazNic είπε

*εκτός αν όντως έχει buggαρει το game. 

Καλημέρα ευχαριστώ για τον χρόνο σου, αυτά που ανέφερες τα έχω ήδη κάνει οπότε μάλλον κάτι τέτοιο παίζει...., κάτι παρόμοιο είχε συμβεί και στην αρχή του παιχνιδιού απλά θεώρησα οτι με το τελευταίο patch τουλάχιστον κάτι τέτοιο δεν έπαιζε και απλά έκανα κάτι λάθος, thanx anyway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, nickk0kkav είπε

Ναι το κατάλαβα. 4000 το πουλαω 4000 buy back. Καλά δε πειράζει αν αποφασίσω να αγοράσω όλα τα αμάξια θα βάλω cheat , κάτι θα βρω. 

Βγαίνεις απο το μηχάνημα πριν πας να τον πάρεις πίσω?..... γιατι πρεπει να βγεις απο το μηχάνημα, και να ξαναμπεις για να το παρεις με $5.
Αν το δίνεις και πας να το ξαναπάρεις κατευθείαν στο δινει 4000 παλι..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, InfinitySurfer είπε

Βγαίνεις απο το μηχάνημα πριν πας να τον πάρεις πίσω?..... γιατι πρεπει να βγεις απο το μηχάνημα, και να ξαναμπεις για να το παρεις με $5.
Αν το δίνεις και πας να το ξαναπάρεις κατευθείαν στο δινει 4000 παλι..

Έχεις δίκιο, το έκανα λάθος. Μια χαρά γίνεται τελικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Coppermine είπε

Μία βοήθεια αν έχει κάποιος ιδέα έχω κολλήσει εδώ

 

 

01.jpg

ναι οκ μπορώ να δω κάποιο οδηγό όπως εδω

02.jpg

το πρόβλημα όμως είναι οτι πραγματικά έχω κολλήσει ςδώ και μια μέρα σε αυτό το σημείο και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς πρέπει να κάνω ακόμα και διαβάζοντας τον οδηγό

 

υ.γ οποιοδήποτε σχόλιο σχετικά με τις επιδόσεις μου κατανοητό ναι είμαι άχρηστος σαν player fps rpg το μ'ονο που μπορώ να είμαι καλός ως gamer είναι το asseto corsa competizione......οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή 

σε κατάσταση braindance, μπαίνεις μόνο σε ορισμένα κουεστ ή το ενεργοποιείς ελεύθερα μες τον χαρτη, αν καταλάβεις ότι κατι παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, belray είπε

σε κατάσταση braindance, μπαίνεις μόνο σε ορισμένα κουεστ ή το ενεργοποιείς ελεύθερα μες τον χαρτη, αν καταλάβεις ότι κατι παίζει;

Μόνο μέσα απο quest... (τουλάχιστον απ'οτι έχω δει μέχρι τώρα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, InfinitySurfer είπε

Μόνο μέσα απο quest... (τουλάχιστον απ'οτι έχω δει μέχρι τώρα)

αι μωρε παιδι μου κι εχω κάνει ολα σχεδόν το side και δεν εχει τύχει ούτε ενα bd... Κάτι λάθος νόμιζα έκανα..
Καλη χρονια παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...