Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 ώρες πριν, _Theo_ είπε

 

Μπορεί να ακουστεί βαρύ αυτό θα που θα πω, αλλά αν εξαιρέσεις την ιστορία και τα quests, το παιχνίδι είναι για τον $%$%^&.

Και τα γραφικά που λένε κάποιοι ότι είναι next-gen, εγώ που το παίζω χωρίς RTX, σκατά μου φαίνονται ειδικά την ημέρα. Τη νύχτα είναι απλά αξιοπρεπή. Έτσι μου έρχεται να τερματίσω ξανά το Deus Ex: Mankind Divided μπας και νιώσω λίγο που λέει ο λόγος...

Αυτό το next-gen είναι η μεγαλύτερη πιπ@ που ακούμε τελευταία. Από την στιγμή που το game έχει target και τις old gen κονσόλες (έστω σε αυτό το χάλι που το έβγαλαν) δεν είναι next-gen. Οπότε λογικό χωρίς RT να μην απέχει απ' ότι έχουμε δει μέχρι στιγμής, τα λέγαμε και από πριν αυτά. Το RT είναι που το αλλάζει, κυρίως το Global Illumination και δευτερευόντως τα reflections. Τώρα για κάτι οφθαλμοφανή bugs και εγώ δεν το καταλαβαίνω πως έχουν ξεφύγει. Δεν το έχω παίξει ακόμη το game αλλά από αυτά που λέτε εδώ μου φαίνονται προφανή πράγματα, όπως αυτό με τα αυτοκίνητα, δεν είναι να πεις κάτι σπάνιο σε ένα quest, σε ένα συγκεκριμένο σημείο του χάρτη που μπορεί να ξεφύγει βρε παιδί μου, εντάξει γίνονται και αυτά. Αλλά πράγματα που τα βλέπεις μπροστά σου απλά παίζοντας για λίγο πως δεν τα είδαν, ειδικά μετά και τα τόσα delays; Ίσως αυτή είναι η "μόδα" πλέον, να περιμένεις 4-5 μήνες μετά το release των games, των καρτών, των επεξεργαστών..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μεγάλο μεγάλο video, αλλά λέει αλήθειες! 

Το έχω σταματήσει για την ώρα, γιατί δεν μπορώ καθόλου τα ανύπαρκτα physics και το ηλίθιο ΑΙ. Ενώ το στορι μαζί με τα side quests είναι τόσο καλά, χαλάει η όλη εμπειρία...Θα περιμένω να το φτιάξουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, dimitriskougou είπε

Μεγάλο μεγάλο video, αλλά λέει αλήθειες! 

Το έχω σταματήσει για την ώρα, γιατί δεν μπορώ καθόλου τα ανύπαρκτα physics και το ηλίθιο ΑΙ. Ενώ το στορι μαζί με τα side quests είναι τόσο καλά, χαλάει η όλη εμπειρία...Θα περιμένω να το φτιάξουν.

Μη περιμενεις αυτά τα δυο, ΑΙ και physics  δε φτιαχνουν με patch. Εκτός αν βγάλουν καμια enhanced edition 1- 2 χρόνια μετά 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

image.png.131c7a8e2c146954b43ff03becc2b83d.png

Είναι η ωμότητα της εποχής που τα γερνάει πρόωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, aekoupoli είπε

Στο witcher 1  βγηκε μετα απο 1 χρονο Enhanced Edition

Σε ένα χρόνο δύσκολα να έχουν βγάλει όλα τα dlc και expansions, οποτε λογικά υπολόγισε παραπάνω από ένα χρόνο για all included GOTY edition όπως το Witcher 3. Έχουμε μέλλον ακόμα, προσωπικά θα προσπαθήσω να περιμένω μέχρι τότε, αλλιώς όταν βγει το πρώτο expansion.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλά τώρα nextgen και χαζομάρες, αν δεν ηταν το rtx, miaaptaidia gen θα ήταν.
Η τεχνητή νοημοσύνη, ειναι σκετο μνημόσυνο εν τω μεταξύ...
Πάντως περισσότερο σε grand theft auto 2077 μοιάζει, πάρα rpg..

spacer.png

Επεξ/σία από belray
  • Like 1
  • Confused 7
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, belray είπε

Πάντως περισσότερο σε grand theft auto 2077 μοιάζει, πάρα rpg..

spacer.png

Πρόσεχε γτ θα ξαναβάλω Τσουκαλά και θα με κοψουν..😛

Για να μην επανέλθω παλι λοιπον  το storyline(missions,χαρακτηρες κλπ),το οπτικο κομμάτι και ο ηχος(μουσικη,οπλα κλπ) δε το έχουμε ξαναδει σε αλλο game πλην witcher..Οι ανθρωποι ειναι αρτιστες σε αυτα..Τα υπολοιπα αρνητικα τα συζητάμε και εν μερη συμφωνω κιολας..

 στην ανωτερω πρόταση μετα το λοιπον θα βαλω και ενα "εγω πιστευω" για να αισθανθείτε λιγο καλυτερα..

68 ωρες και συνεχίζουμε αργα αργα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Όλα καλά όλα ωραία πέρα από τα προβλήματα που τα είδαμε όλοι μεγάλος μου καημός να μην μπορούμε να οδηγήσουμε ιπτάμενα οχήματα; Τι σόι sci fi παιχνίδι του 2077 είναι πενήντα χρόνια μετά  έστω μια μόνο αποστολή  η τουλάχιστον να βγάλουν κανα DLC να νιώσουμε λιγο το μέλλον 😜

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, zvarthangalos είπε

 Όλα καλά όλα ωραία πέρα από τα προβλήματα που τα είδαμε όλοι μεγάλος μου καημός να μην μπορούμε να οδηγήσουμε ιπτάμενα οχήματα; Τι σόι sci fi παιχνίδι του 2077 είναι πενήντα χρόνια μετά  έστω μια μόνο αποστολή  η τουλάχιστον να βγάλουν κανα DLC να νιώσουμε λιγο το μέλλον 😜

 

 

Αυτο δεν θα γινει γιατι δεν το αντεχουν οι κονσολες τις προηγουμενης γενειας.

Ειμαι σιγουρος οτι οι περισσοτεροι στην Πολωνια θα τα ηθελαν μεσα στο παιχνιδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι mods! 

 Αφορά ένα συγκεκριμένο romance  , ίσως το spoiler είναι υπερβολή, αλλα κ εμενα μου άρεσε που δεν ήξερα ΤΙΠΟΤΑ για κάποια πραγματα 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...