Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, Deep2deep είπε

Αντε περιμεντε τωρα 2 χρονια να στρωσουν τα μπαγκς,... 

Η αμήχανη στιγμή που κάποιος δεν περίμενε και εχει κλείσει ήδη 80 ωρες..

Επεξ/σία από Sprou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, seithan είπε

Σίγουρα! Τα κοσμέτικς και τα σχετικά, ναι. Τα xpacs σίγουρα όχι.

Αν κρίνουμε από το witcher τα expansions θα ειναι καλύτερα από το 90% των παιχνιδιών άρα φυσικά και θα τα αγοράσουμε 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Αν κρίνουμε από το witcher τα expansions θα ειναι καλύτερα από το 90% των παιχνιδιών άρα φυσικά και θα τα αγοράσουμε 

 

Βέβαια και το witcher ήταν καλύτερο από το 99% των παιχνιδιών, για το CP77 μπορούμε να πούμε το ίδιο;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, belray είπε

Μια ερώτηση, παίζω σαν στριτ κιντ, αν κάνω νεο ξεκίνημα σαν κορπο, θα εχει διαφορές η ιστορία ή τιποτα αξιόλογο;

Εδω εισαι

https://www.ign.com/wikis/cyberpunk-2077/Life_Path_Guide_and_Differences#What_Your_Life_Path_Changes

What Your Life Path Changes

Your life path choice isn't a frivolous element in the game. On the contrary, it can affects your social status and therefore how your story can unfold in a variety of ways:

  • Starting destination
  • The Prologue
  • Prologue length
  • Dialogue options
  • Starting clothes
  • Characters they meet

What Your Life Path Doesn't Change

That said, your life path won't give you any direct advantages in the following areas:

22 ώρες πριν, Deep2deep είπε

Αντε περιμεντε τωρα 2 χρονια να στρωσουν τα μπαγκς,... Και που'στε, τα dlc μη ξεχασετε να αγορασετε... 

Αν ειναι επιπεδου Witcher 3 ή και κεντρικων χαρακτηρων/side quests,σιγουρα θα τιμηθουν.

Ειδικα μετα τα οσα εγιναν,πιστευω οτι θα δωσουν πολυ αξιολογα expansions.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λιγα λογια σας αρεσει να σας πουλανε ημιτελη προιοντα τα οποια τα βελτιωνουν σε βαθος χ χρονου, παρολο που τοχανε σε development 7 χρονια, οχι εμενα δε μαρεσει αυτο

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Deep2deep είπε

Με λιγα λογια σας αρεσει να σας πουλανε ημιτελη προιοντα τα οποια τα βελτιωνουν σε βαθος χ χρονου, παρολο που τοχανε σε development 7 χρονια, οχι εμενα δε μαρεσει αυτο

Εχοντας αφιερωσει(συμφωνα με το steam)κοντα στις 90ωρες για 100%,δεν ενιωσα οτι μου πουλανε ημιτελες προιον οπως ενιωσα πχ παιζοντας το FF15 ας πουμε ή φυσικα την γνωστη περιπτωση του FF7remake.

Τωρα εσυ που δεν το εχεις παιξει το παιχνιδι,κατι παραπανω θα ξερεις για να το λες.

 

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Fulgore είπε

Εχοντας αφιερωσει(συμφωνα με το steam)κοντα στις 90ωρες για 100%,δεν ενιωσα οτι μου πουλανε ημιτελες προιον οπως ενιωσα πχ παιζοντας το FF15 ας πουμε ή φυσικα την γνωστη περιπτωση του FF7remake.

Τωρα εσυ που δεν το εχεις παιξει το παιχνιδι,κατι παραπανω θα ξερεις για να το λες.

 

 

Τι *** κάνεις και εσύ 100 ώρες? Εγώ 71 έφτασα και τελείωσε, μαξ level και street kid και όλα τα quests εκτος από κανά δυο που buggaran με τους psycho.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Herald είπε

Τι *** κάνεις και εσύ 100 ώρες? Εγώ 71 έφτασα και τελείωσε, μαξ level και street kid και όλα τα quests εκτος από κανά δυο που buggaran με τους psycho.

 Και τα μπλε σημάδια στο χάρτη των αστυνομικών? Γιατί και εμένα 100 ώρες πηρε σχεδόν νομίζω 97 λέει το  save 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

Το Review που όλοι περιμέναμε !!!!

O Angryjoe που πριν απο αυτη την γενια ηταν xbox(360)fanboy οπως ειχε πει ο ιδιος,που εχει υπολογιστη αξιας 3000+ευρω,που πηρε XboxSeriesX και ps5(τα εκανε και unboxing),και το επαιξε σε απλο Ps4 το Cyberpunk.

Επισης μου βαζει στο ιδιο τσουβαλι ολες τις κονσολες ακομα και της επομενης γενιας που το παιχνιδι τρεχει πολυ καλυτερα.

Ειναι κυριολεκτικα κριμα το πως καταντησε και αυτος,παρολο που πριν χρονια οντως ηταν απο τους Go To για ''σοβαρα''οσο γινεται review.

14 ώρες πριν, Herald είπε

Τι *** κάνεις και εσύ 100 ώρες? Εγώ 71 έφτασα και τελείωσε, μαξ level και street kid και όλα τα quests εκτος από κανά δυο που buggaran με τους psycho.

Για να λεω 100%,προφανως οτι υπαρχει στον χαρτη. Βασικα το παιχνιδι το εκλεισα οταν εκανα και το τελευταιο side quest του χαρτη. Τωρα οκ τοσο εγραψε το steam.Το κανονικο save ισως ειναι 80-84ωρες,δεν ξερω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...