Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, >-Nosakos<- είπε

Θα περιμένω να ακούσω κάποιο review πρώτα πριν το 2ο playthrough, αλλά τρομερά νέα!!! Φαίνεται να έχουν κάνει άπειρες αλλαγές!

 

53 λεπτά πριν, Arkin είπε

Γενικα διαβασα αρκετα σημαντικες προσθηκες και αλλαγες οπως το crowd interaction βελτιωμενη AI combat φαινεται να επεσε πολυ δουλεια πρακτικα αν διαβασετε το changelog μιλαμε για νεο παιχνιδι με τοσα πραγματα που βελτιωσαν και προσθεσαν.

Δηλαδή Witcher 1 Enhanced Edition. Αυτά είναι. Επιτέλους να το αγοράσω κι εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 λεπτά πριν, Tobajara είπε

 

Δηλαδή Witcher 1 Enhanced Edition. Αυτά είναι. Επιτέλους να το αγοράσω κι εγώ.

Μην βιάζεσαι ακόμα. Κάτσε να μελετηθεί το Patch τι προβλήματα θα βγάλει κτλ. 

W1 EE δεν είναι και δεν χρειάζεται καν να παίξω ούτε ένα λεπτό το νέο patch. To W1 EE ήταν ολοκληρωμένο 100% ως προς αυτό που ήθελαν να δώσουν, σταθερότητα κτλ

Βρίσκεται σε καλό δρόμο αλλά έχει ακόμα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, liakinen είπε

Βρίσκεται σε καλό δρόμο αλλά έχει ακόμα. 

Προσωπικά δεν έχω λεπτό στο game. Θα περιμένω μέχρι και το τελευταίο patch του τελευταίου expansion. Μπήκε και η CDPR σε αυτή την λίστα δυστυχώς. Πάντως να περιμένω τόσο καιρό για να παίξω game από αυτούς δεν το περίμενα ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 fps κατω με το καινούργιο patch σε όλα τα σημεία με τα ιδια settings. Δεν μπορώ να καταλάβω η αληθεια αν ειναι θέμα optimization η λόγω upgrade στα visuals που μπορει να εκαναν. Σίγουρα η βροχή είναι καλύτερη.

Επίσης τα npcs πολυ καλύτερη συμπεριφορά από το ελάχιστο που ειδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλες αλλαγες που θα πρεπει να δοκιμασουμε . Ωστοσο αξιζει ενα δευτερο playthrough ? Βαση αυτων που διαβαζω ... δε νομιζω .  Θελω να το πιστεψω ομως περιμενω το feedback σας οσοι το κανετε 

 

Επισης πραγματικα μου λειπει απο το παιχνιδινα σε κυνηγανε αστυνομοι μεσα σε περιπολικα ..δε βλεπω κατι τετοιο ακομα . Πιθανον να μην ερθει ποτε, θα δειξει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αλλαγές δεν με πείθουν για να ξανασχοληθώ. Έτσι και αλλιώς έχω κάνει ότι αποστολή έχω βρει στο main game, η μόνη περίπτωση είναι για NG. Ακόμη περιμένω να δω κάποιο μεγάλο expansion όπως του Witcher...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Προσωπικά δεν έχω λεπτό στο game. Θα περιμένω μέχρι και το τελευταίο patch του τελευταίου expansion. Μπήκε και η CDPR σε αυτή την λίστα δυστυχώς. Πάντως να περιμένω τόσο καιρό για να παίξω game από αυτούς δεν το περίμενα ποτε.

Καλά κάνεις και περιμένεις. Βέβαια του χρόνου τέτοια μέρα (καλά να ήμαστε) μας βλέπω να κάνουμε την ίδια κουβέντα 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σαν την σχέση που στα έχει κάνει φιρίκια κ μετά από πολλές "δεύτερες" προσπάθειες δίνεις τέλος κ προχωράς. 

Την βλέπεις μετά από ένα χρόνο κ πραγματικά φαίνεται να έχει αλλάξει αλλά η φάση πέρασε. 

ΥΓ. Δεν μιλώ από προσωπική εμπειρία 😂😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Virus200 είπε

10 fps κατω με το καινούργιο patch σε όλα τα σημεία με τα ιδια settings. Δεν μπορώ να καταλάβω η αληθεια αν ειναι θέμα optimization η λόγω upgrade στα visuals που μπορει να εκαναν. Σίγουρα η βροχή είναι καλύτερη.

Επίσης τα npcs πολυ καλύτερη συμπεριφορά από το ελάχιστο που ειδα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα επαιξα μιση ωρα,βγηκα εξω για λιγο και απο τοτε εχω φαει καμια 10αρια flatline.

Δεν ξεκιναει με τιποτα,το εκανα uninstall και το κατεβαζω ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...