Προς το περιεχόμενο

Η Samsung επιτίθεται στην Apple για το iPhone 5


vasilisbilias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα τελείως ακυρο αυτό που γράφεις: εγώ σου σύγκρινα το δικό μου παλιό ipod touch που μέχρι 70 ευρώ παίζουν οι τιμές του μτχ, με τα καινούρια 3,5 inch ανδροειδή...

 

Η μέρα με τη νύχτα..

 

 

Οτι το ipod touch μπορει να το βρεις μεταχειρισμενο τοσο φθηνα(αληθεια, εχασε τοσο την αξια του?), δεν σημαινει οτι κανει τοσο.

Καλο ειναι να συγκρινουμε τιμες καινουριου με καινουριου κ οχι mp3 με smartphone.

Πχ το τελευταιο ipod touch που ανακοινωθηκε κοστιζει 359€ η φθηνοτερη εκδοση:

http://www.isquare.g...-touch-new.html

 

 

Οποτε λογικο μου φαινεται ενα mp3 player(οχι κινητο, δεν παιρνει τηλεφωνο, δεν εχει gps κλπ) που κοστιζει 359€ το τελευταιο του μοντελο να ειναι καλυτερο σε ταχυτητα κλπ απο ενα smartphone των 200€ (που παιρνει τηλεφωνο, εχει gps κλπ) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 520
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μα τελείως ακυρο αυτό που γράφεις: εγώ σου σύγκρινα το δικό μου παλιό ipod touch που μέχρι 70 ευρώ παίζουν οι τιμές του μτχ, με τα καινούρια 3,5 inch ανδροειδή...

 

Η μέρα με τη νύχτα..

 

 

Οτι συγκρινεις τιμη μεταχειρισμενου mp3 player με τιμη καινουριου smartphone τα λεει ολα.

 

Πραγματικα απορω γιατι συγκρινουμε mp3 player με smartphone.

 

Γιατι αφου θελεις να βαλεις τον παραγοντα κοστος δεν συγκρινεις smartphone με smartphone?

 

Εκτος αν νομιζεις οτι gps, το να μπορεις να παρεις τηλεφωνο δεν κοστιζουν στις εταιριες.

Ο κοσμος παντως το αξιολογει διαφορετικα απο εσενα και για αυτο ενα ipod touch πωλειται τοσο χαμηλα , ενω ενα iphone εκεινης της εποχης πωλειται πολυ ακριβοτερα...

Αλλα γιατι δεν βαζεις την τιμη ενος iphone εκεινης της εποχης για συγκριση απο την στιγμη που θελεις να το συγκρινεις με αλλα smartphone και οχι με mp3 players?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι συγκρινεις τιμη μεταχειρισμενου mp3 player με τιμη καινουριου smartphone τα λεει ολα.

 

Πραγματικα απορω γιατι συγκρινουμε mp3 player με smartphone.

 

Γιατι αφου θελεις να βαλεις τον παραγοντα κοστος δεν συγκρινεις smartphone με smartphone?

 

γιατί τόόοσο απλά το ipod touch δεν είναι mp3 player...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί τόόοσο απλά το ipod touch δεν είναι mp3 player...

Ειναι smartphone με το οποιο το συγκρινεις????

 

Γιατι δεν βαζεις ενα iphone εκεινης της εποχης για να το συγκρινεις με αλλα smartphones?

 

 

H ερωτηση μου , που μαλιστα εκανες quote , ηταν αυτη και εσυ απαντησες κατι ασχετο:

Οτι συγκρινεις τιμη μεταχειρισμενου mp3 player με τιμη καινουριου smartphone τα λεει ολα.

 

Πραγματικα απορω γιατι συγκρινουμε mp3 player με smartphone.

 

Γιατι αφου θελεις να βαλεις τον παραγοντα κοστος δεν συγκρινεις smartphone με smartphone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι μεσα για το s3' date=' σκατα στην apple και στα μονοπωλια της!Αν θελετε σταθερο λογισμικο παρτε ενα γαματο pc και βαλτε ubuntu θυματα![/quote']

 

Χαχχαχαχα οχι, δεν υπαρχουν apple haters.

 

 

Ξεχασες ν αναφερεις το προβατα!!!!

 

Sent from my new iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H samsung έχει να αποκομίσει πολλά έσοδα και γι'αυτό επιτίθεται στην apple. Όταν όμως μέλη ενός φόρουμ επιτίθενται σε κάτοχο μιας συσκευής απλά επειδή είναι κάτοχος μιας συσκευής,μάλλον υπάρχει πολύ σοβαρό πρόβλημα στον εγκέφαλο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι μεσα για το s3, σκατα στην apple και στα μονοπωλια της!Αν θελετε σταθερο λογισμικο παρτε ενα γαματο pc και βαλτε ubuntu θυματα!

 

Σε ποιον τομέα είναι μονοπώλιο η Apple;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι smartphone με το οποιο το συγκρινεις????

 

Γιατι δεν βαζεις ενα iphone εκεινης της εποχης για να το συγκρινεις με αλλα smartphones?

 

 

H ερωτηση μου , που μαλιστα εκανες quote , ηταν αυτη και εσυ απαντησες κατι ασχετο:

 

 

οκ, iphone 3g vs οποιοδήποτε 2008 android.

 

προσπαθώ να θυμηθώ πόσο χάλια ήταν η εμπειρία το 08 με android... τότε το ios ήταν πολύυ μπροστά, σήμερα είναι απλά κορυφή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος κρατησει πανω απο 2 εβδομαδες iphone μετα θα θελει συνεχεια να εχει iphone επειδη το ios ειναι απλο και κανεις στα γρηγορα οτι θελεις.εγω δεν γουσταρα apple μεχρι που επιασα στα χερια μου το iphone4 και μετα αγορασα 4s και τωρα τρεχω για το 5

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά η Samsung με αυτή την κίνηση δείχνει πόσο αναστατωμένη είναι.

Τελείωσε το πανηγύρι με το S3, όσο πουλήσαμε πουλήσαμε πάμε να προλάβουμε τώρα να βγάλουμε το S4.

Που παρεπιπτόντως έχουν βγει ήδη leaks για την υπαρξή του με υποτιθέμενη κυκλοφορία πρώτο τρίμηνο 2013. Αυτό βέβαια ένα σημαίνει για τους κατόχους S3:

Σας γράφουμε στα παπάρια μας, πάρ'τε το πολύ τη JB (με bugs και κρασαρίσματα) και αν θέλετε κι άλλα σκάστε τα στο S4. It doesn't take a genius...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος κρατησει πανω απο 2 εβδομαδες iphone μετα θα θελει συνεχεια να εχει iphone επειδη το ios ειναι απλο και κανεις στα γρηγορα οτι θελεις.εγω δεν γουσταρα apple μεχρι που επιασα στα χερια μου το iphone4 και μετα αγορασα 4s και τωρα τρεχω για το 5

 

 

 

Μην είσαι και τόσο σίγουρος.

2 συσκευές με iOS πέρασαν από τα χέρια μου. Θα τις πρότεινα σε άλλους αλλά δε θα αγόραζα για το εαυτό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...