Προς το περιεχόμενο

εταιρεια arvato.απαραδεκτη συμπεριφορα σε σερβις κινητου


helen7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως λεει η υπαλληλος οτι τα κινητα στελνονται arvato και απο κει Τσεχια. Δεν υπαρχει σερβις εδω, οποτε για να αλλαξει η οθονη πρεπει να ξανασταλει Τσεχια. Το αφησα παλι σημερα και ζητησα αντικατασταση. Περιμενω 20 μερες και βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 743
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα microsoft τελικα πανε εκει?εστειλα ενα για σερβις στο gps μεσω nokia care και μου γυρισε με καμμενα πιξελ. Δεν ξερω τι εκαναν...

 

αβυσσος η ψυχη της arvato :( :(

 

Μου φαινεται τους λειπει και η τεχνογνωσία......απορω πως πηραν το σερβις σε τοσες εταιριες για τη χωρα μας.....

 

Καλυτερα τα συνοικιακα service κ ας ειναι κ με πληρωμη σ'αυτα πλεον αφου και η arvato εκτος οτι δεν προσφερει κατι παραπανω βγαζει υγρασια στις συσκευες εχουν δεν εχουν.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας αγορασα ενα λουμια 550 μεταχειρισμενο με εγγυηση αφου ηταν αγορασμενο κ υπηρχε αποδειξη απο τον κωτσοβολο  ονομαστικη. Ενω λειτουργουσε κανονικα αποφασισα να κανω επαναφορα εργοστ.ρυθμισεων γτ ειχε πολυ σαβουρα που δεν ειχε σβησει ο προηγουμενος. Το κινητο κολλησε στα gears κ το πηγα στην νοκια care στην αλεξανδρας χτες. Εκει αφου ζητησαν φωτοτυπια της αποδειξης  μου ειπαν πως θα επισκευαστει στο εξωτερικο κ θα μου επιστραφει σε 15 μερες . Ειναι λογικες τοσες μερες και γτ σωνει κ καλα να σταλει εξω ? ΘΑ θελα τη γνωμη σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αβυσσος η ψυχη της arvato :( :(

 

Μου φαινεται τους λειπει και η τεχνογνωσία......απορω πως πηραν το σερβις σε τοσες εταιριες για τη χωρα μας.....

 

Καλυτερα τα συνοικιακα service κ ας ειναι κ με πληρωμη σ'αυτα πλεον αφου και η arvato εκτος οτι δεν προσφερει κατι παραπανω βγαζει υγρασια στις συσκευες εχουν δεν εχουν.....

Γιατί απορείς? Οι εταιρίες ψάχνουν για την καλύτερη προσφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας αγορασα ενα λουμια 550 μεταχειρισμενο με εγγυηση αφου ηταν αγορασμενο κ υπηρχε αποδειξη απο τον κωτσοβολο ονομαστικη. Ενω λειτουργουσε κανονικα αποφασισα να κανω επαναφορα εργοστ.ρυθμισεων γτ ειχε πολυ σαβουρα που δεν ειχε σβησει ο προηγουμενος. Το κινητο κολλησε στα gears κ το πηγα στην νοκια care στην αλεξανδρας χτες. Εκει αφου ζητησαν φωτοτυπια της αποδειξης μου ειπαν πως θα επισκευαστει στο εξωτερικο κ θα μου επιστραφει σε 15 μερες . Ειναι λογικες τοσες μερες και γτ σωνει κ καλα να σταλει εξω ? ΘΑ θελα τη γνωμη σας

Πόση ώρα είχε κολλήσει? Όσο πιο πολλά πράγματα έχεις στο κινητο τόσο περισσότερη ώρα θα κάνει η επαναφορά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας αγορασα ενα λουμια 550 μεταχειρισμενο με εγγυηση αφου ηταν αγορασμενο κ υπηρχε αποδειξη απο τον κωτσοβολο  ονομαστικη. Ενω λειτουργουσε κανονικα αποφασισα να κανω επαναφορα εργοστ.ρυθμισεων γτ ειχε πολυ σαβουρα που δεν ειχε σβησει ο προηγουμενος. Το κινητο κολλησε στα gears κ το πηγα στην νοκια care στην αλεξανδρας χτες. Εκει αφου ζητησαν φωτοτυπια της αποδειξης  μου ειπαν πως θα επισκευαστει στο εξωτερικο κ θα μου επιστραφει σε 15 μερες . Ειναι λογικες τοσες μερες και γτ σωνει κ καλα να σταλει εξω ? ΘΑ θελα τη γνωμη σας

 

Δεν εχει σερβις στην Ελλαδα, μονο εξω, το γραφω παραπανω. Επισης, γιατι ζητουν αποδειξη? Με το IMEI εισαι μια χαρα κανονικα. Τοσε μερες κανει, γυρω στις 20 υπολογιζε.Εκτος αν μπορει να το δεις εκει με τον υπαλληλο μηοως και δεν ειναι τιποτα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ειδε καν ο υπαλληλος. Δεν πιστευω να χει καμια χρεωση π[εριεργη . Παντως τιποτα το ιδιαιτερα βαρυ δεν ειχε σαν εφαρμογη απλα ηθελα να τα σβησω ολα κ κολλησε για 15-20 λεπτα . Μετα εβγαλε τη λυπημενη φατσουλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Επισης, γιατι ζητουν αποδειξη? Με το IMEI εισαι μια χαρα κανονικα

Γιατι μπορει να το εχει κλεψει... αν δεν το δηλωσει ο αρχικος κατοχος, πως θα το ξερουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μπορει να το εχει κλεψει... αν δεν το δηλωσει ο αρχικος κατοχος, πως θα το ξερουν

Να το δηλωσει.

Με τα ξερα θα καιγονται και τα χλωρα?

Ειναι σα να λες ενοχος μεχρι αποδειξεως του εναντιου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τα λες....απο ομως εδω μεσα ποσοι εχουν κανει register κινητα, ταμπλετ, φορητους κ.α...?

Ε δε φταιει η εταιρεια για αυτο.

Αμελεια του χρηστη ειναι.

Εαν το θελησει ο χρηστης,η υπηρεσια εκει ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πότε στέλνουν τα κινητά στο εξωτερικό; Το καλοκαίρι που είχα πάει αυτοπροσωπως στην εταιρία μου δόθηκε η εντύπωση ότι τα επισκευαζαν εκεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πότε στέλνουν τα κινητά στο εξωτερικό; Το καλοκαίρι που είχα πάει αυτοπροσωπως στην εταιρία μου δόθηκε η εντύπωση ότι τα επισκευαζαν εκεί...

Αυτό λένε στα Nokia Care για τα Microsoft-Nokia (όχι για όλα), ότι η arvato είναι απλός μεσάζων και τα στέλνει Τσεχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...