Προς το περιεχόμενο

εταιρεια arvato.απαραδεκτη συμπεριφορα σε σερβις κινητου


helen7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι παιδια το 2520 εχει αποσυρθει απο την αγορα η συσκευη μου εγινε σκραπ ανακυκλωση δλδ και εγω περιμενω μεχρι σημερα που μιλαμε τιποτα.τι μπορω να κανω δεν θελω να μου φανε τα χρηματα οι δικηγοροι δν μ περισσευουν

Στο συνήγορο του καταναλωτή μόνο, όπως σου είπαν. Είναι δωρεάν.

 

Επίσης, στείλε ένα e-mail στη Microsoft λέγοντάς τους ότι αφού άκρη δε βγαίνει η υπόθεση έχει γνωστοποιηθεί στο συνήγορο του καταναλωτή,θα υπερασπιστείς τα δικαιώματά σου ως καταναλωτής σύμφωνα με το νόμο κτλ κτλ. Ζόρισε τους! Προσκομίζεις όλες τις αποδείξεις στο συνήγορο (e-mail κτλ) και συνεχίζεις!

 

Πάρε και ένα τηλέφωνο/στείλε e-mail στην Arvato ότι θα κινηθείς νομικά πλέον. Μήπως και φιλοτιμηθούν.

Επεξ/σία από Pseudonumo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 743
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω μπερδευτει με ολα οσα διαβαζω τελευταια.
Τελικα η arvato κανει service, ή απλα τα στελνει εξω;
Για sony ειναι εξουσιοδημενοι, ή τους το πηραν;
Περα απο το οτι συνηθως τα κανουν μανταρα,
το ισχυον status ποιο ειναι;
Να ξερουμε τι ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα.

Επειδη ηταν 'αθλιοι', τους πηραν το service.

 

Γιατι αν πχ ειχαν καλο service οπως η quest στα apple, δεν θα τους το επαιρνας.

 

Ειναι καλυτερα τωρα, κυριοι της arvato?

Τι να πεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εστειλα στον συνηγορο παιδια ειχα μια αμεση απαντηση καθως μου ζητησαν ταυτοτητα΄δεν εστειλα καποιο αλλο εγγραφο.περιμενω να μου ζητησουν αυτοι.μιλησα στην αρβατο τους ανεφερα οτι θα κινηθω νομικα μου ειπαν να προχωρησω οπως θελω.η microsoft μου λεει δεν ξερει τπτ η αρβατο οτι δεν εχουν ενημερωση.μακρια απο αυτους παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στελνει mail η microsoft. Μετα το απειλητικο που τους εστειλα περι μηνυσεων κτλ.μου λεει οτι στις 18.2.2016 εσταλει απο το επισκευαστικο τους κεντρο προς την αρωαρο το 950xl και μου εχουν δωσει και το ινει της νεας συσκευης.σημερα μου στελνουν οτι τελικα χθες το στειλανε για ελλαδα.συμπερασμα δεν εχουν κανει τπτ και μολις τους ειπα για νομικες διαδικασιες κτλ ενεργοποιηθηκαν.ημουν μεγαλος οπαδος των wp.πλεον ουτε ζωγραφιστους.θα πουληθει με το που παραληφθει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρβατο σημερα μου λενε ακομα δεν εχουν στειλει τιποτα!!!μετα απο 2 ωρεες λαμβανω μειλ απο την micosoft οτι η συσκευη ειναι αρβατο και αυριο αποστελετε σε εμενα!ακου οι βλακες οι ανοργανωτοι.περιμενω μεχρι σαββατο και απο βδομαδα παω δικηγορο αν δεν κλεισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρβατο σημερα μου λενε ακομα δεν εχουν στειλει τιποτα!!!μετα απο 2 ωρεες λαμβανω μειλ απο την micosoft οτι η συσκευη ειναι αρβατο και αυριο αποστελετε σε εμενα!ακου οι βλακες οι ανοργανωτοι.περιμενω μεχρι σαββατο και απο βδομαδα παω δικηγορο αν δεν κλεισει.

 

Δυστυχώς άμα δεν έχεις πρόσβαση στα κεντρικά γραφεία να τα κάνεις μπουρδέλο δε δικαιώνεσαι. Από ότι έχω ακούσει πάντως, χωρίς να έχω βιώσει προσωπικές εμπειρίες ΙΝΚΑ και Συνήγορος κάνουν πολύ καλή και άμεση δουλειά σε τέτοιες περιπτώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω τα ιδια λεω παιδια μια χαρα οι συσκευες της microsoft αλλα το 550 ειχε κολλησει στα gears και εκανε 1μιση μηνα να επισκευαστει κ να ρθει στα χερια μου. Χτες το βραδυ το παρελαβα μαζι με μια αθλια tempered glass δωρο της microsoft ..Eλεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω προσβαση παιδια σε καταστημα κοσμοτε εργαζομαι απλα επειδη συνεργαζομαστε με αυτους κανω υπομονη

 

Υπάρχει ο επίμονος, ο υπομονετικός και ο μαλάκας... Κάποια στιγμή είναι η φάση που διαλέγεις και παίρνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ο επίμονος, ο υπομονετικός και ο ΜΑΛΑΚΑΣ... Κάποια στιγμή είναι η φάση που διαλέγεις και παίρνεις...

 Μάλλον την 3η την επιλογή  την έχει υιοθετήσει η arvato προς τους πελάτες της  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μάλλον την 3η την επιλογή  την έχει υιοθετήσει η arvato προς τους πελάτες της  

 

Κοίτα, από τη στιγμή που πας στο service της arvato, γι αυτούς είσαι default μαλάκας. Σημασία έχει να αποδείξεις πως δεν είσαι και να τους δώσεις να το καταλάβουν.

Πάρε και ένα τηλέφωνο/στείλε e-mail στην Arvato ότι θα κινηθείς νομικά πλέον. Μήπως και τρομοκρατηθούν.

 

Fixed

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...