Προς το περιεχόμενο

εταιρεια arvato.απαραδεκτη συμπεριφορα σε σερβις κινητου


helen7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 743
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εφόσον είναι Samsung το πάς στην Smartec.Η Arvato αναλαμβάνει τα Sony.Αν το πας Arvato θα σου πουν οτι έχει πιάσει υγρασία(εκεί θα μπορούσες να τους πεις:(-Δάκρυσε επειδή ζορίστικε το usb) :-D

 

Ούτε η Smartec είναι τέλεια(Εχει βγάλει κινητά με καμμένη πλακέτα εκτός εγγύησης) ,αλλά καμία σχέση με την Arvato.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και παλι,

Το πηγα σημερα πρωι πρωι αρβατο μιας και ηταν κοντα και βιαζομουν και ολα μια χαρα τελικα. Φιλικοι ηταν και σε 45 λεπτα το χα παλι στα χερια μου.

Με τα τοσα που δα εδω μεσα σκιαχτηκα αλλα οπως φαινεται δουλευει κομπλε.

Σας ευχαριστω οπως και να χει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλημερα,εστειλα απο τν Δευτερα το LG G2  μου αρβατο λοιπον για το κλασσικο θεμα τν G2 με τν κιτρινη οθονη απο οσα εχω διαβασει. μ στειλανε χθες το πρωι οτι μετα απο ελεγχο ειναι σε αναμονη για κατασκευη...ποσο θα παρει περιπου ξερουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11η μερα σημερα λοιπον,το εχω στειλει απο την 1η του μηνα για μια αλλαγη μπαταριας το κινητο και σημερα μου ειπαν οτι παει για μετα τν 15Αυγουστο. πραγματικα τι γινεται? απο αλλο πλανητη ερχεται η μπαταρια? Απαισια αναμονη στην αρβατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11η μερα σημερα λοιπον,το εχω στειλει απο την 1η του μηνα για μια αλλαγη μπαταριας το κινητο και σημερα μου ειπαν οτι παει για μετα τν 15Αυγουστο. πραγματικα τι γινεται? απο αλλο πλανητη ερχεται η μπαταρια? Απαισια αναμονη στην αρβατο

 

Εγω που εχω αγορασμενη μπαταρια εφεδρικη,

αν τους παω το κινητο, θα μου την τοποθετησουν;

Ή πρεπει ντε και καλα να αγορασεις απο αυτους + την μπαταρια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που εχω αγορασμενη μπαταρια εφεδρικη,

αν τους παω το κινητο, θα μου την τοποθετησουν;

Ή πρεπει ντε και καλα να αγορασεις απο αυτους + την μπαταρια;

λογικό δεν είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικό δεν είναι?

 

Λογικο δεν ξερω αν ειναι,

αλλα αν εγω θελω minimal καθυστερηση (οχι παραγγελια δηλαδη, οσες μερες κι αν κανει),

θα επρεπε να υπαρχει η δυνατοτητα απλα για τοποθετηση, και ας χρεωσουν εργατικα.

Και μιλω φυσικα για τηλεφωνα με μη αφαιρουμενη μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,εστειλα απο τν Δευτερα το LG G2  μου αρβατο λοιπον για το κλασσικο θεμα τν G2 με τν κιτρινη οθονη απο οσα εχω διαβασει. μ στειλανε χθες το πρωι οτι μετα απο ελεγχο ειναι σε αναμονη για κατασκευη...ποσο θα παρει περιπου ξερουμε?

Πιστεύω είναι λάθος που το πήγες στην Arvato και όχι στη Procordia που είναι και το επίσημο service της LG.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω είναι λάθος που το πήγες στην Arvato και όχι στη Procordia που είναι και το επίσημο service της LG.

Αμ ελα που δεν το ηξερα...τοσο πολυ πια για μια μπαταρια? αν ειναι δυνατον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...