Προς το περιεχόμενο

Μεταφορα χρηματων μεσω τραπεζας. Ποτε θα φανουν στο λογαριασμο?


CROM271

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 26/9/2018 στις 12:43 ΜΜ, Prof_Chaos είπε

προχθές 18:30 εγινε.. αν δεν πάθεις που λένε δεν θα μάθεις .. Ποτέ ξανα λοιπόν μεταφορά απο μια τράπεζα σε μια άλλη αν βιάζεσαι.

Το περίεργο είναι οτι η έθνική εχει την επιλογή για άμεση κατάθεση με +1 ευρώ αλλά τις εκτός ώρες λειτουργίας το εχει απενεργοποιημένο για κάποιο περίεργο λόγο.

Δεν το καταλαβαίνω , δεν θα μπορουσαν να εχουν ενεργοποιημένο και να εκτελέσουν την κίνηση την αμέσως επόμενη εργάσιμη;

Τελικά πότε τα ειδες γιατι εχω το ιδιο θεμα, αλλά απο Πειραιως προς εθνική σε εμβασμα που εγινε περιπου στις 19:00 την προηγούμενη Πεμπτη 27 Σεπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Την επόμενη εργάσιμη δε μπήκαν αλλά την μεθεπόμενη έως τις 12 είχαν φανεί. 

3 λεπτά πριν, Georgio81 είπε

Τελικά πότε τα ειδες γιατι εχω το ιδιο θεμα, αλλά απο Πειραιως προς εθνική σε εμβασμα που εγινε περιπου στις 19:00 την προηγούμενη Πεμπτη 27 Σεπτ.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 λεπτά πριν, Georgio81 είπε

Τελικά πότε τα ειδες γιατι εχω το ιδιο θεμα, αλλά απο Πειραιως προς εθνική σε εμβασμα που εγινε περιπου στις 19:00 την προηγούμενη Πεμπτη 27 Σεπτ.

Το απλούστερο είναι να επικοινωνήσεις με την τράπεζά σου, με αριθμό εμβάσματος.

Χοντρικά, θέλεις μία εργάσιμη και θα εμφανιστεί αργά (δηλαδή με το πέρασμα των διαφόρων πράξεων στο σύστημα, απόγευμα). Η Πέμπτη δεν μετράει αφού η κίνηση έγινε εκτός τραπεζικού ωραρίου, μία μέρα η Παρασκευή, κανονικά σήμερα Δευτέρα, μέχρι το απόγευμα, θα πρέπει να έχουν φανεί.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας μου εστειλαν ενα σημαντικο ποσο Απο εθνικη στον λογαριασμο μου ο οποιος ειναι και αυτος εθνικη τα εστειλε χτες αλλα σημερα δεν εχουν εμφανιστει..Ειναι φυσιολογικο και αν ναι ποτε θα εμφανιστουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Μαρια Νικολαου είπε

Γεια σας μου εστειλαν ενα σημαντικο ποσο Απο εθνικη στον λογαριασμο μου ο οποιος ειναι και αυτος εθνικη τα εστειλε χτες αλλα σημερα δεν εχουν εμφανιστει..Ειναι φυσιολογικο και αν ναι ποτε θα εμφανιστουν;

Αν ειναι απο ιδια τρεπεζα επερεπε να εμφανιστουν αμμεσα.Εισαι σιγουρη οτι στα εστειλαν ?Με ποιο τροπο στα εστειλαν ?

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Μαρια Νικολαου είπε

Γεια σας μου εστειλαν ενα σημαντικο ποσο Απο εθνικη στον λογαριασμο μου ο οποιος ειναι και αυτος εθνικη τα εστειλε χτες αλλα σημερα δεν εχουν εμφανιστει..Ειναι φυσιολογικο και αν ναι ποτε θα εμφανιστουν;

Αυτο που ειπε ο Γιαννης,αμεσα επρεπε να φανουν,και ακομα και απο αλλη τραπεζα να ηταν περασε  η μια εργασιμη που απαιτειται,οποτε μαλλον δεν τα εστειλε.Μηπως ηταν κανας αμπντουλ απο xe.gr? 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, fastnq2 είπε

Αυτο που ειπε ο Γιαννης,αμεσα επρεπε να φανουν,και ακομα και απο αλλη τραπεζα να ηταν περασε  η μια εργασιμη που απαιτειται,οποτε μαλλον δεν τα εστειλε.Μηπως ηταν κανας αμπντουλ απο xe.gr? 😂😂

Απο αλλη τραπεζα ισως δεν φτανει η μια μερα και εχει και προμηθεις .Αρχιζω και φοβαμαι για την φιλη μας αν ειναι ετσι οπως τα λεει .

Απο αλλη τραπεζα αμεσα και χωρις προμηθεια με το IRIS μεχρι 500 ευρω την ημερα 24/24, 365/365

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σας πω παιδια η αληθεια ειναι πως δεν καταλαβαινω γιατι καθυστερησαν ή αν ειναι οντως μεσα στον λογαριασμο και δεν φαινονται στο ATM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Μαρια Νικολαου είπε

Τι να σας πω παιδια η αληθεια ειναι πως δεν καταλαβαινω γιατι καθυστερησαν ή αν ειναι οντως μεσα στον λογαριασμο και δεν φαινονται στο ATM...

Είσαι σίγουρη ότι στα έστειλε; 

Τι αποδεικτικό έχεις; 

Του πούλησες κάτι μήπως; 

Αν ήταν στο λογαριασμό σου θα τα έβλεπες στο ΑΤΜ

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Μαρια Νικολαου είπε

Δεν του πουλησα κατι ειναι οικογενειακος μου φιλος και ηταν να μου τα δωσει για να πληρωσω κατι εξοδα του

Πάλι καλά. Επιμένει ότι στα έστειλε; 

Αποδεικτικό έχει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Μαρια Νικολαου είπε

Ναι ειπε πως μου τα εστειλε και θα μου στειλει αποδεικτικο μολις γυρισει σπιτι αλλα δεν γνωριζω τι συνεβει

Θα δειξει... Πάντως κάτι δεν μου αρέσει αν όλα έγιναν έτσι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Μαρια Νικολαου είπε

Ναι ειπε πως μου τα εστειλε και θα μου στειλει αποδεικτικο μολις γυρισει σπιτι αλλα δεν γνωριζω τι συνεβει

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν στα έστειλε με τον τρόπο που είπε, αν όντως στα έχει στείλει βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκανα και εγω μια μεταφορα απο Εθνικη σε Alpha χτες το απογευμα  (και οι δυο δικοι μου λογαριασμοι) οποτε μαλλον απο Δευτερα και βλεπουμε. Και τα ψιλοβιαζομαι ρε γμτ..

Δεν ξερω τι γινετε σε αλλες χωρες αλλα μονο εμενα μου φαινεται εξωφρενικο το να χρειαζεσαι 2 και 3 εργασιμες για μεταφορα χρηματων σε τραπεζες εσωτερικου?

Επεξ/σία από ardi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...