Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ήρθε επιτέλους! Δεν πλήρωσα τίποτα. Ούτε υπογραφή ούτε τα έγγραφα ήταν μέσα. Τα έβγαλαν και τα κράτησαν ποιος ξερει τι έγινε . Ο dhl τσίμπησε 5ευρω20210217_145827.jpg.31bce6bd4bbed69649be415380205b27.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα!! Για κάποιο λόγο η παραγγελία μου φαίνεται στην Ολλανδία εδώ και μια εβδομάδα...μεταφορική είναι η p2p trakpak! Έχει καποιος ανάλογη εμπειρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία 213 ευρώ πρέπει να έχουν κάνει κάποιου είδους συμφωνία με το τελωνειο! Είκοσι ευρώ μεταφορικά φαρμακείο!

6CDD4DDB-AB7A-4FE9-A923-9B38F2287DD6.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/12/20 εκανα μια παραγγελεια στο sportsdirect 307€. To δεμα εφυγε απο την Αγγλια στις 10/01/21 με dhl και στις 12/01/21 φανηκε οτι παραδοθηκε σε καποιον Jay Hawkins... Μετα απο πολυ ψαξιμο και επικοινωνια με sportsdirect στις 26/01/21 με παιρνουν τηλεφωνο απο την Orbit, η οποια αν καταλαβα καλα ανηκει στην Fedex και μου λενε οτι το δεμα μου βρισκετε στο τελωνειο και θα μου στειλουν προσφορα !! Στην προσφορα μου ζητουσαν 207€ για τον εκτελωνισμο και απο τοτε προσπαθω να βγαλω ακρη ... Mail στο mail με sportsdirect μου ειπαν οτι λυπουντε και αν δεν θελω να το εκτελωνισω να επικοινωνησω με την courier και να τους πω να το στειλουν πισω. Επισης μου ειπαν απο το sportsdirect οτι θα παρω τα λεφτα μου 14 εργασιμες μετα που θα παει το δεμα...
Οποτε αυριο θα παρω τηλεφωνω στην orbit να τους πω να στειλουν το δεμα μου πισω...

Untitled.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι δεν στέκει σε όλη αυτό να παραδόθηκε σε κάποιον άλλο να το κάνει τι.... εμένα προσωπικά έχει φύγει πριν κάτι μέρες με fedex εκτελωνίστηκε Ολλανδία και έρχεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, stathisgs800 είπε

Κάτι δεν στέκει σε όλη αυτό να παραδόθηκε σε κάποιον άλλο να το κάνει τι.... εμένα προσωπικά έχει φύγει πριν κάτι μέρες με fedex εκτελωνίστηκε Ολλανδία και έρχεται....

Θυμισε μας κοστος και ημερομηνία παραγγελίας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mpoumpoukas είπε

Στις 25/12/20 εκανα μια παραγγελεια στο sportsdirect 307€. To δεμα εφυγε απο την Αγγλια στις 10/01/21 με dhl και στις 12/01/21 φανηκε οτι παραδοθηκε σε καποιον Jay Hawkins... Μετα απο πολυ ψαξιμο και επικοινωνια με sportsdirect στις 26/01/21 με παιρνουν τηλεφωνο απο την Orbit, η οποια αν καταλαβα καλα ανηκει στην Fedex και μου λενε οτι το δεμα μου βρισκετε στο τελωνειο και θα μου στειλουν προσφορα !! Στην προσφορα μου ζητουσαν 207€ για τον εκτελωνισμο και απο τοτε προσπαθω να βγαλω ακρη ... Mail στο mail με sportsdirect μου ειπαν οτι λυπουντε και αν δεν θελω να το εκτελωνισω να επικοινωνησω με την courier και να τους πω να το στειλουν πισω. Επισης μου ειπαν απο το sportsdirect οτι θα παρω τα λεφτα μου 14 εργασιμες μετα που θα παει το δεμα...
Οποτε αυριο θα παρω τηλεφωνω στην orbit να τους πω να στειλουν το δεμα μου πισω...

Untitled.png

Λογικά έπεσες στο μεσοδιάστημα που η παραγγελία ήταν 2020 αλλά εκτελωνίζεται 2021, χωρίς να έχει κάνει κάποια συμφωνία η sportsdirect με τις courier  (για να μη χρεώνουν τα δικά τους κερατιάτικα) και χωρίς να έχει αυξήσει τις τιμές της και να έχει συμπεριλάβει και το κάστος εκτελωνισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...