Προς το περιεχόμενο

SNR,Noise Margin,Profiles Παρόχων και Αλλαγές Profiles Για Σταθερότητα.


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 minutes ago, kosgreece said:

Είμαι έτοιμος για έλεγχο αύριο από της 11 μέχρι της 3 για να δούμε τι θα γίνει :-)

εχω δει πολλες φορες να αλλαζει τελευταια στιγμη η ημερομηνια απο τον οτε οποτε μην τρομαξεις αν σου πουν οτι αλλαξε η ημερομηνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι προετοιμασμενος έχω ακούσει πως δεν πήγαν κι όλας και οι άνθρωποι περίμεναν γιατί τους έχω μάθει,το μόνο καλό είναι πως ο τεχνικός του ΟΤΕ στο Πέραμα είναι φίλος και τον γνωρίζω και του έχω στείλει ήδη αν και δεν είναι στο χέρι του και αυτού νου γιατί μέχρι και το πρωί μου είπε πως δεν έχουν στείλει να περάσει,τελικά το έμαθα στης 3 παρατεταρτο και η nova μου έστειλε στης 3 και 10 πάντως δεν έχει πάρει άλλη εντολη μέχρι στιγμής που μίλησα,εδώ είμαστε μικρή κοινωνία και ξερομαστε μεταξύ μας αυτό είναι το καλο σε σχέση με πολύ μεγάλους δήμους της αττικης :-) ειδωνεν από αύριο θα ενημερώσω να δω τι σκοπό έχει ο ΟΤΕ να μου κάνει αυριο :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το μεγιστο που μπορω να εχω με το router της nova ειναι αυτο και πλεον θα το ψαξουν να δουν τι συνβαινει αλλη βλαβη καινουργια :-( στην καμπινα παει 140 και στον κατανεμητη της πολυκατοικιας φτανει 76 απωλεια τεραστεια η αποσταση καμπινα κατανεμητη ειναι 60 μετρα δεν δικαιολογειται αυτο με τιποτα

Καταγραφή2.PNG

Επεξ/σία από kosgreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, kosgreece said:

Είμαι προετοιμασμενος έχω ακούσει πως δεν πήγαν κι όλας και οι άνθρωποι περίμεναν γιατί τους έχω μάθει,το μόνο καλό είναι πως ο τεχνικός του ΟΤΕ στο Πέραμα είναι φίλος και τον γνωρίζω και του έχω στείλει ήδη αν και δεν είναι στο χέρι του και αυτού νου γιατί μέχρι και το πρωί μου είπε πως δεν έχουν στείλει να περάσει,τελικά το έμαθα στης 3 παρατεταρτο και η nova μου έστειλε στης 3 και 10 πάντως δεν έχει πάρει άλλη εντολη μέχρι στιγμής που μίλησα,εδώ είμαστε μικρή κοινωνία και ξερομαστε μεταξύ μας αυτό είναι το καλο σε σχέση με πολύ μεγάλους δήμους της αττικης :-) ειδωνεν από αύριο θα ενημερώσω να δω τι σκοπό έχει ο ΟΤΕ να μου κάνει αυριο :-)

και εγω στο ειπα επειδη βλεπω πολλες φορες να λεει ο οτε οτι η βλαβη θα ελεγχθει 10/10/2019 για παραδειγμα και μετα να πηγαινει 11/10 και μετα 12/10.

3 minutes ago, kosgreece said:

το μεγιστο που μπορω να εχω με το router της nova ειναι αυτο και πλεον θα το ψαξουν να δουν τι συνβαινει αλλη βλαβη καινουργια :-( στην καμπινα παει 140 και στον κατανεμητη της πολυκατοικιας φτανει 76 απωλεια τεραστεια

Καταγραφή2.PNG

αλλαγη απερχομενου πρεπει να γινει και ελπιζω να υπαρχει καποιο καλυτερο απο αυτο που εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλαξαμε πορτα ζευγος αλλα ηταν το καλυτερο σημειο που μπορουσε να με βαλει πριν 1 μηνα ειχαν ξεκινησει εργασιες ενα σηνεργειο δεν ξερω ακριβως τι ηταν και κανανε εργασιες στο σημεια εκει που ειναι ο χαλκος του οτε μαλλον κατι συνεβει και πηραξαν τον χαλκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, kosgreece said:

αλλαξαμε πορτα ζευγος αλλα ηταν το καλυτερο σημειο που μπορουσε να με βαλει πριν 1 μηνα ειχαν ξεκινησει εργασιες ενα σηνεργειο δεν ξερω ακριβως τι ηταν και κανανε εργασιες στο σημεια εκει που ειναι ο χαλκος του οτε μαλλον κατι συνεβει και πηραξαν τον χαλκο

αν δοθει για καλωδιακη θα πρεπει να βρουν το προβλημα και να το φτιαξουν.αν δεν δοθει την εκατσες.αλλα ακομα και να δοθει ποσο γρηγορα θα λυθει ειναι αλλο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 minutes ago, kosgreece said:

για να δουμε τι θα γινει και βλεπουμε πως θα παει

να σαι καλα παντως :-)

ελπιζω να το φτιαξουν γιατι αν ειναι χαλκος οτι παροχο και να βαλεις το ιδιο θα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, kosgreece said:

Έπεσα απλά στην περίπτωση φίλε μου 

δεν εισαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος δυστυχως.πολλες καλωδιακες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τελικα ηρθε εκτος υπηρεσιας και μου το εφτιαξε ο φιλος του οτε σας ευχαριστω πολυ παιδια για την πολυτιμη βοηθεια σας

 

Καταγραφή.PNG

Επεξ/σία από kosgreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, kosgreece said:

τελικα ηρθε εκτος υπηρεσιας και μου το εφτιαξε ο φιλος του οτε σας ευχαριστω πολυ παιδια για την πολυτιμη βοηθεια σας

Καταγραφή.PNG

αλλαγη απερχομενου λογικα.μια χαρα 120Mbit attainable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...