Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παιζω σε nomad και ειναι παιχνιδαρα, δεν ξερω τι λετε. Ναι εχω καποια crash σε ps5 αλλα φυσικα θα διορθωθουν στην πορεια δεν υπαρχει περιπτωση. Ειμαι Level 13 και 15 ωρες παιχνιδιου και δεν εχω δει καν τα γραμματα εναρξης του παιχνιδιου! Τι να λεμε τωρα; Και φανταστειτε να βγει και το next gen update ποσο πιο ωραιο θα ειναι! Εν τω μεταξυ καντε το money glitch οσο προλαβαινετε γιατι την αλλη εβδομαδα το πολυ θα το εχουν πατσαρει. Εχω 1,5 εκατομμυριο σε χρημα στο παιχνιδι μεσα και μπορω να το ανεβασω οσο θελω. Απλα για να ειστε ανετοι απο χρημα για να αγοραζετε οτι θελετε χαλαρα...

 

 

Επεξ/σία από polakis21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 747
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, polakis21 είπε

Εγω παιζω σε nomad και ειναι παιχνιδαρα, δεν ξερω τι λετε. Ναι εχω καποια crash σε ps5 αλλα φυσικα θα διορθωθουν στην πορεια δεν υπαρχει περιπτωση. Ειμαι Level 13 και 15 ωρες παιχνιδιου και δεν εχω δει καν τα γραμματα εναρξης του παιχνιδιου! Τι να λεμε τωρα; Εν τω μεταξυ καντε το money glitch οσο προλαβαινετε γιατι την αλλη εβδομαδα το πολυ θα το εχουν πατσαρει. Εχω 1,5 εκατομμυριο σε χρημα στο παιχνιδι μεσα και μπορω να το ανεβασω οσο θελω. Απλα για να ειστε ανετοι απο χρημα για να αγοραζετε οτι θελετε χαλαρα...

Σημερα   θα παω να το παρω  !

Τα ιδια λεγανε   ορισμενοι για το  witcher3 οταν ειχε βγει το ιδιο και  για το RD2 της R* .Οκ τωρα τα εκανε σκατα σε συγκεκριμενες εκδοσεις  περισσοτερο απο καθε αλλη φορα η CD  και μερος αυτου της επιστρεφεται  δικαιως  ως ενα σημειο .

Παραλληλα οπως συμβαινει σε τετοιες περιπτωσεις βρηκαν ευκαιρια για ιντερνετικες υστεριες  ατομα που στην τελικη δεν εχουν παιξει καν το παιχνιδι και που θα το παρουν μετα απο 4 χρονια  και αν .Οι γνωστοι και ως gamers tou youtube  γιατι μονο απο εκει βλεπουν τα παιχνιδια .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου το φέρανε δώρο χτες (ps5) αλλα με ολα αυτα που διαβάζω ακούω μου χαλασε η διάθεση κ λεω μηπως περιμένω να χουν φτιαχτεί θέματα. για το glitch με τα χρήματα κ γενικα αυτου του είδους τα glitch  ρε παιδια δε σας χαλαει την εμπειρία; αν εχω καταλαβει σωστα τα σοβαρα θέματα ξεκινανε μετα τις 15 20 ωρες που ανοιγει εντελως ο χαρτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ παραδέχονται ότι δούλευαν τις εκδόσεις σε PS4/One μέχρι την ημέρα κυκλοφορίας.... όπως και να χει δεσμεύονται για πολλά patch.
https://www.reddit.com/r/Games/comments/kde2jj/comment/gfw1401

Η CDP δεν θ’ αφήσει κανέναν παραπονεμένο. Θα υποστηρίξει μέχρι και την έκδοση για....

Spoiler

393-A08-EE-5-FC2-4-CFF-9-F99-6-EB00-E681

 

Επεξ/σία από DJTaurus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/12/2020 στις 10:49 ΠΜ, Psycho_Warhead είπε

Οι last-gen consoles πρέπει να πάρουν πόδι άμεσα, κρατάνε τα games πίσω. Next-gen consoles και PC only αλλά αυτό δυστυχώς θα ξεκινήσει το 2023 σύμφωνα με τις εταιρείες.

Μάστορα σε πια τράπεζα σε βολεύει να μου κανείς κατάθεση 500 ευρώ ; Όχι τιποτα άλλο αλλλα να μη σου κρατάω κ τα games πίσω .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, polakis21 είπε

Εγω παιζω σε nomad και ειναι παιχνιδαρα, δεν ξερω τι λετε. Ναι εχω καποια crash σε ps5

Δεν εχουν ολοι ps5 αδερφε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/12/2020 στις 2:06 ΜΜ, jousis είπε

Τουλάχιστον 2-3 επίπεδα πάνω απο αυτά τα παιχνίδια που αναφέρεις.
Το object density του cp2077 είναι για επόμενης γενιάς high-end PC.

Είπαμε, ας τους κράξουμε για τα ψέμματα που είπαν ("παίζει καλά") αλλά μην βγάλουμε και τα ps4/xbox δυνατά.

To Cyberpunk 2077 τρέχει εξαιρετικά ομαλά σε gpu και cpu τετραετίας (που τοτε ηταν high end οπως στο δικο μου i7 6700k GTX1070) χωρις ιχνος απο κολλήματα (σε ssd που παιζω)

ακομη και οταν απο τα 60 πεφτει 45fps η κινηση δινει ομαλή αίσθηση.

Επεξ/σία από Anuminas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, dream21 said:

3 ωριτσες και πολύ ασχολήθηκα σε Xbox series X

Δεν θεωρώ πως μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα για τέτοιου μεγέθους παιχνίδια με τόσο λίγη ώρα, όχι μόνο για το Cyberpunk δηλαδή αλλά για οποιοδήποτε αντίστοιχο, αλλά ΟΚ, προφανώς ο καθένας έχει τα γούστα του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, totalius είπε

Μάστορα σε πια τράπεζα σε βολεύει να μου κανείς κατάθεση 500 ευρώ ; Όχι τιποτα άλλο αλλλα να μη σου κρατάω κ τα games πίσω .

Το ποτε θα αλλαξει η γενια δεν εξαρταται απο τα οικονομικα σου ασχετα αν δε συμφωνω με τον psycho στο συγκεκριμενο.

Εν τελη ο μονος που φταιει ειναι η CDP που δε το ευχαριστιεται ο κοσμος οσο πρεπει τοσο στο PS4 οσο και στο PS5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Το ποτε θα αλλαξει η γενια δεν εξαρταται απο τα οικονομικα σου ασχετα αν δε συμφωνω με τον psycho στο συγκεκριμενο.

Εν τελη ο μονος που φταιει ειναι η CDP που δε το ευχαριστιεται ο κοσμος οσο πρεπει τοσο στο PS4 οσο και στο PS5

Δε καταλαβαινω τι σχεση εχει η αλλαγη γεννιας, το παιχνιδι πλασαριστηκε για την προηγουμενη γεννια. Oτι κοροιδεψαν τοσο κοσμο ειναι ξεκαθαρα προβλημα

Για να μη ξαναλεμε τα ιδια, αν δεν ηταν να βγει για ps4/xone δε θα υπηρχε τοσο κραξιμο, που δε το θεωρω κ ολας κραξιμο. Αν εκανε τα αντιστοιχα η EA/ACTIVISION/CAPCOM θα ειχε γινει πανικος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω πιστευω οτι αν το εβγαζε οπως ηταν στο demo μια χαρα θα επαιζε και σε ps4,μετα που βγηκαν τα rtx(2018) κτλ αλλαξε η κατασταση,μαλλον επεσε χρημα απο nvidia να βαλει rtx η cd project στο cyberpunk και γιαυτο πηρε και τοσες καθυστερησεις,και επειδη οι διαφορες ειναι πολυ μεγαλες απο demo σε retail προσπαθησε να το φερει καπως και στο ps4 στην τωρινη του εκδοση,αν εβγαζε 2 εκδοσεις θα επεφτε παλι κραξιμο απο κονσολαδες γιατι να πληρωνουμε τα ιδια λεφτα και τι ειναι αυτα τα γραφικα σε σχεση με Pc κτλ.Για τα bugs(που για μενα δεν ειναι gamebreaking) επαιξε πολυ μεγαλος ρολος και ο covid,οταν ο καθε development δουλευει απο το σπιτι μονος τους δεν ειναι το ιδιο με το να ειναι ολοι μαζι σε ενα γραφειο στην εταιρεια

 

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Δε καταλαβαινω τι σχεση εχει η αλλαγη γεννιας, το παιχνιδι πλασαριστηκε για την προηγουμενη γεννια. Oτι κοροιδεψαν τοσο κοσμο ειναι ξεκαθαρα προβλημα

Για να μη ξαναλεμε τα ιδια, αν δεν ηταν να βγει για ps4/xone δε θα υπηρχε τοσο κραξιμο, που δε το θεωρω κ ολας κραξιμο. Αν εκανε τα αντιστοιχα η EA/ACTIVISION/CAPCOM θα ειχε γινει πανικος

Θεωρησα οτι το point του psycho ηταν οτι η κατασταση του cyberpunk(μη ξεχναμε σε ποιο thread ειμαστε) ειχε να κανει με το cross-gen

Μεταξυ μας δεν εχει αδικο τουλαχιστον για το οτι οι next gen εκδοσεις ουσιαστικα δε βγηκαν.

Προσωπικα δεν εχω αποψη παντως στο cross-gen κομματι. Υπαρχουν λογοι για να γινει μεταβαση στην επομενη γενια οπως υπαρχουν και λογοι για να συνεχιστει η υποστηριξη της προηγουμενης γενιας. Τοσο για τους gamers οσο και για τις εταιριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Θεωρησα οτι το point του psycho ηταν οτι η κατασταση του cyberpunk(μη ξεχναμε σε ποιο thread ειμαστε) ειχε να κανει με το cross-gen

Μεταξυ μας δεν εχει αδικο τουλαχιστον για το οτι οι next gen εκδοσεις ουσιαστικα δε βγηκαν.

Προσωπικα δεν εχω αποψη παντως στο cross-gen κομματι. Υπαρχουν λογοι για να γινει μεταβαση στην επομενη γενια οπως υπαρχουν και λογοι για να συνεχιστει η υποστηριξη της προηγουμενης γενιας. Τοσο για τους gamers οσο και για τις εταιριες.

Ναι υπαρχουν λογοι να γινει μεταβαση, μαζι σου. Που κολαει αυτο ομως με το συγκεκριμενο παιχνιδι? Αυτοι ειπαν σχεδιαζεται και για το ps4,xone. Απο τη στιγμη που παρεδωσαν ενα σκουπιδαριο για τις δυο συγκεκριμενες κονσολες, και οι νεας γεννιας το παιζουν οπως το παιζουν, ειναι απαραδεκτοι. 

Δηλαδη παρεδωσαν ενα παιχνιδι σχεδιασμενο υποτιθεται για τη προηγουμενη γεννια σκουπιδι, unplayable, με sub20 fps, με με με, χωρις να δειξουν στον κοσμο τι αγοραζει(γτ η πλειοψηφια εχει αυτες τις κονσολες, και οχι νεας γεννιας, αρα τα λεφτα απο τις κονσολες προερχονται απο τη προηγουμενη γεννια). Δε μπορω να καταλαβω τι προσπαθω να σου εξηγησω τωρα, αλλα τεσπα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/12/2020 στις 10:49 ΠΜ, Psycho_Warhead είπε

Οι last-gen consoles πρέπει να πάρουν πόδι άμεσα, κρατάνε τα games πίσω. Next-gen consoles και PC only αλλά αυτό δυστυχώς θα ξεκινήσει το 2023 σύμφωνα με τις εταιρείες.

Οταν αυτή την στιγμή υπάρχουν 115Μ PS4 και 60Μ Xbox σε σχέση με τα 5M PS5 και 2Μ SeX και ενα game studio που είναι εταιρία με σκοπο το κέρδος και όχι φιλαθρωπικός οργανισμός που νομίζεις οτι έχει σκοπό να βγάζει τα games. Οταν θα υπάρχουν 50M PS5 και 50M SeX τοτε θα δείς να next-gen games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...