Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series X|S][Stadia]


skanjos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύμφωνα με την σελίδα της CD Projekt red οι κωδικοί της Ελλάδας δεν είναι αυτοί CUSA-16579 + CUSA-25194;;

Υπάρχει κάποιος/α με disc version Ελληνικό να μας πει τι κωδικούς έχουν τα δισκάκια;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 747
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θεωρώ ότι θα το διορθώσουν ρε παιδιά! Τι λαλακίες είναι αυτές να μας βάζουν να κάνουμε νέο account. Εμένα το δισκάκι από την collector είναι ντροπή τους να μην μπορεί να λάβει next gen update, όπως βεβαίως και σε όλα τα παιδιά που έχουν physical. Το προβλημα διαβάαζω στο reddit είνια σε πολλές χώρες, Βέλγιο, Ελλάδα, φινλανδία, σουηδία, ολλανδία κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα μου έδωσε την δυνατότητα για την "αγορα" του free upgrade, ενώ χτες δεν υπήρχε. Δεν ξέρω αν το έφτιαξαν αλλά χτες έβαλα να κατεβαίνει το trial πριν κοιμηθώ, ολοκληρώθηκε το download και πλέον τώρα μετά την σημερινή "αγορά" είναι full κομπλέ χωρίς ξανακατέβασμα, πάντα με το disc στο ps5.

Επεξ/σία από mdd45
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mdd45 είπε

Σήμερα μου έδωσε την δυνατότητα για την "αγορα" του free upgrade. Δεν ξέρω αν το εφτιαξαν αλλα χτες εβαλα να κατεβαίνει το trial πριν κοιμηθώ, ολοκληρώθηκε το download και πλέον τώρα μετά την σημερινή "αγορά" είναι full κομπλέ, πάντα με το disc στο ps5.

Το ίδιο έκανα κι εγώ χθες αλλά δεν τσέκαρα το πρωί να δω αν άλλαξε κάτι. Μακάρι να διορθώνεται έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, mdd45 είπε

Σήμερα μου έδωσε την δυνατότητα για την "αγορα" του free upgrade, ενώ χτες δεν υπήρχε. Δεν ξέρω αν το έφτιαξαν αλλά χτες έβαλα να κατεβαίνει το trial πριν κοιμηθώ, ολοκληρώθηκε το download και πλέον τώρα μετά την σημερινή "αγορά" είναι full κομπλέ χωρίς ξανακατέβασμα, πάντα με το disc στο ps5.

Καλή ιδέα! Θα το δοκιμάσω μόλις επιστρέψω σπίτι το βραδάκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stcp είπε

Δηλαδη κατεβασες την trial και στη συνεχεια με το disc μεσα σου εβγαλε δωρεαν αναβαθμιση? Για πειτε οσοι το κανατε αν δουλευει.

ακριβώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διορθώθηκε το πρόβλημα. Κάνει το upgrade κανονικά. (PS5)

Το πρωί που δοκίμασα δεν γινόταν, τώρα είναι οκ. Απλά βάζεις το play disc και θα σου βγάλει επιλογή για το δωρεάν upgrade 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα τσακάλια. Μια ερώτηση, δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί για την retail έκδοση του παιχνιδιού, δηλαδή σε δισκάκι.

Εάν το αγοράσω σε ps4 η μελλοντική αναβάθμιση σε ps5 είναι εφικτή και αν ναι, κοστίζει ή όχι;;

 

Ρωτάω γιατί διαβάζοντας κανά δυο σελίδες πίσω στο θέμα, δεν βρήκα κάτι σχετικά με ps4 έκδοση και συγκεκριμένα retail κι όχι digital. Αν έχει αναφερθεί κάτι ζητάω συγγνώμη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nikonas_T είπε

Διορθώθηκε το πρόβλημα. Κάνει το upgrade κανονικά. (PS5)

Το πρωί που δοκίμασα δεν γινόταν, τώρα είναι οκ. Απλά βάζεις το play disc και θα σου βγάλει επιλογή για το δωρεάν upgrade 

Αντε μακάρι.... γράψτε όσοι μπορείτε να το δοκιμάσετε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Nikonas_T είπε

Διορθώθηκε το πρόβλημα. Κάνει το upgrade κανονικά. (PS5)

Το πρωί που δοκίμασα δεν γινόταν, τώρα είναι οκ. Απλά βάζεις το play disc και θα σου βγάλει επιλογή για το δωρεάν upgrade 

ίσως για αυτό δούλεψε και σε εμένα σήμερα.... γλίτωσα το download σήμερα τουλάχιστον....

Επεξ/σία από mdd45
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, teopanta1 είπε

Μπορούμε να σβήσουμε την PS4 έκδοση του παιχνιδιού; ή πρέπει να έχουμε και αυτήν εγκατεστημενη; 

εγω την έσβησα κ διάβασε κανονικά τα save η ps5

για οσους το δοκιμάσουν σε ps5  η υλοποίηση  του dualsense πως σας φαινετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...