Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό


makfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι, εννοώ τραπεζικό λογαριασμό, αλλά δεν είναι δύσκολο να τον προσθέσεις.

 

Και μολις τον συνδεσω και στειλω τα λεφτα, θα μπορω να αγορασω κανονικα απο το vickmall; Δεν θα μου το μπλοκαρει λογω καρτας δηλαδη, ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eπειδη τα εχω χασει λιγο με τα τοσα μηνυματα, αν μπορει να με βοηθησει καποιος θα το εκτιμουσα.. Θελω να αγορασω απο vickmall. Επειδη οσες φορες εχω δοκιμασει την μεθοδο request money, τρωω ακυρο, μπορω να κανω top up μεσω IBAN; Μετα θα μπορω να αγορασω κανονικα;

 

Eυχαριστω και συγνωμη αν εχει ξανα απαντηθει.

Ενναλακτικά μπορείς να κάνεις και αυτό:

http://www.insomnia.gr/topic/588647-revolut-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%B2%CE%AF%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μολις τον συνδεσω και στειλω τα λεφτα, θα μπορω να αγορασω κανονικα απο το vickmall; Δεν θα μου το μπλοκαρει λογω καρτας δηλαδη, ετσι;

 

Ναι, μπορείς να αγοράσεις με το balance που θα έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μπορείς να αγοράσεις με το balance που θα έχεις.

Π****ια θα αγορασω :P. Δεν δεχεται η paypal την προσθηκη τραπεζας. Mου γραφει a bank can't be added right now

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση, σήμερα παρήγγειλε κανείς απο Banggood? έκανα 4 παραγγελίες , δεσμεύει τα λεφτα κανονικά (μίλησα με Πειραιώς όλα όκ) και στο banggood μου κανει reject την παραγγελία.

Συνέβη και σε άλλους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέματα αξιοπιστίας δεν έχω ακούσει απλά είναι λίγο τα "ζώα μου αργά".

Η τελευταία μου παραγγελία έκανε 6 μέρες βόλτα στο σκούτερ της FlytExpress στην Κίνα, πριν αποφασίσουν να την πάνε στην singpost.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω το shipito για μια αγορά των 130 δολαρίων από ΗΠΑ. μικρό δέμα και ελαφρύ. 

βάζοντας το βάρος του δέματος μου βγάζει με airmail economy 3,55+ 6,87 insurance, ενώ η αμέσως επόμενη οικονομικότερη λύση είναι το  USPS First Class International Parcel με 23,27 χωρίς Insurance.

το airmail να σας πω την αλήθεια δεν το έχω ξανακούσει, νόμιζα ότι υπάρχει μόνο η USPS για απλό ταχυδρομείο.

ποια υπηρεσία λέτε να χρησιμοποιήσω από πλευράς ταχύτητας, αξιοπιστίας, αλλά και τις λιγότερες πιθανότητες για τελωνείο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα συμφορουμίστες,

 

Τώρα που καταφέραμε και παρακάμψαμε τα capital controls :-D , παίζει καμιά λίστα με ιστότοπους (κατά προτίμηση Ευρώπη λόγω τελωνείων) για επώνυμα ρούχα σε προσφορές; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...