Προς το περιεχόμενο

αναρχοτρομοκρατες ετων 20 με γερα πορτοφολια!


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι σου προσάπτουμε ρε φασίστα; Λες δεν τους κάνανε καλά, αλλά μετά ότι κι εσύ τα ίδια θα τους έκανες. Δεν πας να πηδήξεις μόνος σου μες την πηγάδα να τελειώνουμε μια ώρα αρχίτερα;

 

 

Καλά και εσύ ξεκόλλα με το αυτοκολλητάκι σου. 

 

Καταδικάζω τις παράνομες πράξεις. Και βέβαια καταδικάζω τις πράξεις των 20άρηδων. Αλλά και τα βασανιστήρια. Και όχι , δεν τους θέλω εκτός. Τους θέλω εντός φυλακής αλλά και μια καλύτερη αστυνομία. Είδες τι ωραία πράγματα λέμε όταν δεν μιλάμε για φαγητά? 

 

κάνω εντιτ για να βελτιώνω τις σκέψεις μου. Η ταχύτητα στη γραφή συνήθως καταλήγει σε ασάφειες αλλά που να προλάβω την ροή του νήματος

 

Το λάθος με τη dhmhtrhs πχ είναι ότι δουλεύω στη μισή οθόνη και ενώ βλέπω το κείμενο δεν βλέπω τα ονόματα και καμμιά φορά το ξεχνάω σε πιο μιλάω. Το multitasking με σκοτώνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 799
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σε εκείνη τη περίπτωση ο Ξηρός πρόλαβε και τους έδωσε όλους στεγνά. Οπότε η λύση της υπόθεσης εξελίχθηκε πολύ γρήγορα.

 

Εδώ θέλανε να βγάλουν γρήγορα τις φωτογραφίες στη δημοσιότητα για να εξαρθρώσουν γρήγορα και την υπόλοιπη σπείρα. Προφανώς κατα την "διαδικασία ανάκρισης" δεν ήταν ιδιαίτερα συνεργάσιμοι οι συλληφθέντες, γι'αυτό οι "τεχνικές ανάκρισης" είναι εμφανείς στις φωτό. 

 

Εντάξει εσύ μπορεί να θεωρείς ότι τις έφαγαν γιατί τους έβρισαν τη μάνα. Εγώ λέω τις έφαγαν γιατί δεν ξέρναγαν τις πληροφορίες που ήθελαν οι μπάτσοι.

 

Χωρίς να θέλω να το παίξω ειδήμων, έχω την εντύπωση πως τον ξηρό κάτι τον ποτήσανε σε εκείνο το νοσοκομείο (έτσι είχε ακουστεί τουλάχιστον). Επίσης το 45άρι και η σφραγίδα δεν βρέθηκε ποτέ, θα μπορούσαν να είχαν λιώσει λοιπόν στο ξύλο τον κουφοντίνα για να τους πει που βρίσκονται. Εξ όσων γνωρίζω δεν το κάνανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σου προσάπτουμε ρε φασίστα; Λες δεν τους κάνανε καλά, αλλά μετά ότι κι εσύ τα ίδια θα τους έκανες. Δεν πας να πηδήξεις μόνος σου μες την πηγάδα να τελειώνουμε μια ώρα αρχίτερα;

 

Λεω δεν τους κανανε καλα απο νομικης αποψης σαν μπατσοι, αλλα οτι εγω το ιδιο θα τους εκανα. Τι δεν καταλαβαινεις? Πες με φασιστα και ο,τι αλλο θες. Εγω απλα θα σε λεω μαλακα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για το φοτοσοπ δεν ξερω ουτε και με νοιαζει. Παντως αν θελαν να κρυψουν το γεγονος θα μπορουσαν να τις δωσουν αργοτερα πειραγμενες ή να τους βγαζανε νωριτερα φωτο πριν τις φανε (αν δεχτουμε οτι τις φαγανε στο κρατητηριο και οχι κατα την συλληψη).

 

Ειπαμε ειναι ηλιθιοι αλλα οχι και τοσο. Τωρα γιατι επελεξαν να τις δειξουν κανονικα στην αρχη, κανεις δεν ξερει...

Κοίταξε το underlined δεν το κατάλαβα, πειραγμένες είναι. Αν δεν ήταν πειραγμένη μία με το paint μάλιστα οι μισοί εδώ μέσα "δεν θα έβλεπαν τίποτα στραβό" στις φώτο. Αυτό στο εγγυώμαι.

 

Το bolded θα έπρεπε να σε προβληματίζει πάντως κι εσένα και αυτούς που δεν μπορούν να απαντήσουν στην ερώτηση μου. Ξαναλέω, όχι γιατί τους δείρανε (ας δεχτούμε ότι "καλά τους κάνανε") αλλά γιατί τις πειράξανε. Αποχωρώ για να μην θεωρηθεί ότι κάνω flame.

 

 

 

 

Η επίσημη δικαιολογία δια στόματος υπουργού "προστασίας" του πολίτη ήταν: για να είναι περισσότερο ευδιάκριτα τα χαρακτηριστικά τους.

 

Δε κάνω πλάκα, το είπε.

Καλά αυτός ήταν που είχε πάει να βγάλει τρελούς ιατροδικαστές και φωτογραφίες, έχει το ακαταλόγιστο πλέον. Πολλά χρόνια CEO στο ΠΙΚΠΑ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω δεν τους κανανε καλα απο νομικης αποψης σαν μπατσοι, αλλα οτι εγω το ιδιο θα τους εκανα. Τι δεν καταλαβαινεις? Πες με φασιστα και ο,τι αλλο θες. Εγω απλα θα σε λεω μαλακα.

Όχι και φασίστας επειδή είσαι υπερ των βασανιστηρίων. Σιγά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και εσύ ξεκόλλα με το αυτοκολλητάκι σου. 

 

Καταδικάζω τις παράνομες πράξεις. Και βέβαια καταδικάζω τις πράξεις των 20άρηδων. Αλλά και τα βασανιστήρια. Και όχι , δεν τους θέλω εκτός. Τους θέλω εντός φυλακής αλλά και μια καλύτερη αστυνομία. Είδες τι ωραία πράγματα λέμε όταν δεν μιλάμε για φαγητά? 

 

κάνω εντιτ για να βελτιώνω τις σκέψεις μου. Η ταχύτητα στη γραφή συνήθως καταλήγει σε ασάφειες αλλά που να προλάβω την ροή του νήματος

 

Το λάθος με τη dhmhtrhs πχ είναι ότι δουλεύω στη μισή οθόνη και ενώ βλέπω το κείμενο δεν βλέπω τα ονόματα και καμμιά φορά το ξεχνάω σε πιο μιλάω. Το multitasking με σκοτώνει.

Δεν σε πιάνω ομολογώ :P Έτσι κι αλλιώς δεν quotαρα εσένα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι και φασίστας επειδή είσαι υπερ των βασανιστηρίων. Σιγά.

 

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A6%CE%B1%CF%83%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82

 

εντάξει το παράχεσες.

 

Δεν έχει σημασία. Αλλά το να πετάμε έτσι απλά χαρακτηρισμούς σε συνομιλητές είναι τουλχ. ανώριμο. Δε βοηθάει και πολύ στη συζήτηση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε το underlined δεν το κατάλαβα, πειραγμένες είναι. Αν δεν ήταν πειραγμένη μία με το paint μάλιστα οι μισοί εδώ μέσα "δεν θα έβλεπαν τίποτα στραβό" στις φώτο. Αυτό στο εγγυώμαι.

 

Το bolded θα έπρεπε να σε προβληματίζει πάντως κι εσένα και αυτούς που δεν μπορούν να απαντήσουν στην ερώτηση μου. Αποχωρώ για να μην θεωρηθεί ότι κάνω flame.

 

 

Καλά αυτός ήταν που είχε πάει να βγάλει τρελούς ιατροδικαστές και φωτογραφίες, έχει το ακαταλόγιστο πλέον. Πολλά χρόνια CEO στο ΠΙΚΠΑ

 

Δεν ξέρω, ίσως κάνω λάθος. Εγώ πρώτα είδα τις "χτυπημένες" και μετα είδα τις πειραγμενες, οπότε νομιζα οτι πηγαν να το μαζεψουν μετα. Αν πρωτα ειχαν βγει οι φωτοσοπιες και μετα οι κανονικες τοτε εκανα λαθος και για αυτο δεν καταλαβες τι εννοουσα.

 

Οσο για το bolded επιτηδες το εγραψα, προσεχω τι λεω πολυ καλα. Ειναι προσωπικη μου αποψη ξαναλεω και δεν εχω προβλημα να το επαναλαμβανω. Δεν με νοιαζει=δεν στεναχωριεμαι=δεν μου καιγεται καρφι κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και εσύ ξεκόλλα με το αυτοκολλητάκι σου. 

 

Καταδικάζω τις παράνομες πράξεις. Και βέβαια καταδικάζω τις πράξεις των 20άρηδων. Αλλά και τα βασανιστήρια. Και όχι , δεν τους θέλω εκτός. Τους θέλω εντός φυλακής αλλά και μια καλύτερη αστυνομία. Είδες τι ωραία πράγματα λέμε όταν δεν μιλάμε για φαγητά? 

 

κάνω εντιτ για να βελτιώνω τις σκέψεις μου. Η ταχύτητα στη γραφή συνήθως καταλήγει σε ασάφειες αλλά που να προλάβω την ροή του νήματος

 

Το λάθος με τη dhmhtrhs πχ είναι ότι δουλεύω στη μισή οθόνη και ενώ βλέπω το κείμενο δεν βλέπω τα ονόματα και καμμιά φορά το ξεχνάω σε πιο μιλάω. Το multitasking με σκοτώνει.

 

Οσο για το τραχανα, μη το παιρνεις σαν βρισια, το λεω συχνα και σε φιλους μου χαριτολογοντας, αλλα με εσκασες γιατι δεν καταλαβαινες τι ελεγα και με τα συνεχη edit με τρελανες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A6%CE%B1%CF%83%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82

 

εντάξει το παράχεσες.

 

Δεν έχει σημασία. Αλλά το να πετάμε έτσι απλά χαρακτηρισμούς σε συνομιλητές είναι τουλχ. ανώριμο. Δε βοηθάει και πολύ στη συζήτηση

Σωστά, το φασίστας είναι ακραίο και υποτιμητικό. Απλά βασανιστής της ΕΑΤ-ΕΣΑ θα 'θελε να είναι το παιδί. Το όνειρο κάθε δημοκρατικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτω η αναρχία λέει με φωνούλα παιδική. Αυτός νομίζει ότι παίζει call of duty και θα κάνει respawn και όλα θα είναι όπως πριν.

 

http://www.youtube.com/watch?v=j1lZnilIkPs

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...