Προς το περιεχόμενο

XBMC Το απόλυτο εργαλείο για ταινίες-σειρές


gergeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια δεν μου παιζει το sportsdevil μου γραφει error running εχω windows 64αρια ,,,ειχα βαλει το iwfolio το εκανα απο εκει αλλα τιποτα....ξερετε καμια λυση προσπαθω 2 μερες αλλα τιποτα...μια βοηθεια...εχω φαει τα συκοτια μου για να δουλεψει αλλα τιποτα..μου ειπε ενα παιδι για αυτο αλλατιποτα...https://seo-michael.co.uk/...devil-on-xbmc/ αλλα δεν μπορει να δουλεψει παλι error running sportsdevil λεει..

Επεξ/σία από paulks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια, ποια addon προτεινετε για ταινιες και αγωνες(ποδοσφαιρο,μπασκετ,nba)?

ευχαριστω!

Για αγωνες πολυ καλο ειναι και το operation robocop
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι παιδικά ακριβώς ψάχνεις, πάντως στις ανιψιες μου εκτός από το hellenicTV βάζω πολύ συχνά και από YouTube..

ψαχνω  addon γιατι το θελω για raspberry pi με openelec οποτε δεν παιζει η λυση browser. ....

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω  addon γιατι το θελω για raspberry pi με openelec οποτε δεν παιζει η λυση browser. ....

ευχαριστω!

Μα κι εγώ μέσω του YouTube Addon λέω... Παίζει και πολύ καλύτερο στο καρβουνολάπτοπ μου μέσω Kodi από ό,τι στον browser...

 

Μπορείς να κάνεις και login στον λογαριασμό σου αν τα έχεις σε λίστες, αλλά ακόμα και με απλό search  αποθηκεύει τα τελευταία search που έχεις κάνει και δεν χρειάζεται να τα γράφεις κάθε φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα κι εγώ μέσω του YouTube Addon λέω... Παίζει και πολύ καλύτερο στο καρβουνολάπτοπ μου μέσω Kodi από ό,τι στον browser...

 

Μπορείς να κάνεις και login στον λογαριασμό σου αν τα έχεις σε λίστες, αλλά ακόμα και με απλό search  αποθηκεύει τα τελευταία search που έχεις κάνει και δεν χρειάζεται να τα γράφεις κάθε φορά.

δεν το ηξερα οτι υπαρχει youtube addon .

ευχαριστω πολυ φιλε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικαρια σε windows laptop 64αρια με kodi 16.1 μου βγαζει error σε οποιοδηποτε addon παω να εγκαταστησω και μου λεει check log files αυτο που το βλεπω ??και αν ξερει κανεις να με βοηθησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...