Προς το περιεχόμενο

Πρόσληψη στο Πλαίσιο


dinak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρέπει να είναι σχετικά ευκολότερη η δουλειά πάντως τώρα τελευταία γιατί νομίζω ότι έχει περιορίσει πολύ τις επιλογές σε άλλες μάρκες! :)

 

(Πάντως, αν και νομίζω ότι το έχω ξαναγράψει, το πλαίσιο έχει και αρκετούς φανατικούς πελάτες που δεν είναι άσχετοι! Για τα δικά του προϊόντα).

Ελπιζω να μην αναφερεσαι στους tech guru που σχολιαζουν στο site.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να μην αναφερεσαι στους tech guru που σχολιαζουν στο site.

Όχι, δεν το έχω δει καν αυτό που λες! :) Μιλάω για 2-3 άτομα που έχω γνωρίσει και υποθέτω ότι θα είναι κι άλλοι σαν αυτούς!

 

(Υπάρχει και η περίπτωση να είναι μόνο αυτοί οι 2-3 βέβαια! :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν το έχω δει καν αυτό που λες! :) Μιλάω για 2-3 άτομα που έχω γνωρίσει και υποθέτω ότι θα είναι κι άλλοι σαν αυτούς!

 

(Υπάρχει και η περίπτωση να είναι μόνο αυτοί οι 2-3 βέβαια! :D )

Αν αυτοι ειναι φανατικοι πελατες για προιοντα μη turbo X και μενουν σε τιποτα επαρχιες και δεν εχουν και πολλα μαγαζια διπλα παει στο καλο. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να εισαι οπαδος αυτου του καταστηματος και δεν ξερω και τι σου εχουν πει κιολας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτοι ειναι φανατικοι πελατες για προιοντα μη turbo X και μενουν σε τιποτα επαρχιες και δεν εχουν και πολλα μαγαζια διπλα παει στο καλο. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να εισαι οπαδος αυτου του καταστηματος και δεν ξερω και τι σου εχουν πει κιολας...

Αθήνα και για turbo x κιόλας! Αγόραζαν (και αγοράζουν ακόμα πιστεύω) μόνο από πλαίσιο και μόνο turbo x και μιλάμε για πολλά λεφτά μηχανήματα κλπ...τι να σου πω δεν ξέρω. Προσωπικά δεν έτυχε να έχω ποτέ τίποτα turbo x αν και θυμάμαι τις διαφημίσεις τους στα περιοδικά από πολύ παλιά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα και για turbo x κιόλας! Αγόραζαν (και αγοράζουν ακόμα πιστεύω) μόνο από πλαίσιο και μόνο turbo x και μιλάμε για πολλά λεφτά μηχανήματα κλπ...τι να σου πω δεν ξέρω. Προσωπικά δεν έτυχε να έχω ποτέ τίποτα turbo x αν και θυμάμαι τις διαφημίσεις τους στα περιοδικά από πολύ παλιά :)

Αρα ανοικουν στην κατηγορια των πελατων που εχουν Πλαισιο διπλα απο το σπιτι τους και βαριουνται να πανε καπου αλλου.Πιθανως ουτε το skroutz να μην γνωριζουν.Εκτως αν πληρωνονται να κανουν διαφημιση στο καταστημα γιατι αλλιως δεν γινεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή, ποιο κατάστημα προτείνετε για τεχνολογικές αγορές; Ειλικρινά ρωτάω, γιατί θέλω να αγοράσω κάποια πράγματα. Από το Σκρουτζ δε βρίσκω κάτι να συμφέρει. Με τα έξοδα αποστολής βγαίνουν λίγο πιο φθηνά και στην πολυκατοικία μου δεν είναι πολύ ασφαλές να μου αφήσουν δέμα έτσι κι αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν επροκειτο να διαλεξω μεταξυ 750 στο πλαισιο και 500 στο public θα διαλεγα χωρις δευτερη σκεψη το public

 

Ο λόγος;

 

Πάντως οι 4ωροι στα Public παίρνουν 200 κάτι ευρώ και βαράνε για πλάκα 8ωρα... άσε που ζητάνε και πτυχίο πληροφορικής για θέση πωλητή (καραΛΟΛ).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις μπει έστω από μία φορά και στα δύο, δε χρειάζεσαι κάτι άλλο. Καταλαβαίνεις αμέσως ποιος υπάλληλος περνάει έστω λίγο καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eshop point εχω 5 λεπτα με τα ποδια απο το σπιτι οποτε με εχει καταβολεψει :)

 

Γιατι κραξιμο? :P Ελευθερη αγορα εχουμε. Απο που θελει ο καθενας ψωνιζει..:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eshop point εχω 5 λεπτα με τα ποδια απο το σπιτι οποτε με εχει καταβολεψει :)

 

Γιατι κραξιμο? :P Ελευθερη αγορα εχουμε. Απο που θελει ο καθενας ψωνιζει.. :)

Συμφωνώ! Πλάκα κάνω γιατί είναι από τα μαγαζιά που κράζουν πολλοί... :) Δες αυτό το θέμα και άλλα παρόμοια για το eshop.

 

Για το eshop συμφωνώ πάντως, πιο πολύ κι εγώ από κει ψωνίζω. Εϊμαι επαρχία και δεν βρίσκεις εύκολα άλλο μαγαζί με τόση ποικιλία, καλές τιμές και δωρεάν μεταφορικά - αντικαταβολή ανεξαρτήτως ποσού!

 

(Εννοώ για παραλαβή από το eshop point).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...