Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις σχετικά με αγορά PS4


Athanasios2104

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον παιδια πηγα στον κοτσοβολο να αποκτησω το ps4 + 2 wireless controllers + pro 2015 με 459ευρω το θεμα ειναι οτι θελω να το βαλω σε δοσεις χωρις πιστοτικη και μου ζητησαν εγγυητη....και δεν μπορω να βρω εναν τι μπορω να κανω εκτος απο μετρητα και χωρις να μπλεξω με τραπεζες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 649
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

λοιπον παιδια πηγα στον κοτσοβολο να αποκτησω το ps4 + 2 wireless controllers + pro 2015 με 459ευρω το θεμα ειναι οτι θελω να το βαλω σε δοσεις χωρις πιστοτικη και μου ζητησαν εγγυητη....και δεν μπορω να βρω εναν τι μπορω να κανω εκτος απο μετρητα και χωρις να μπλεξω με τραπεζες?

Yπομονή μέχρι να βρεις τα μετρητά (?)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια πηγα στον κοτσοβολο να αποκτησω το ps4 + 2 wireless controllers + pro 2015 με 459ευρω το θεμα ειναι οτι θελω να το βαλω σε δοσεις χωρις πιστοτικη και μου ζητησαν εγγυητη....και δεν μπορω να βρω εναν τι μπορω να κανω εκτος απο μετρητα και χωρις να μπλεξω με τραπεζες?

Φιλικά, αν δεν έχεις πιστωτική και δεν μπορείς να πληρώσεις μετρητά, τότε μια κονσόλα 450 ευρώ δεν είναι για εσένα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο πιστωτική. Υπάρχει μόνο μια περίπτωση, δεν γνωρίζω σίγουρα αν το κάνουν ακόμα αυτό, να μπει κάποιος εγγυητής για σένα και εννοείται πως χρειάζονται το εκκαθαριστικό της εφορίας του. Παλιότερα βάζαμε εγγυητές φίλους με καλό εισόδημα.

 

Τώρα αν βρεις κάποιον πολύ φίλο σου και έχει καμιά πιστωτική(δύσκολα πλέον) ίσως κάνεις την δουλειά σου.

 

Και τώρα να σου δώσει κάποιος πιστωτική για αυτό, ε είναι κάπως. Δεν είναι να πεις ανάγκη..

 

Θα σου πρότεινα να κάνεις υπομονή και να τα μαζέψεις σε μετρητά για να μην εκτεθείς σε τράπεζες και φίλους..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Επισκέπτης

Παίζει να πέσει η τιμή του PS4 κάτω από τα 400? Γιατί στο πλαίσιο βλέπω κάτι πακέτα με παιχνίδι μαζί που είναι εκεί γύρω.

 

Λογικά, αφού ανακοινώθηκε το 1 TB μοντέλο θα υπάρξει price drop, μάλλον στα 350€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ερωτηση ! ! Δλδ αμα το πάρω που είμαι φαν cod online πλεον πληρωνεις ???

Όλο το online κομμάτι των παιχνιδιών είναι αποκλεισμένος, αν δεν έχεις συνδρομή στο ps plus. Είναι 50€ το χρόνο και συγχρόνως έχεις κάθε μήνα δωρεάν παιχνίδια από το ps plus (τα οποία μπορείς να τα παίξεις οσο είναι ενεργή η συνδρομή) συν εκπτώσεις μεγαλύτερες από τις κανονικές συν cloud storage.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Παιδιά καλησπέρα θα ηθελα την γνωμη σας.σκεφτομαι να προβώ στην αγορά ενος Ps4 τωρα που επεσε και η τιμη.να το κανω η να κανω υπομονη μεχρι τα χριστουγεννα μπας και βγει κανα πακετακι η καμια προσφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ είμαι να αγοράσω, περιμένω όμως τα Χριστούγεννα ακριβώς για τον λόγο που λες. Που ξέρεις, μπορεί μια απο τις προσφορές που θα 'χει να είναι με ps plus ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Sony περιμένει και ακολουθεί τις κινήσεις της ms. Όσο λοιπόν πάει και το xbone προς τα κάτω σε τιμή πάει και το ps4.Απλά ένα 50αρι πιο ακριβό από το one όπως είναι και τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Sony περιμένει και ακολουθεί τις κινήσεις της ms. Όσο λοιπόν πάει και το xbone προς τα κάτω σε τιμή πάει και το ps4.Απλά ένα 50αρι πιο ακριβό από το one όπως είναι και τώρα.

 

Έγινε price drop στο PS4 στα 350€ (360€ στην Ελλάδα), δεν νομίζω να υπάρξει άλλο στα άμεσα 2 επόμενα χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...