Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαβαζω στο steam σχολια και ειναι να τρελαθεις απο τα γελια. Γραφει καποιος ''horrible perfomance on gtx 650 1 gb What the problem?" Και του απαντανε ''gtx 650 1 gb that your problem''!!! ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!! τρελο γελιο λεμε!! Τωρα για εμας με την 970 που θα δειχνει καλυτερο? 1080 ολα φουλ με msaa και nvdia shadows η 1440p με fxaa και soft shadows?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ειναι της παρούσης! Καποιος παιδια ? Κανα κλειδί? @led zeppelin σχετικα με τα public

Ρε φίλε πες τι έγινε με τα public γιατί και εμείς από εκεί έχουμε πάρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατεβαζω μολις, σε 2-3 μερες θα ειναι ετοιμο οπως το κοβω. :P Καντε add για online asdf1234 το steam account.

 

btw γιατι τετοιο χαλι στους amd οπως βλεπω παραπανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

gtav_vhigh_2560.png

 

 

 

 

 

gtav_vhigh_cpu.png

 

 

 

αγχωνεστε τοσες σελιδες για καρτες γραφικων ενω οι περισσοτεροι ειστε με AMD F(ουσκε)Χ και 

ξεκλειδωτους intel σε μαμησια ρολογια, λες και δεν ειχατε δει το scaling που εχει με τους πυρηνες και τα  ghz το προηγουμενο GTA της σειρας ....

 

 

 

 

 

Και επειδη  εχω i3 4130 + gtx 480 1  χρονο τωρα, σου λεω απο πρωτο χερι οτι μεχρι στιγμης  σε contagion - arma 3 - planetside 2 - titanfall - insurgency - natural selection 2 -  call of pripyat misery mod -  nosgoth/RO2/chivalry ( με oneframethreaded lag κλειστο ) - csgo ( με multicore rendering παλι κλειστο )  - BF4 + hardline beta  εχω φαει γερο ΑΚΥΡΟ λογω  cpu καθαρα.

 

 

Η μονη περιτπωση να την παλεψει με  τετοιο pc στο GTA V ειναι να κλειδωσει το maxfps στα 30 καρε επιτηδες ή/και να εχει το παιχνιδι υποστηριξη για  mantle ( οπως φημολογειται οτι θα εχει ) 

 

 

 

 

:P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είμαι με stock clock, οπότε τι με quot-άρεις. Επίσης, το παιχνίδι τρέχει άψογα σε αδύναμα συστήματα, έχει τόσες ρυθμίσεις να πειράξεις που πραγματικά και ο πιο φτωχός θα βρει την υγειά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είμαι με stock clock, οπότε τι με quot-άρεις. Επίσης, το παιχνίδι τρέχει άψογα σε αδύναμα συστήματα, έχει τόσες ρυθμίσεις να πειράξεις που πραγματικά και ο πιο φτωχός θα βρει την υγειά του.

Μαλλον τα screenshots σου εκανε quote απλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω απο 1 εκατομυριο πωλησεις ηδη η pc εκδοση μονο στο steam χωρις να ξερουμε τον ακριβη αριθμο των πωλησεων απο αλλου  https://twitter.com/Steam_Spy/status/587918028463038464 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια παω να το αγορασω απο το nuuvem και οταν παω να κανω checkout με paypal με βγαζει αυτο εδω...

 

Τι γινεται?εννοειται εγκατεστησα hola σαν επεκταση στο chrome κ εβαλα brazil.

 

 

edit:δεν ειχα συνδεθει στο account μου στο nuuvem!!ολα καλα!!χαχαχα!! :D

post-226136-0-14127900-1429009223_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια παω να το αγορασω απο το nuuvem και οταν παω να κανω checkout με paypal με βγαζει αυτο εδω...

 

Τι γινεται?εννοειται εγκατεστησα hola σαν επεκταση στο chrome κ εβαλα brazil.

Kαι εμενα ακριβως το ιδιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...