Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βαλε borderless και fraps ανοιχτο και κοιτα οταν αλλαζεις απο fullscreen se BR αν αλλαζουν και τα fps. Κανε καμια γυρα με το Br και βλεπεις αν εχεις κανα κολλημα κτλπα,που δεν νομιζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με q9650 @3600, 8gb ram ddr2, asus 5770 1gb, monitor 1280x1024 γιατι δεν μπορω να πιασω πανω απο 30fps? Ειναι λογω αρχαιου pc η κατι αλλο?

ναι δυστυχώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εγκατεστησα και με το που παει να φορτωσει αφου γεμισει η πρασινη μπαρα βγαζει ενα μηνυμα στα ρωσικα που δεν καταλαβαινω τι λεει και κολλαει.[...]

 

Ο πειρατής ήταν Ρώσος μάλλον, δώσε 30€ και πάρτο να το παίξεις κανονικά, χωρίς τέτοια θέματα και με σωστό multiplayer.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το παιχνιδι το εχω απο το steam. Οταν παιζω πανω αριστερα υπαρχει κατι που νομιζω λεει save replay η κατι τετοιο και δεν μπορω να διαβασω τα τιπς απο το παιχνιδι. Ξερει κανεις πως βγαινει;

 

 

Επισης τα patch και update για το παιχνιδι απο που τα κατεβαζουμαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πειρατής ήταν Ρώσος μάλλον, δώσε 30€ και πάρτο να το παίξεις κανονικά, χωρίς τέτοια θέματα και με σωστό multiplayer.

 

Θέλει και support παναθεμά τον.. 30 πάντως, νόουπ :P κάτι κοντά στα 45 μπορεί. (σοβαρά στα 30 θα το πάρω και γώ, με έπεισε το Mp)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνα με τις επιδοσεις του συστηματος που εχω σε 1440p,εχω καταλαβει οτι για να παιξει το παιχνιδι με ολα max και msaa 8x μια 980 overclocked ειναι οτι πρεπει για την αναλυση αυτη.

Επεξ/σία από SwagJim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το εγκατεστησα και με το που παει να φορτωσει αφου γεμισει η πρασινη μπαρα βγαζει ενα μηνυμα στα ρωσικα που δεν καταλαβαινω τι λεει και κολλαει. 

@Oroku Saki. Το forum δεν παρέχει support για πειρατικές εκδόσεις και σε κάθε περίπτωση καλό είναι να μην μπερδεύονται όσοι χρήστες έχουν ήδη το παιχνίδι ή σκοπεύουν να το αποκτήσουν με προβλήματα κάποιας πειρατικής έκδοσης. 

Τα σχετικά μηνύματα θα διαγράφονται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...